Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Zbulwersowana Anja Rubik krytykuje start rakiety SpaceX: "Miliardy dolarów, aby ZADOWOLIĆ CZYJEŚ EGO!"

393
Podziel się:

Supermodelka w ostrych słowach skomentowała sobotnią misję kosmiczną sfinansowaną przez firmę Elona Muska. Myślicie, że miliarder jakoś się tym przejmie?

Zbulwersowana Anja Rubik krytykuje start rakiety SpaceX: "Miliardy dolarów, aby ZADOWOLIĆ CZYJEŚ EGO!"
Anja Rubik uderza w Elona Muska (ONS, Instagram @elonrmuskk)
bECAJfJx

Anja Rubik przez lata swojej kariery w modelingu przyzwyczaiła nas do odważnych stylizacji i mocnych sesji zdjęciowych, w których nie wstydzi się pokazywać ciała. Od pewnego czasu supermodelka zdecydowanie bardziej woli jednak budzić emocje swoją działalnością społeczną, a nie popisami przed obiektywami aparatów.

Od kilku lat Anja Rubik aktywnie propaguje w Polsce edukację seksualną dzieci i młodzieży. Chętnie wypowiada się też w kwestiach związanych z prawem do aborcji czy równością kobiet i mężczyzn. Nie boi się przy tym krytykować polityków i osoby z tzw. establishmentu. Ostatnio dostało się od niej nawet Agacie Dudzie.

bECAJfJz

Rubik dużo energii poświęca też kwestiom związanym z ochroną środowiska. Sama modelka podkreśla, że stara się prowadzić jak najbardziej ekologiczny tryb życia i wykorzystywać swoją pozycję do wprowadzania realnych zmian.

Zobacz także: Anja Rubik: W Polsce seks jest tematem tabu. W podręczniku MEN to słowo pada tylko dwa razy

Jak na baczną obserwatorkę otaczającej nas rzeczywistości przystało, uwadze Anji nie uszedł sobotni start rakiety SpaceX Falcon, na pokładzie której na Międzynarodową Stację Kosmiczną dotarło dwóch nowych astronautów. Misja współfinansowana jest przez Elona Muska, ekscentrycznego miliardera, który ostatnio zasłynął przede wszystkim z nadania nowo narodzonemu synkowi wyjątkowo nietypowego imienia:

bECAJfJF

Choć misja statku Crew Dragon zakończyła się sukcesem, z czego cieszą się zarówno Musk, jak i przedstawiciele NASA, to okazuje się, że Rubik wcale nie podziela ich entuzjazmu.

Na swoim profilu na Instagramie Anja opublikowała ostry wpis, w którym potępia "ekstrawagancką" misję, sugerując, że wydane na nią pieniądze lepiej było spożytkować na Ziemi:

Miliardy dolarów, aby zadowolić ego! Podczas gdy nasza planeta i my walczymy! - bulwersuje się Rubik. Ciągły brak pieniędzy na ochronę przyrody, na nowe, bardziej ekologiczne rozwiązania, na ocalenie gatunków na naszej planecie! Ale hej! Wydajmy miliardy w kosmosie, by szukać "planu B", bo spieprzyliśmy naszą planetę i nudno jest próbować ją ocalić!

bECAJfJG

Póki co ani Elon Musk, ani NASA nie zdecydowali się odpowiedzieć na apel naszej modelki. Zgadzacie się z Anją?

