Trwa ładowanie...
Przejdź na
BEM
|

Zapobiegliwa Danuta Martyniuk na rozprawie rozwodowej Daniela dźwiga PREZENTY dla wnuczki. "Kupiłam też WÓZEK ZA 12 TYSIĘCY" (ZDJĘCIA)

589
Podziel się:

Przy okazji rozwodu Daniela jego mama wyznała dziennikarzom, że od początku czuła, iż syn za szybko decyduje się na ślub: "Ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela" - przypomniała mama młodego Martyniuka.

Zapobiegliwa Danuta Martyniuk na rozprawie rozwodowej Daniela dźwiga PREZENTY dla wnuczki. "Kupiłam też WÓZEK ZA 12 TYSIĘCY" (ZDJĘCIA)
Danuta Martyniuk na rozprawę rozwodową syna przywiozła prezenty dla wnuczki (Pudelek Exclusive)

W poniedziałek, po dwugodzinnej rozprawie rozwodowej Ewelina Golczyńska oficjalnie przestała być żoną Daniela Martyniuka. Sąd orzekł rozwód z winy syna gwiazdora disco polo i zasądził alimenty na córkę i byłą żonę Daniela. Rozczarowany Martyniuk oświadczył, że odwoła się od wyroku. Używając pod adresem swej byłej żony słów powszechnie uznawanych za obelżywe, słynący z niewyparzonego języka Daniel zapowiedział, że nie ma zamiaru łożyć na utrzymanie żony.

Podczas "sądnego dnia" Danielowi przez cały czas towarzyszyła mama. Danuta Martyniuk chętnie rozmawiała przy tym z dziennikarzami, odkrywając kulisy związku swego potomka.

Zobacz także: TVP naciska na duet Edyty Górniak z Zenkiem Martyniukiem

To małżeństwo to była pomyłka - wyznała Faktowi Danuta Martyniuk. - Ja od początku miło powitałam Ewelinę, bo nie miałam córki, a bardzo chciałam mieć, ale od razu mówiłam, że za krótko się znają, żeby brać ślub. Ale ona z wioski i jej rodzice bardzo chcieli wesela - powiedziała Danusia.

Zdaniem mamy Daniela związek jej syna rozpadł się między innymi przez to, że wtrącała się do niego teściowa syna:

A oni już przed ślubem się nie dogadywali. Ja nawet raz salę weselną odwoływałam, bo tak się kłócili. Zresztą matka Eweliny ciągle tam mieszała - stwierdziła żona Zenka.

Matka Daniela, który do tej pory nie wykazywał się nadmiernym instynktem ojcowskim, namawia syna, by walczył o opiekę nad córką. Fakt podaje, że żona Zenka do sądu przywiozła dziś nawet prezenty dla wnuczki.

Wysyłamy jej pieniądze, bo Daniel nie pracuje. Kupiłam też wózek za 12 tysięcy złotych - mówiła Danuta Martyniuk. - Ewelina nas omotała wszystkich i na początku jej wierzyliśmy. Ale okazała się niezłym ziółkiem. Daniel dał jej mój pierścionek, który ma ponad 100 lat. Ciekawe czy go zwróci. Chciałabym kiedyś dać go Laurze - dodała nostalgicznie Danuta.

