Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Adam Ferency przyszedł na spotkanie z fanami, będąc POD WPŁYWEM ALKOHOLU! "Z trudem składał zdania"

211
Podziel się:

Adam Ferency na wydarzenie w Ośrodku Kultury w Świdnicy stawił się nietrzeźwy. Znany między innymi z serialu "Niania" aktor zdążył zabrać głos w sprawie.

Adam Ferency przyszedł na spotkanie z fanami, będąc POD WPŁYWEM ALKOHOLU! "Z trudem składał zdania"
Adam Ferency nietrzeźwy na spotkaniu z fanami (AKPA)
bETMxroB

Ostatnio show biznesem wstrząsnęła wieść o pijackim rajdzie znanej wokalistki. Beata K., która pędziła po stołecznych ulicach z dwoma promilami we krwi, nie tylko zawiodła tysiące fanów, ale i straciła dochodowe kontrakty.

Problem alkoholowy nie jest w branży showbiznesowej niczym rzadkim, o czym obserwując poczynania niektórych znanych twarzy niejednokrotnie się przekonywaliśmy. Podczas gdy jedni ukrywają swoją słabość do napojów wysokoprocentowych (zazwyczaj do czasu), inni otwarcie przyznają się do tego, że alkohol jest bądź kiedyś był obecny w ich życiu.

bETMxroD
Zobacz także: Palikot chce rozpić Polaków? "Nie piją przeze mnie. Warto produkować jakościowy alkohol"

W środę w mediach pojawiła się kolejna afera z alkoholem w tle. Chodzi o sytuację, do której doszło w Świdnicy. 29 września w tamtejszym Ośrodku Kultury w związku z projektem "Alchemia Teatralna" odbyło się spotkanie z Adamem Ferencym. Pierwotnie aktor miał rozmawiać z zebranymi na temat sztuki, ale niestety, nie był w stanie.

bETMxroJ

Jak podaje portal Swidnica24, w trakcie wydarzenia okazało się, że Ferency jest... pod wpływem alkoholu. Znany między innymi z serialu "Niania" mężczyzna miał nieskładnie odpowiadać na zadawane przez fanów pytania i nawoływać, by nie głosować na Jarosława Kaczyńskiego, co poskutkowało decyzją organizatorów o przerwaniu spotkania.

Aktor nieskładnie i momentami nielogicznie odpowiadał na zadawane mu pytania, przekomarzał się z publicznością na tematy polityczne, z trudem składał kolejne zdania, a także powtarzał się w swoich wypowiedziach. Podejrzewając, że jest on nietrzeźwy, zniesmaczeni uczestnicy wydarzenia zaczęli opuszczać salę świdnickiego teatru. Spotkanie zostało przerwane po niecałych 30 minutach - czytamy na stronie portalu.

Choć sami organizatorzy nie byli zbyt wylewni w komentowaniu zajścia, zamieścili w sieci krótkie oświadczenie:

Szanowni Państwo w związku z niedyspozycją Gościa Alchemii - Adama Ferencego spotkanie zostało przerwane przez organizatorów. Jest nam niezmiernie przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Przepraszamy wszystkich widzów - możemy przeczytać na facebookowym profilu obiektu kulturalnego.

bETMxroK

Do sprawy zdążył odnieść się sam 69-latek. W rozmowie z Onetem przyznał się do spożycia alkoholu i wyraził skruchę.

Organizatorka przerwała to spotkanie, uzasadniając to moją niedyspozycją. Fakt, byłem nietrzeźwy. Bardzo tego żałuję. To był przypadek. Ta sytuacja nie powinna się zdarzyć. Ale tak się czasami zdarza - wyjaśnia, odnosząc się także do wypowiedzianych przez siebie słów odnośnie prezesa PiS:

To, co mówiłem, nie było mile widziane.

Przypomnimy, że w 2018 roku aktor, który ma za sobą rozległy zawał serca, otwarcie mówił, że upijanie się jest "fajne", zapowiadając, że nie zamierza zrywać z alkoholem. Adam Ferency nie rezygnuje z alkoholu! Dwa lata temu miał ROZLEGŁY ZAWAŁ...

bETMxroL

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bETMxroM
bETMxrpe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(211)
PanToFelek
2 miesiące temu
Wybitny aktor. Niewykorzystany należycie talent. Jeśli ma problem alkoholowy, to bardzo mi go żal.
Lalka23
2 miesiące temu
Dobrze, że tylko w takim stanie przyszedł na spotkanie a nie wsiadł do samochodu jak inna znana Pani
Ana
2 miesiące temu
Ja tam go lubię , równy gość !
bETMxrpf
LOLA
2 miesiące temu
KTO NIGDY NIE BYL PIJANY NIECH PIERWSZY KAMIEN RZUCI
nadzieja
2 miesiące temu
Miejmy nadzieję że nie jechał samochodem,,
Najnowsze komentarze (211)
Gosc
2 miesiące temu
Nastepny ale spoko jego przwiezlu to ten pan Lubil i Lubi popic nie ukrywal nigdy ale inni owszem a kozidrak kotlet od alkocholu steczkoska wolu stringi niz alki tak mysle. I kochasiow
zyx
2 miesiące temu
serial ,,Niania,,?! to jakieś nieporozumienie... pan Adam F. jest wybitnym polskim aktorem z wieloma liczącymi się rolami w teatrze i poważnych filmach!
Dubaj biorę n...
2 miesiące temu
Powinien wpłacić 100 tys odszkodowania na pis
Jolka
2 miesiące temu
Ma jaja, że potrafi się przyznać, a nie chowa glowe w piasek i ucieka...
Janusz
2 miesiące temu
Ciekawe czy na to spotkanie przyszedł na pieszo czy przyjechał samochodem.
🥸🥸🥸
2 miesiące temu
Ale bełkotał, zapominał się, to było straszne!
gość
2 miesiące temu
skąd byli fani ?
Aleksandra
2 miesiące temu
Najważniejsze że przyszedł a nie przyjechał
bETMxroX
gość
2 miesiące temu
Wstyd!
Smerf Ważniak
2 miesiące temu
Polacy chleją na potęgę.Jest ogromne przyzwolenie i akceptacja picia. Jeśli pijesz po pracy sam ze sobą wieczorem na rozluźnienie do snu to jest to etap zaawansowany tej choroby.Znam wiele osób, które uważają że przesadzam i człowiek po robocie ma prawo codziennie napić się alkoholu.Do odpoczynku służy sen nie browar czy wóda a do gaszenia pragnienia woda.
Locka
2 miesiące temu
„Tak się czasami zdarza…”. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Ludzie zapłacili pieniądze, żeby się z nim spotkać a i on zainkasował pewnie ładną sumkę za to spotkanie.
Gocha
2 miesiące temu
To nie Budka? Uroda ta sama...
G......
2 miesiące temu
Raz się żyje a inni niech popatrzą na siebie a nie oceniają innych
mss
2 miesiące temu
Moze ma lęki i myslał że alkohol mu doda odwagi, nawet sobie nie zdajemy sprawy z problemow ukrytych w ludziach
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETMxrpQ
bETMxrpR
bETMxrpS
bETMxrpT
bETMxrpU
bETMxrpz