bECAJfJH
bECAJfKa
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(393)
Pickaboo
rok temu
To jego pieniądze, jego konto bankowe i porfel. Rubik daj ze swoich, bez rządzenia kto na co ma wydawać. Biznes modowy ma się nijak do ekologii, a w nim uczestnicy
Xxx
rok temu
Nie no co tam postęp. Badanie Kosmosu nie jest nam potrzebne. Lepiej kupić torebkę za 50 tyś. Babka która żyje z bycia żywym wieszakiem bierze się za krytykę tych którzy wyznaczają kierunki. Bezmózgi w roli autorytetów, takie czasy nastały.
Stophejt
rok temu
Nie rozumiem jak można się wpieprzac komus do portfela. Jak Rubik chce to niech przekaże swój hajs na ekologię
bECAJfKb
Kafia
rok temu
To się nazywa hipokryzja. Pracuje w branży modowej, która potwornie niszczy naszą planetę na każdym etapie i wyzyskuje ludzi. Nigdy nie miała nic mądrego do powiedzenia. Taka Greta z wybiegu.
MagBet
rok temu
I tu się z Anią nie zgadzam.
Najnowsze komentarze (393)
qwerty
rok temu
Terry Richardson molestował tylko te modelki, które sobie na to pozwoliły - nigdy ci tego szkapo nie zapomnę!
LOGO
rok temu
Dzieci, patrzcie, miliarder w koszulce bez wielkiego logo! Ciekawe, co?
Żałosne
rok temu
Oczywiście, miało być, żałosny ;)
Żałosne
rok temu
Ale pudel założy, podkreśla tekst, w którym Rubik krytykuje Agatę Dudę. Przypomnę Wam, że Maria Kaczyńska, za którą tak tęskni windowana na autorytet od wszystkiego modelką, także była żoną polityka związanego z PiSem.
Gombi
rok temu
Nie jest odpowiednią osobą aby wypowiadać się na jakiekolwiek tematy. Niewiedza, wstyd. Nie zna się, a wypowiada.
Proca15
rok temu
W każdej kwestii w której się wypowiada, widać kompletny brak wiedzy. Kobieta, która walczy, ale tak naprawdę nie wie o co. Wstyd sobie robi za każdym razem kiedy otwiera usta. Miłośniczka tworzenia propagandy. To, jak bardzo jest pusta poświadcza fakt w jaki sposób i o co innych krytykuje. Jest płytka i powierzchowna tak jak jej wygląd, któremu brak wnętrza. Powinna zacząć się edukować zanim zacznie udzielać rad.
AA'''''
rok temu
Droga Anju zajmij się tym na czym się znasz, czyli bądź wieszakiem na ubrania :)
Aleks6662920
rok temu
a ty chodzisz po wybiegu tylko po to żęby poczuć się piękna
bECAJfJT
anita
rok temu
Niezależnie od tego, czy uratujemy naszą planetę, to za 1 mld lat nie będzie nadawać się do zamieszkania przez aktywność Słońca. Musimy szukać nowego domu na te czasy, a roboty jest mnóstwo.
Kosmos
rok temu
I tu akurat ma racje. Zamiast ratowania Ziemi, która została zdewastowana przez ludzi, szukamy szczęścia w kosmosie. Tylko, ze te pieniądze wydane dosłownie w kosmos, mogłyby realnie pomoc z wieloma problemami ekologicznymi z jakimi przychodzi nam walczyć. O podstawowej rzeczy, która jest woda pitna (której w wielu miejscach na ziemi brakuje, ludzie umierają, u nas tez coraz większe susze....) przez grzeczność nie wspomnę....
b.b.
rok temu
Ania-ekspertka od spraw wszelakich.... Czegóż ona nie krytykuje: onegdaj polskich facetów, edukacje seksualną, sądownictwo a teraz projekty kosmiczne. Wydawało by się, ze ma co najmniej cztery doktoraty i lata doświadczeń w kazdej dziedzinie
Niezalezny
rok temu
Dziecko a kilka tysi za pokaz mody to już nie zadowalanie Twojego ego?
albert
rok temu
blondynka i wszytkomjasne
Kaja
rok temu
Ha ha ale się ośmieszyła dzięki takim ludziom jak Musk dokonuje się rewolucja w technologii nauka i ludzie z nią związani powinni być idolami naszych dzieci logiczne myślenie a nie celebryci od mody gdzie są gwałty wyzysk jedzenie wacikow pustka pustka pustka
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECAJfKM
bECAJfKN
bECAJfKO
bECAJfKP
bECAJfKQ
bECAJfKv