Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|

Agata Młynarska wyrozumiale o roszadach w "Nasz nowy dom": "Szef MA PRAWO DO ZMIAN. Rutyna i zasiedzenie nie robią dobrze programom"

93
Podziel się:

Do dyskusji o zwolnieniu Katarzyny Dowbor z Polsatu i zaangażowaniu na jej miejsce Elżbiety Romanowskiej wciąż dołączają kolejne osoby. Teraz głos zabrała Agata Młynarska, która przy okazji wspomniała, że misyjny format był jej pomysłem.

Agata Młynarska wyrozumiale o roszadach w "Nasz nowy dom": "Szef MA PRAWO DO ZMIAN. Rutyna i zasiedzenie nie robią dobrze programom"
Agata Młynarska komentuje roszady w "Nasz nowy dom" (AKPA)

Ostatnie zmiany w programie "Nasz nowy dom" wywołały niemal ogólnopolską debatę. Po 10 latach pracy Edward Miszczak podziękował Katarzynie Dowbor za współpracę i na jej miejsce zaangażował Elżbietę Romanowską, która już tłumaczy, że nie zamierza "zastępować" poprzedniej prowadzącej. Jak twierdzi, chce podejść do misyjnego formatu na swój sposób, a widzów prosi o kredyt zaufania.

Agata Młynarska zabiera głos w sprawie zwolnienia Katarzyny Dowbor. Wspomniała o pewnym fakcie

Zwolnienie Katarzyny Dowbor z Polsatu spotkało się z oburzeniem sporej części internautów, dlatego kwestią czasu było, aż głos zabiorą także znane osobistości. Kolejna na liście jest Agata Młynarska, która na swoim facebookowym profilu opublikowała obszerny komentarz w sprawie. Co ciekawe, wspomniała też o tym, że to ona kiedyś podsunęła Ninie Terentiew pomysł na ten format.

10 lat temu, przed odejściem z Polsatu, jeszcze jako szef zespołu nowych projektów, pokazałam ten format Ninie Terentiew. Marzyło mi się nawet skrycie, żeby go poprowadzić (Piotr Fromowitz - ówczesny szef Constantin - pamięta, jak walczyliśmy o ten program). Nina do prowadzenia wymyśliła Kasię. I to był strzał w 10! Przełknęłam to z godnością i musiałam przyznać rację szefowej! Genialny pomysł! - opisuje.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Katarzyna Dowbor zdradza, jak rodzina z Nasz nowy dom zniszczyła wyremontowane wnetrza

Jak twierdzi, Dowbor idealnie sprawdziła się jako prowadząca "Nasz nowy dom", bo wpisywała się w kryteria, które powinna spełniać gospodyni tego programu.

Kaśka była stworzona do tego programu. Dojrzała babka, swojska, uśmiechnięta, w kurtce, czapce i buciorach była absolutnie prawdziwa i wiarygodna. Ten format dał jej kolejne życie zawodowe. Widoczność, gigantyczną popularność i miłość widzów. Jak pomagasz i zmieniasz komuś życie na lepsze, dostajesz szansę od telewizyjnego losu! Kasia była też reprezentacją nas, kobiet 50 + w telewizji i to było bardzo ważne. Wielki szacun dla Kasi za te 10 lat programu!

Agata Młynarska o zmianach w "Nasz nowy dom". Wspomina, co jej kiedyś powiedziała Nina Terentiew

W dalszej części wpisu Młynarska przypomniała, co przed laty usłyszała od Niny Terentiew. Jednocześnie przyznaje, że "zmiana boli", ale każdy szef ma do niej prawo, czym nawiązała najwyraźniej do decyzji Edwarda Miszczaka w sprawie niedawnego zwolnienia Dowbor.

Nina Terentiew, kiedy przyszłam do TVP2, powiedziała mi na dzień dobry: "Telewizja to miłość bez wzajemności. Nie zakochuj się! To kochanek, który i tak Cię porzuci dla innej..." Zapamiętałam tę lekcję, wiele razy cierpiąc z powodu porzucenia... Zmiana boli. W naszej robocie jest codziennością. Nie mamy na nią wpływu. Na decyzje i humory szefów, na wyniki oglądalności, na szczęście, które czasem sprzyja, a czasem przelatuje obok. Każdy szef anteny ma prawo do zmian. Ba, nawet powinien ich dokonywać, bo rutyna i zasiedzenie nie zawsze dobrze robią programom. Liczy się jedynie forma, w jakiej dowiadujemy się o decyzji, a ta najczęściej pozostawia wiele do życzenia... Coś o tym z Kasią wiemy...

