Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

ZHAKOWANO konto Marka Suskiego na Twitterze! Pojawiły się na nim... INTYMNE ZDJĘCIA radnej Porozumienia

122
Podziel się:

Zarówno Marek Suski, jak i radna Ewa Szarzyńska twierdzą, że stali się ofiarami hakerów. "Sprawa jest wyjaśniana" - przekazuje rzeczniczka PiS Anita Czerwińska.

ZHAKOWANO konto Marka Suskiego na Twitterze! Pojawiły się na nim... INTYMNE ZDJĘCIA radnej Porozumienia
Marek Suski padł ofiarą ataku hakerskiego na Twitterze (East News)
bEDlGTGZ

W poniedziałek w godzinach porannych ogólnopolskie media informowały, że Marek Suski utracił dostęp do swojego konta na Twitterze. Na jego profilu pojawiły się bowiem dość niepokojące wiadomości oraz intymne zdjęcia radnej Porozumienia Ewy Szarzyńskiej, która pozowała na nich, w delikatnie mówiąc, nieco mniej formalnym wydaniu.

W serii wiadomości opublikowanych na Twitterze Marek Suski miał zdradzić, że otrzymał od radnej intymne zdjęcia i padł ofiarą "molestowania seksualnego". Miał też przekonywać, że "takie wulgarne zachowanie jest niedopuszczalne", a także zapowiedział wystosowanie prośby do Jarosława Kaczyńskiego o to, aby kobieta "nigdy nie pojawiła się na polskiej scenie politycznej".

bEDlGTHb
Zobacz także: Marek Suski straszy Krzysztofa Brejzę. Chodzi o pozew przeciwko dziennikarzowi TVP

Wpisy rzekomo umieszczone przez Suskiego wzbudziły ogromne emocje. Sam polityk twierdzi jednak, że to nie on jest ich autorem, a jego konto padło ofiarą hakerów. Zapowiedział też, że złoży stosowne zawiadomienie w tej sprawie, jednak ciężko mu orzec, jakie będą dalsze losy jego konta w serwisie.

Włamano się na moje konto. Niestety zmieniono również hasło. Jestem w trasie, więc niewiele mogę, ale szybko powiadomię organy ścigania - mówił w rozmowie z Wirtualną Polską.

bEDlGTHh

Co ciekawe, na nietypowe wpisy Suskiego na Twitterze miała nawet zareagować radna, której intymne zdjęcia trafiły na jego konto. Problem w tym, że ona także twierdzi, że padła ofiarą ataku hakerów i straciła dostęp do swojego konta...

Marku, jeśli w ciągu dwóch godzin nie usuniesz poniższych wpisów oraz nie przeprosisz mnie publicznie, opublikuję intymne zdjęcia, które od ciebie otrzymywałam, a także propozycje o charakterze seksualnym - opublikowano na koncie działaczki PiS.

Jednocześnie radna Ewa Szarzyńska skomentowała sprawę w rozmowie z Gazetą Wyborczą i zapowiada, że niebawem wyda stosowne oświadczenie. Twierdzi też, że komuś wyraźnie zależało, aby ją skompromitować.

To moje prywatne zdjęcia sprzed kilku lat. Dawno temu miałam je na komórce. Nikomu ich nie pokazywałam, ani nie wysyłałam. Jestem roztrzęsiona i nie wiem, co mam robić - mówiła w wypowiedzi dla dziennika.

bEDlGTHi

Na medialne zamieszanie zareagowali również rzeczniczka Prawa i Sprawiedliwości Anita Czerwińska oraz wiceszef Porozumienia Jan Strzeżek. Oboje potwierdzają, że doszło do włamania na ich konta i to nie oni są autorami opublikowanych tam wiadomości.

Sprawa jest wyjaśniana - powiedziała Czerwińska.

Publikowane w ostatnim czasie treści nie są jej autorstwa. Jeszcze dziś zgłosi sprawę policji - mówił z kolei polityk Porozumienia.

Może ktoś powinien przeszkolić Marka Suskiego z ustawiania silniejszych haseł...?

bEDlGTHj
bEDlGTHk
bEDlGTHC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(122)
Piotr
8 miesięcy temu
Są dorośli niech się bawią.Ich sprawa.
🤣🤣😁🤣
8 miesięcy temu
Uuu chyba żonka Suskiego się wkurzyła i się zemściła 🤣🤣🤣
Wątpię
8 miesięcy temu
Pewnie mieli romans, wymienili się swoimi zdjęciami i jakiś haker je przejął. Jakoś nie wierzę w inne scenariusze
bEDlGTHD
Aaa
8 miesięcy temu
Dziwne że hakują tylko konta polityków pis:)
aga
8 miesięcy temu
pomyliło się dziadkowi i przez przypadek wrzucił zdjęcia tam gdzie nie trzeba, a teraz że zhakowali....Pewnie do kościoła co niedziela lata, poucza jak mają żyć
Najnowsze komentarze (122)
lol
8 miesięcy temu
Ten haker nazywa się "nie to okienko"
tadek
8 miesięcy temu
W necie krąży 10 zdjęć tej pani. Na jednym zdjęciu, jak to mówi mój kolega, okiennice otwarte na oścież a nawet widać firanki... Wprost zaproszenie do odwiedzin.
Kuba
8 miesięcy temu
Hipokryzja i obłuda.
KoloPatolo
8 miesięcy temu
Uroda grillowa...
gosc
8 miesięcy temu
no to kapelusznik mial frajde marszczac zgreda ogladajac fotki .hahaha
Jewb
8 miesięcy temu
Nic nie widac🤔
***** ***
8 miesięcy temu
NO I PO RAJTUZACH :-)
Manka
8 miesięcy temu
A kim oni niby sa zeby hakerom sie chciało ich ruszać? Trzeba bylo nie romansować, a jak romansować to z głowa.
bEDlGTHv
waltercabral
8 miesięcy temu
Pis to dno , największa żenada PL
She
8 miesięcy temu
Skonczcie klamac zadne wlamanie, to kolejne klanstwa pis
Viva
8 miesięcy temu
Ciekawa sprawa, boty wspierają Dudównę i Czarnka ale nie szeregowego posła PiS. Nie mam siły sprawdzać tych opozycji i koalicji w tej partii. Wytłumaczy ktoś ten fakt?
Romansik
8 miesięcy temu
No same janioły w tym PiS-ie No kto by pomyślał. A zdjęcia są aktualne a nie z przed kilku lat.... z pisssdą nie ma żartów
Janusza
8 miesięcy temu
J.... PiS :) a taki święty, prawy .
Katarzyna
8 miesięcy temu
A co na to caryca?!?🤔🤣
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDlGTIo
bEDlGTIp
bEDlGTIq
bEDlGTIr
bEDlGTIs
bEDlGTHX