Trwa ładowanie...
Przejdź na
Izydor
|

Żona Bartosza Żukowskiego skarży się po 5 (!) latach rozpraw rozwodowych: "Dopiero kończę spłacać jego auto, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy"

143
Podziel się

Ewa Coll, która próbuje rozwieść się z serialowym Waldusiem Kiepskim od 2015 roku, twierdzi, że jest na skraju wytrzymałości. Dziwicie się?

Żona Bartosza Żukowskiego skarży się po 5 (!) latach rozpraw rozwodowych: "Dopiero kończę spłacać jego auto, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy"
Bartosz Żukowski i Ewa Coll nadal się nie rozwiedli (ONS)
bCPEFXWZ

W historii polskiego show biznesu nie brakuje głośnych rozstań, po których byli partnerzy z kochającej rodziny stali się zaciekłymi wrogami. Jednym z najgorszych przykładów takiego końca długiego związku jest rozwód Bartosza Żukowskiego, aktora znanego z roli Waldka w serialu Świat według Kiepskich.

Żukowski i jego żona, Ewa Coll, od 2015 roku przerzucają się wzajemnie oskarżeniami i odpowiedzialnością za rozpad ich małżeństwa. Aktor w walce o opiekę nad ich córką Polą nie cofa się przed niczym i stosuje naprawdę brudne zagrywki:

bCPEFXXb

Bartosz Żukowski DONIÓSŁ NA ŻONĘ do prokuratury

Niestety, nie zanosi się na to, by w najbliższym czasie relacje między byłymi małżonkami poprawiły się. Jak donosi bowiem Twoje Imperium, zachowanie Bartosza Żukowskiego doprowadza matkę jego córki na skraj wytrzymałości psychicznej:

Żukowski przedstawia siebie jako ofiarę cwanej żony prawniczki, która nie czekając na rozwód, ułożyła sobie życie od nowa i za wszelką cenę chce mu odebrać ukochaną córkę. Ale to nie jest prawda - czytamy w dwutygodniku. Ewa Coll nie jest cwaną prawniczką, lecz urzędniczką po studiach prawniczych. Nie ukrywa, że z powodu sytuacji życiowej, w której się znalazła, jest na skraju załamania nerwowego. Jej mąż nie jest aniołem. Nękana i zastraszana, przez jego donosy straciła już jedną pracę i boi się, by nie stracić drugiej, bo ma na głowie komorników.

Maryla Rodowicz o rozwodzie: "Kiedy mąż mnie opuścił, wpadłam w panikę"

bCPEFXXh

Sytuacja Coll jest rzeczywiście poważna. Jak twierdzi bowiem była partnerka serialowego Waldusia, spadł na nią nie tylko główny ciężar utrzymania córki, ale w dodatku odpowiedzialność za spłatę zobowiązań męża:

Dopiero kończę spłacać ponad 50 tysięcy złotych za leasing jego auta, a już zadłużył mnie na następne 30 tysięcy - skarży się Ewa. Chodzi o niezapłacony od czterech lat czynsz za mieszkanie, które on zajmuje, a z którego uciekłam wraz z córką z powodu przemocy. Przez długi męża moja sytuacja finansowa jest bardzo zła. Cierpi na tym Pola, która przecież też ma swoje potrzeby.

Żukowski utrzymuje, że opłaca prywatną szkołę córki i kupuje jej ubrania. Myślicie, że to wystarczy, by sąd przyznał mu rację?

bCPEFXXi
bCPEFXXC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(143)
Twój nick
miesiąc temu
Cieszę się, że nie mam męża :)
Aaa
miesiąc temu
Zle mu z oczu patrzy
Obiektywnie
miesiąc temu
Pani prawnik a rozdzielność majątkowa na początek, nie przyszło do głowy? Drodzy państwo opamieywjcie się,tak publicznie prac własne brudy,a o dziecku pomysleliscie? Czy wasze zacietrzewienie jest już na takim poziomie,że nic do was nie dociera?
bCPEFXXD
Gość
miesiąc temu
Niestety sądy w Polsce tak pracują. Nie stawi się swiadek-nie szkodzi,następna rozprawa za 3 miesiące, nie stawi się pozwany-też spoko,następna rozprawa za 4,sędzia pójdzie na zwolnienie -proszę bardzo, cała sprawa od początku się ciągnie i tak można do usranej śmierci,w szczególności jak jedej ze stron nie zależy na szybkim rozstrzygnięciu
xx33
miesiąc temu
W Polsce chamstwo jest wysoko cenione. Kto krzyczy i rozrabia jest nie do ruszenia, jako agresywny mąż czy lokator. Ofiary za to są bez szans w każdej sytuacji. Kasia Figura od lat nie jest z mężem, wyprowadziła się bo mówi że się boi, ale prawnie jest bez szans, bo byłego to bawi i wie że nikt mu nie poskoczy z Sędzią włącznie. Proszę o nazwiska, tych co to wymyślili.
Najnowsze komentarze (143)
Czy
miesiąc temu
w tym kraju tylko ja rozwiodłam się po ludzku?
Ol'gierd
miesiąc temu
A rozdzielność majątkowa? Tak! Jest coś takiego!
Momo
miesiąc temu
Serial o Kiepskich wszedł mu za bardzo?
bbb
miesiąc temu
Przecież on córkę wychował od pieluch sam. Wtedy kochana mamusia wróciła i wysądowała dziecko i alimenty. Teraz jeszcze alimenciarz kostek j. jest na jej utrzymaniu. Ciężko ma zaradna kobiecina.
Albercik
miesiąc temu
Podobno w sklepie wisi jeszcze 4 koła za Mocnego fulla
Lady Lesis
miesiąc temu
Oj, Kiepskie wiadomości...
iin
miesiąc temu
nie rozumiem, dlaczego ci ludzie nie potrafią rozejść się w zgodzie? Choćby dla córki, dla zachowania fajnych wspomnień, żeby móc zdrowo budować nowe relacje z kimś nowym, żeby normalnie żyć...
Wolna
miesiąc temu
Przerobiałam podobną sytuację. Już nic mnie nie zdziwi, jesli cjodzi o polskie sądy. Jak to mówią: do sądu idziesz po wyrok, nie po sprawiedliwość. Wiem coś na ten temat, bo sama to przerabiałam przez 4 lata (rozwód, walka o dziecko, spłata wspólnych kredytów, przepisanie przez (na szczescie już byłego męża) działalności w trakcie rozwodu na mamusię, obniżenie alimentów). Wystarczy wziąć najdroższą papugę w mieście i można się wybielić z wszystkiego... Dodam, ze walczyłam z osobą uzależnioną... Na szczęście mam to już za sobą, udało mi się też uzyskać rozdzielność z datą wsteczną. Cieszę się, że starczyło mi sił...
bCPEFXXv
Jolanta
miesiąc temu
Ten koleś wygląda dziwnie
Zbyszek
miesiąc temu
Odgrywa się na kobiecie za poniżenie w serialu!
miki
miesiąc temu
ja też hahahahah
MMMMMMM
miesiąc temu
CZYSTY ALKOHOL!!!
Honorata
miesiąc temu
Pudel chyba coś kręci . Biorąc pod uwagę liczbę spraw jakie Pudel przegrał z różnymi celebrytami, może i w tym artykule jest dużo nieprawdy. Jest rozdzielność majątkowa . Nie ma wtedy podstaw do spłat długów współmałżonka .
lop
miesiąc temu
corka dorosnie za chwile i powie sama co o tym sadzi
...
Następna strona
bCPEFXXX