Wspomniała też o Romanowskiej, która, jej zdaniem, sprawdzi się w nowej roli.

Ela Romanowska jest fantastyczną babką. Ma ogromny talent zjednywania ludzi, super energię, dystans do siebie i jest "dziewczyną z sąsiedztwa". Ma otwarte serce i uśmiech i swoich widzów! Z pewnością znakomicie sobie poradzi wśród ludzi, których dotknęło cierpienie. Obu dziewczynom życzę powodzenia. Obie są świetne w tej robocie. A "kochanek" już się dalej rozgląda... - skwitowała.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(93)
Aska257
4 miesiące temu
Miszczak też się zasiedział w mediach ;)
Wwww
4 miesiące temu
Szefów zasiedziałych też trzeba zmieniać , droga pani Młynarska .
Proszę
4 miesiące temu
Już się tak o tę panią Dowbor nie martwcie, ona sobie poradzi... Zapewne lepiej od kogokolwiek z nas XD
Gosc
4 miesiące temu
Niedawno p.Agata płakała ze zwolniono ją bo stara.Miszczak też zasiedziały i stary. Może a nadxieje na zatrudnienie .Aż strach pomyśleć.
Kami
4 miesiące temu
Jak silnik pracuje, to sie go nie wymienia.
Najnowsze komentarze (93)
Agata wstydź ...
4 miesiące temu
Agatko. Naprawdę przyjęłaś to "z godnością"?? Jakoś po tej wypowiedzi i zadowolenia z wyrzucenia Kasi, tego nie widać. Po co zmieniać coś co jest dobre na coś niewiadomego? W "Jaka to melodia" nastąpiła taka dobra zmiana i teraz mało kto to ogląda. Przykre, że ucieszyła cię to, że Kasię wyrzucono z programu który ty "zasugerowałaś" i miałaś nadzieję na prowadzenie go. Napiszę prawdę, nie prowadziłabyś go tak dobrze jak Kasia. A Ela niech dalej robi filmy. Jest aktorką i niech tak zostanie. Chyba, że zamierza grać rolę Kasi. To będzie niesmaczne
Noki
4 miesiące temu
Pani od komentowania wszystkiego
Gfty
4 miesiące temu
Ela jest super da radę lepiej niż dowborka
Wera
4 miesiące temu
Jerzy Springer prowadził program prawie do konca.
Beno
4 miesiące temu
Bardzo ciekawe zdanie w odniesieniu do jej wcześniejszych wypowiedzi po zmianach w TVP
Zenek
4 miesiące temu
Nudy nudy ile można ciągnąć ten temat została zwolniona i baszta
Bacha♥️
4 miesiące temu
Ma rację w życiu potrzebne są zmiany 😀
gość
4 miesiące temu
Ela się w te klitki nie zmieści
lol
4 miesiące temu
Co za bzdura, jak po stwierdzeniu, że nauczyła się liczyć ze zmianą, dziennikarka mówi potem, że wiele razy cierpiała. To przyjmowała te decyzje z tym flow czy nie? Teraz to łatwo wbijać szpilę, bo nie poprowadziła tego programu, ale w ostatnim wstępniaku do gazetki z Rossa to jakoś przebijało się to ubolewanie, że ją zwolnili ze stanowiska redaktor naczelnej, a teraz pani Kasia ma to wszystko przełknąć i się cieszyć, że zastąpi ją aktorka?
Hugo
4 miesiące temu
Agata tez się tam zasiedziała! Czas na wylot?!
Fetyssry
4 miesiące temu
Ale lizuska. 🤣 mysli ze ja doceni 🤣
la_a
4 miesiące temu
Super jak koleżance zrobiono de facto d_yscyplinarkę, bo tym jest nagłe nie/et/yczne zwolnienie, a ta zamiast albo się za_m/k/nąć albo współczuć, wykorzystuje to do li/z/ania. d./y decydentom. Świetne to wsparcie środowiska.
Karol
4 miesiące temu
Super jak koleżance zrobiono dyscyplinarkę, bo tym jest nagłe nieetyczne zwolnienie, a ta zamiast albo się zamknąć albo współczuć, wykorzystuje to do lizania. d.y decydentom. Świetne to wsparcie środowiska.
Agg
4 miesiące temu
Kto Agata?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie