Trwa ładowanie...
Przejdź na
Unicorn
|

Coca-Cola ODCINA SIĘ od Beaty K.! "Z całą stanowczością POTĘPIAMY jazdę pod wpływem alkoholu"

238
Podziel się:

Marka Coca-Cola poinformowała właśnie, że zdążyła już zakończyć współpracę z Beatą K. W oficjalnym komunikacie firma odniosła się również do zatrzymania gwiazdy pod wpływem alkoholu.

Coca-Cola ODCINA SIĘ od Beaty K.! "Z całą stanowczością POTĘPIAMY jazdę pod wpływem alkoholu"
Beata K. straciła kontrakt reklamowy wart 300 tysięcy (AKPA, Kurnikowski)
bFdPTqzp

Sprawa zatrzymania Beaty K. to ostatnio bez wątpienia jeden z najgłośniejszych tematów w rodzimych mediach. Przypomnijmy: w środowy wieczór 61-letnia "gwiazda estrady" jechała ulicami Warszawy, będąc pod wpływem alkoholu. Pojazd K. został zablokowany przez zaniepokojonych jej jazdą kierowców - BMW miało bowiem zahaczać o krawężniki, a nawet zjeżdżać na chodnik. Po dotarciu na miejsce policji okazało się, że Beata K. miała 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Następnego dnia Beata K. stawiła się na przesłuchaniu na jednej ze stołecznych komend. 61-latka wysłuchała zarzutów, odmówiła jednak składania wyjaśnień. Tego samego dnia wokalistka opublikowała jednak w mediach społecznościowych oficjalne oświadczenie, w którym zapewniła, że żałuje swojego wybryku i jest gotowa ponieść konsekwencje.

bFdPTqzr

Nocny rajd po stolicy już zdążył rzucić się cieniem na sprawy zawodowe Beaty K. Zajście z udziałem gwiazdy skomentowali ostatnio przedstawiciele marki Coca-Cola, której ta została ambasadorką kilka miesięcy temu. W oficjalnym komunikacie biuro prasowe firmy poinformowało, że ich współpraca z piosenkarką zdążyła się już zakończyć. Jednocześnie jednak marka oficjalnie potępiła zachowanie Beaty K.

Nasza współpraca z artystką oraz kampania z jej udziałem dobiegły końca w lipcu 2021 roku. Pragniemy podkreślić, że jako Coca-Cola nie akceptujemy jakichkolwiek przejawów łamania prawa ani zachowań, które mogą narażać na niebezpieczeństwo innych. Z całą stanowczością potępiamy jazdę po spożyciu alkoholu - czytamy w komunikacie marki.

bFdPTqzx

Beata K. została ambasadorką Coca Coli w maju 2021 roku. Za udział w kampanii reklamowej marki i występ w spocie wokalistka zainkasowała prawdziwie gwiazdorską stawkę. Jak udało się wówczas ustalić Pudelkowi, współpraca wzbogaciła K. o okrągłe 300 tysięcy złotych.

Myślicie, że po ostatnich wydarzeniach Beata K. znajdzie jeszcze oferty reklamowej współpracy?

bFdPTqzy
bFdPTqzS
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(238)
gość
5 miesięcy temu
Nagłówek kompletnie nie odnosi się do tej sytuacji. Z oświadczenia wynika, że nie straciła, tylko skończyli z nią współpracę już w lipcu.
Żen
5 miesięcy temu
Nic jej nie będzie. Dostanie jakąś śmieszną karę a potem wyda książkę o tym jak odbiła się od dna, rundka po programach tv i jeszcze na tym zarobi.
Wiki
5 miesięcy temu
Producenci wódek zobaczyli w niej potencjał. Jest taka autentyczna..🤦‍♀️😂
bFdPTqzT
tttttttt
5 miesięcy temu
Zastanawiam się, czy naprawdę reklamy z celebrytami różnego typu mają aż taki wpływ na zakup? Ja już od jakiegoś czasu przestaję kupować produkty reklamowane znanymi twarzami, nawet jeśli byłam im wierna do tej pory, czyli Calzedonia przez Lewandowską i Intimissimi przez Marinę. Czy firmy zastanowiły się jaki zysk mieliby z poinformowania klientów, że takie 300 tyś przeznaczyli na dodatkowe bonusy dla swoich pracowników? Problemem są tylko operatorzy telefonii, bo tutaj każdy ma jakiegoś swojego celebryte. Na pewno odpada Play, bo utrzymuje ich zbyt wiele, przede wszystkim tą blondynkę.
Lui
5 miesięcy temu
Mogła pić bez whisey
Najnowsze komentarze (238)
Becia
4 miesiące temu
"Spróbować najpierw chcę!"...
Obiektywny
4 miesiące temu
Kolejny clickbait, czego też można było się spodziewać po tej redakcji. Nie pozdrawiam.
Maaa
4 miesiące temu
Cola potępia jazdę po alkoholu, ale za to wciska w reklamach swoje ociekające cukrem napoje dzieciakom (spoty typu "cola do rodzinnego obiadu" albo reklamowanie swoich produktów przez idoli dzieci/nastolatków). Oglądałam też reportaż o ich fabrykach w Meksyku i nadmiernej eksploatacji wód podziemnych - położone powyżej fabryki wioski nie mają dostępu do wody, bo fabryka pochłania jej takie ilości, że aż trwale obniżyła poziom wód... Hipokryzja level hard :( Ludzie, nie wsiadajcie za kółko po alkoholu, ale też do picia wybierajcie wodę, najlepiej z kranu, jeśli macie zdrową i smaczną, a jak nie, to z filtra, żeby nie mnożyć plastiku.
hmmm
4 miesiące temu
coca cola , a dlaczego wy ją w ogóle wzięliście do swoich reklam ?! mnie nie zachęciła
Ola
4 miesiące temu
Jeju bez przesady, każdemu sie może zdarzyć. Nie zabila nikogo
Ja
5 miesięcy temu
Bardzo współczuję Pani Beacie.
Ame
5 miesięcy temu
Czemu? Przecież alkohol był z coca colą :-) dobrze, że Beata już nie ma kontraktu z co a colą bo to truciciel dzieci i nieświadomych rodziców.
Kieliszek
5 miesięcy temu
Oooo a kolka Beacie dobrze z whiskey wchodziła, psia kostka!
bFdPTqzL
Megi91
5 miesięcy temu
Tworzy fabule drugiej części książki 😅
Msy
5 miesięcy temu
Przyganiał kocioł garnkowi. Znaleźli się ci co są idealni. Ta marka powinna juz dawno zniknąć z rynku. Trutka w butelce
Gugu
5 miesięcy temu
Wy tych redaktorów spod budki z piwem bierzecie???!!! Jasno napisane że kontrakt wygasł w lipcu a w w tytule że "straciła " kontrakt dając do zrozumienia że po tym incydencie!!! Dno!!!
zośka
5 miesięcy temu
A dobrze jej tak wkońcu miareczka sie przebrała niech teraz wypije piwko które naważyła
aza
5 miesięcy temu
Nie żarty żartami ale ona dużo przytyła a alko ma dużo kalorii
hanna
5 miesięcy temu
odsyłam was do słów Damiana Maliszewskiego nic dodać nic ująć
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdPTqAE
bFdPTqAF
bFdPTqAG
bFdPTqAH
bFdPTqAI
bFdPTqAn