Trwa ładowanie...
Przejdź na
Dollface
|

Zusje wspomina odwyk: "Sprawdzałam, czy nie ma alkoholu w moich kosmetykach"

53
Podziel się:

Zusje, niegdyś znana jako Luxuria Astaroth, przeszła długą drogę do osiągnięcia spokoju. "Dużo dał mi okres w ośrodku. Otrzeźwiałam przez ten czas".

Zusje wspomina odwyk: "Sprawdzałam, czy nie ma alkoholu w moich kosmetykach"
Zusje wspomina czasy uzależnienia i odwyku (dziendobry.tvn.pl, Instagram)

Siedem lat temu show biznes usłyszał o Luxurii Astaroth, czyli Kamili Smoguleckiej, która erotycznie piła mleko w teledysku Donatana. Kariera Luxurii szybko stoczyła się po równi pochyłej: opowiadała, że "piła krew z okresu", kłóciła się z Krzysztofem Gojdziem o powiększone usta i prezentowała na Instagramie alkoholowe libacje. Skończyło się na odwyku.

Na szczęście terapia wiele dała Luxurii, która postanowiła porzucić dotychczasowy tryb życia i już jako Zusje zająć się rapem i MMA. Dzisiaj celebrytka, która ma dopiero 25 lat (!), szczerze opowiada, że było z nią bardzo ciężko. Wszystko zmienił pobyt w ośrodku odwykowym.

Wcześniej dużo imprezowałam i przyszedł czas, że musiałam za to zapłacić. Miałam sprawę karną i stwierdziłam, że jeśli czegoś z tym nie zrobię, to albo ktoś zabije mnie, albo ja zabiję kogoś. Poszłam na odwyk - relacjonuje w rozmowie z Oskarem Netkowskim dla serwisu dziendobry.tvn.pl. W lipcu miną trzy lata, odkąd nie piję. W tym czasie zrobiłam więcej niż w całym swoim życiu. A mam 25 lat, więc się opłacało. Ludzie myślą, że mówiąc o odwyku się użalam. Nie! Jeśli chodzi o umysłowy stan, żyję lepiej niż 90 procent ludzi. Dobrze czuję się ze sobą i lubię sama ze sobą przebywać. Rozumiem siebie i swoje potrzeby i potrafię ich słuchać. Czasy przed odwykiem to były najlepsze czasy w moim życiu i one się nie powtórzą, no chyba że znowu zacznę pić.

Zobacz także: Znane dzieci gwiazd, które przysparzają im problemów

Zusje/Luxuria Astaroth trafiła do show biznesu, bo w sieci znalazł ją Donatan. Kamila była wtedy nastolatką, a szybki rozgłos odbił się fatalnie na jej psychice. Dziewczyna zawsze miała problemy z samoakceptacją, czemu bycie celebrytką zdecydowanie nie pomogło.

Zawsze bardzo siebie nie lubiłam i siebie nie akceptowałam. Zaraz będę płakać... - wzruszyła się w rozmowie Zusje. Moje próby ucieczek od samej siebie były tym spowodowane. Okazało się, że ludzie mogą mnie lubić taką, jaka jestem, bez używek. Ale nawet z używkami nie dało się mnie lubić. Efekt widzieliśmy wszyscy w internecie kilka lat temu. Dużo dał mi okres w ośrodku. Otrzeźwiałam przez ten czas. Mogłam spędzić ten czas sama ze sobą.

Wygląda na to, że Zusje, jak Marta Linkiewicz, zrozumiała swoje błędy i zgłosiła się po pomoc do specjalisty. Chociaż początkowo nie wierzyła w efekt terapii odwykowej, to gdy już się w nią zaangażowała, szukała alkoholu nawet w kosmetykach.

Przyjeżdżamy do takiego ośrodka, jesteśmy zakwaterowani, poznajemy się z grupą. Jest poranna toaleta i ćwiczenia. Po śniadaniu jest spotkanie z terapeutami. Trzeba mówić otwarcie o tym, co nam nie pasuje - opisuje pobyt w ośrodku. Jeśli ktoś robi zakazane rzeczy, na które nie ma zgody w ośrodku, musimy o tym powiedzieć głośno. Po pięciu, sześciu tygodniach nie widziałam w tym sensu, ale później zakumałam do tego stopnia, że sprawdzałam, czy nie ma alkoholu w moich kosmetykach. Tu zaczął się proces mojego zdrowienia.

Dzisiaj Kamila Smogulecka zerwała stare znajomości i oparła się na mamie, która nie opuściła jej w trudnych chwilach. "Słowianka Donatana" nie chce już mieć nic wspólnego z ludźmi, z którymi spędziła poprzednie lata.

Poodwracałam się od znajomych, z którymi imprezowałam. Trudno byłoby mi na nich patrzeć, bo wszystko by mi się przypominało - przyznaje Zusje. A została ze mną i była przez cały czas mama. Mama jest bardzo dobra dla mnie. Wszystko dzięki niej. To ona mi powiedziała, że jeśli czegoś z tym nie zrobię, to umrze, bo nie może tego wytrzymać.

Dzisiaj Zusje cieszy się z sukcesu na YouTubie - jej piosenka "Marshmallow" ma już prawie 3 miliony odtworzeń.

Jesteście zaskoczeni jej przemianą?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(53)
ola
rok temu
Powiedziała ciekawą rzecz - była przy niej tylko mama. Znajomi z okresu bardzo wczesnej młodości są bardzo ulotni, a rodzice będą kochac zawsze.
MAGDA
rok temu
Uzależnienie jest okropne. Dobrze, że z tego wyszła
Kobieta
rok temu
Kiedys te osoby po prostu.pozostalby alkoholikami. Sami.popatrzcie na starsze pokolenia, ilu.ludzi pije, nawet na wlasne rodziny... tez zaczeli za mlodu. Dobrze,ze te osoby ktore korzystaja ze mozliwosci zmiany.mowia o tym wszem i wobec i temat przestaje byc demonizowany, niech to pomoze chociaz kilku innym uniknac losu przodkow.
Jaa
rok temu
Przecież na tej walce Fame MMa była kompletnie naćpana... Może już nie pije alkoholu, ale inne używki chyba nadal stosuje..
🐩🐩🐩🐩
rok temu
Napiszcie o Veronice B i Natalii K
Najnowsze komentarze (53)
yxyxxyxy
rok temu
ładna dziewczyna, z jej urodą powinna zostać modelką, a stacza się na dno.
Poznan
rok temu
To przykre... piękne kobiety często popadają w prostytucje tylko dlatego, ze mężczyźni na których trafiają to podle gnioty. Przykro mi... szkoda jej
Kejt
rok temu
Zbrzydło dziewczę
Aga
rok temu
W języku arabskim alkohol znaczy Al-Khul. Body eating spirit.
klh
rok temu
Kamiszka to jest kobieta atrakcyjna, inteligentna i jakoś taka na poziomie a te Linkiewicz i Zuzje to nisza
tyr
rok temu
Czasy przed odwykiem to były najlepsze czasy w moim życiu i one się nie powtórzą, no chyba że znowu zacznę pić - hmmm
Kobieta
rok temu
Według mnie ani na teledysku najnowszym ani na tych walkach nie widać by coś zmieniło się na lepsze, nadal jest wulgarna i zarozumiałą. Wciąż tylko wystawia język i raczej nie widzę tutaj tzw. spokoju ducha
Eleonora
rok temu
Rodzice będą kochać zawsze bo nie znasz mojej matki . Czytam nie które te komentarze i się zastanawiam co wy ludzie wiecie o tym świecie tak naprawdę , żenada 🤦🏻‍♀️
asia
rok temu
JEZUS?
Lili
rok temu
Zusje to po niderlandzku znaczy siostrzyczka
Hghy
rok temu
Nie warto się zadawać z ludźmi co niszczą komuś życie. Lepiej mieć jednego znajomiwego niech to będzie prawdziwy przyjaciel niż 10tki oszołomów.
Żal
rok temu
Paskudni znajomi zrujnowli ci życie bo z taką oryginalna uroda jaką miałaś mogłaś być znaną fotomodelką brać udział w teledyskach, kampaniach i mieć udane życie. Co ty sobie sama zrobiłaś?
ann
rok temu
najbardziej przykre jest to, że z alkoholu weszla w jeszcze wieksze g***o co wszyscy mogli zobaczyc na mma. Dziewczyno skoncz z tym tematem i to jeszcze szybciej, bo z tego się tak przyjemnie nie wychodzi jak z alkoholu :(
Anna
rok temu
Przeciez ta piosenka to dno. Swiat spada na psy
Oferty dla Ciebie