Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

80-letni Roberto Cavalli i jego młodsza o 45 lat ukochana dokazują w Portofino (ZDJĘCIA)

332
Podziel się:

Mimo sporej różnicy wieku pochodząca ze Szwecji Sandra Nilsson już od ponad dekady wciąż trwa u boku włoskiego projektanta. Roberto Cavalli wyraźnie docenia jej wierność. Kilka lat temu kupił jej na przykład... własną wyspę.

80-letni Roberto Cavalli i jego młodsza o 45 lat ukochana dokazują w Portofino (ZDJĘCIA)
Roberto Cavalli na wakacjach z młodszą o 45 lat ukochaną (FORUM)
bEIHZwBN

Nie da się ukryć, że mimo iż mamy już 2021 rok, w show biznesie wciąż obowiązują niestety podwójne standardy. O ile związki gwiazd celebrytek z młodszymi partnerami wciąż u niektórych mogą budzić kontrowersje (przykładów jest wiele: Madonna, Britney Spears czy ostatnio Olivia Wilde), romanse gwiazdorów z dwa razy młodszymi kochankami zdarzają się w Hollywood właściwie na porządku dziennym i nie robią na nikim najmniejszego wrażenia.

Roberto Cavalli ponad dekadę temu ulokował uczucia w kobiecie, która mogłaby być jego córką (a gdyby się "postarał" - nawet wnuczką). Gdy w 2010 roku zdjęcia słynnego włoskiego projektantka i towarzyszącej mu na plaży pięknej Szwedki obiegły świat, mało kto uwierzył w szczerość ich uczucia. Tymczasem o 45 lat młodsza od Roberto Sandra Nilsson wciąż wiernie trwa u jego boku, korzystając przy okazji ze szczodrości partnera.

bEIHZwBP
Zobacz także: Starszy partner, znaczy lepszy w łóżku?

Oglądając najnowsze zdjęcia Roberto i Sandry, nie da się oprzeć wrażeniu, że 35-latka nie opuści już Włocha aż do grobowej deski. W niedzielę zakochana para została sfotografowana przez paparazzi w Portofino na kolacji w gronie znajomych.

bEIHZwBV

Po uczcie Cavalli i jego dziewczyna przeszli się jeszcze malowniczymi uliczkami urokliwego miasteczka, po czym udali się do znajdującej się nieopodal willi 80-letniego projektanta. Poruszający się o kuli senior mógł liczyć na wsparcie ukochanej, która przez cały czas trzymała kreatora mody pod ramię.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Roberto i jego młodszej o 45 lat ukochanej:

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bEIHZwBW
bEIHZwBX
bEIHZwCq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(332)
Aga
4 tyg. temu
Dziadek z wnuczką. Ale nie potępiam. Ja zapierdalam za 3 na rękę i wyspę to mogę zobaczyć najwyżej na mapie. Dziewczyna chociaż pożyje, zobaczy kawałek świata, coś jej po tym związku zostanie. I jeszcze sobie ułoży życie na nowo. No może dzieci nie zdąży mieć, ale przecież nie każdy chce, więc jej to może odpowiada.
Zazdrośnica
4 tyg. temu
Widać gołym okiem, że to miłość 🤣
Fajnie
4 tyg. temu
Życzę mu 100 lat a ona niech się męczy jeszcze przez 20 lat
bEIHZwCr
****
4 tyg. temu
Chore to jest
Antonio
4 tyg. temu
Desperstka
Najnowsze komentarze (332)
Mary
3 tyg. temu
Zazdrośnice , a wy dalej róbcie „….”swoim mężom za 3k pensji , które z trudem przynosi co miesiąc do domu ;)))) . Niech każdy żyje jak mu się podoba ! Wy też wybrałyście ….
Hehe
3 tyg. temu
Ona czuje we mnie piniądz
szk
3 tyg. temu
Piękna para.
Kkat
3 tyg. temu
Tak dokazują, że ohoho
Jagoda
3 tyg. temu
Jeszcze trochę i będzie mogła cieszyć się luksusem.
Kasia
3 tyg. temu
Droga ta opiekunka.
Marta
3 tyg. temu
jak tak lubi jak jej tak wygonie to niech korzysta, każdy lubi i robi to co chce.
heh
3 tyg. temu
dokazują??? Buahahaha, a ze zdjęć można wnioskować że koleś zaraz zejdzie z tego świata.
bEIHZwCj
krytyk
3 tyg. temu
pewnie jest z nim dlatego, że jest dobry w łóżku
Wrażliwy
3 tyg. temu
Bez takich tekstów i fotografii - bardzo proszę !!. Zarzygałem całego lapka!.
tronkowy
3 tyg. temu
Aby nam się dobrze działo w nocy stało w dzień wisiało. No bo gdyby w dzień nam stało to by się nam połamało. Wtedy na nas byle wuje mogliby mówić złamane ........ serca?
Groza
3 tyg. temu
Ani chybi jest to wielkie uczucie milosci do jego konta w banku !
Wiola
3 tyg. temu
Ja bym się nie zastanawiała. Dobroć, uczciwość i pracowitość wychodzi mi bokiem. Całe życie mam pod górę. Chociaż bym na stare lata coś skorzystała. On i tak nie ma co robić z kasą 😉
Krys
3 tyg. temu
Na zdjęciach wyglądają jak niemiecki krezus z polską opiekunką. Ale skąd wiecie, jaki facet jest? Może mieć w palcu więcej magnetyzmu, niż niejeden 20-30 latek w całym ciele.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIHZwDc
bEIHZwDd
bEIHZwDe
bEIHZwDf
bEIHZwDg
bEIHZwCL