Wymarzona babcia?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(589)
Poik
rok temu
Z wioski- mentalnej to jest ona. I to bardzo głębokiej... Boże,tyle jej synuś nawywijał a ona synową komentuje...
E.
rok temu
Też byłam w takim bagnie i do dziś ponoszę tego skutki. Ex teściowa i mąż wypisz wymaluj jak żona i syn Zenka. Zero klasy. A dla byłej żony Daniela mam tylko jedną radę, chroń dzieciaka, żeby nim nie manipulowali...
Magdalena
rok temu
Dzieci są obrazem swoich rodziców.Wiecie już teraz skąd ataki Danielka na różne Bogu ducha winne osoby? Poczytajcie co wygaduje jego matka/orędowniczka nieustającej pomocy. Faustyna go osaczała i to przez nią były same kłopoty, Ewelina jak się okazuje, to niezłe ziółko, które skrzywdziło jej jedynaka/ będzie ciąg dalszy oskarżeń, to pewne/, teściowie, a fe!, ze wsi, zmusili Danielka do ślubu, a on ani o tym myślał, chciał się nadal bawić i bezkarnie rozrabiać. Policjanci, którzy zabrali mu prawko, to bandyci, a warunki w polskich więzieniach są nie do przyjęcia dla jej królewicza. No jak on miał nie zwariować przy takiej matce? Kto normalny tak wychowuje swoje dziecko? I właśnie dlatego on nie ma świadomości, że to co wyprawia to tragedia. Całe życie w tym wyrastał i jest to dla niego norma. A ona bez niego nie przeżyje ani dnia. Zanudzi się na śmierć. Dlatego sprawa jest beznadziejna Kochani. Dobranoc.
Historyk
rok temu
Pani Danuta która wyszła z domu gdzie łyżką drewnianą z jednej michy , jedli zimnioki , prawi o synowej z cywilizowanej wioski wielkopolskiej .
Maja
rok temu
Zniszczyliscie własne dziecko. Jakim trzeba być podłym rodzicem by uczyć syna, pomiatania ludźmi...Nieraz trzeba okazać się dobrym rodzicem i dać „kopa”w cztery litery, własnemu dziecku
Najnowsze komentarze (589)
gosc
rok temu
to bylo wyslac syna do roboty ,zeby sam zarobil na pierscionek, a nie brac od ciebie.
Mężatka
rok temu
Biedna synowa ale się w rodzinę wżeniła i biedy Zenek kogo ma za żonę.Danusia co nigdy nie pracowała tylko z Zenka pieniędzy żyje poucza synową na temat pracy😅😅😅Danka naucz się kultury a nie szpanuj prezentami nie takie prezenty tesciowie dają i się nie chwalą 😅😅😅pazury na czerwono a w głowie na zielono😁😁😁
Mania
rok temu
Synalka do roboty przekonaj !!!! Wstyd!!!!!
Matka
rok temu
Danusiu mogłaś kupić wózek za 1200 zł
materka
rok temu
przepłaciła za ten wózek, ja kupiłam x-landera i jest tak samo ładny i bardzo praktyczny, w wózku nie cena jest najważniejsza i nie to czy jest modny a to czy łatwo się składa i czy wygodnie się go prowadzi
Grodno ery
rok temu
Toksyczna teściowa, wiem coś o tym. Trzeba odciąć się o takich ludzi. A pani disco polo, a jeśi synowa pochodziłaby z Hiszpani to też by tak pani warczała?? Jednak siano w głowie jest przeszkodą do myślenia.
Kokoroko
rok temu
Daniel wyłącz internet. Twoje komentarze w swojej obronie nic nie dadzą. Ludzie nie zmienia o Tobie zdania ani o Twojej mamie..
Tim
rok temu
Pani Danuto dzieci zwyczajnie się kocha one nie potrzebują wózków za 12 000 tylko miłości.Pani chyba tego nie rozumie zresztą widać to po Pani synku. Moze już czas aby zaczął być mężczyzną i poszedł do uczciwej pracy!i zarobił uczciwie na swoje utrzymanie?
xcv
rok temu
oni mają jakiś kompeks wioski :D mentalnie to im słoma z butów Gucci wychodzi i nie ważne że z najnowszej kolekcji.
Ali
rok temu
'Daniel nie pracuje' - i wszystko jasne 🤣
aaa
rok temu
Jaką kasę poczuła? Łącznie 3200 miesięcznie... Danielek na pewno wydaje duuuzo więcej na siebie
Irek
rok temu
Danusia a Ty skąd jesteś jak nie z wioski. Przypomnij sobie z jakiego ,,rodu" się wywodzisz zanim zaczniesz kogoś opluwać.
Lila
rok temu
Za dobrze ma poczuła kase@ samica Ewelina ludzie co tak plujecie na Danusia i Daniela znacie dziewuche nie
aik
rok temu
oboje rodzice Danuty pochodza ze wsi i jej mąz król disco pochodzi ze wsi i o czym ta kobieta bredzi
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie