Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
|

Agnieszka Kaczorowska wciąż się nie poddaje i tym razem twierdzi, że chce czuć się piękna... PODCZAS SNU: "Dla siebie i dla męża"

331
Podziel się:

Agnieszka Kaczorowska wyznała, że nawet pod kołdrą ma potrzebę poczucia piękna. Tłumaczy to "szacunkiem" do własnego ciała. Macie podobnie?

Agnieszka Kaczorowska wciąż się nie poddaje i tym razem twierdzi, że chce czuć się piękna... PODCZAS SNU: "Dla siebie i dla męża"
Agnieszka Kaczorowska prawi o poczuciu piękna podczas snu (AKPA)
bFdXdBIl

Za sprawą swoich ostatnich poczynań Agnieszka Kaczorowska ma szansę na to, by w końcu przestano kojarzyć ją tylko i wyłącznie z rolą Bożenki Lubicz. Aktualnie gwiazda "Klanu" "ciężko" pracuje, by wygrać w plebiscycie Żenada Roku Pudelka. Po popełnieniu głośnego wpisu o "modzie na brzydocie", która według niej opanowała media społecznościowe, ma mocną pozycję liderki w naszym niechlubnym rankingu.

Zobacz także: Agnieszka Kaczorowska wytoczyła wojnę brzydocie
bFdXdBIn

Aga jednak nie zamierza się poddawać, jakby czując oddech konkurencji na plecach. Kilka dni temu za pośrednictwem instagramowego profilu po raz kolejny dała upust swoim życiowym mądrościom, postanawiając odświeżyć wpis sprzed roku. Tym razem Bożenka zżyma się na "ciuchy po domu". Jak wynika z jej wpisu, nigdy nie paraduje po mieszkaniu w wyciągniętych dresach i spranej koszulce. Wszystko jest idealne, bo Agnieszka "dba o siebie".

Nie wiem, czy pamiętacie post w zeszłym roku o tym, jak zmieniłam podejście do tego, co zakładam na siebie po domu… - przypomina wywód, w którym wyznała, że dziś nie zakłada już "grubych, obdartych skarpet". Ponieważ #dbamosiebie i #jestemważnadlasiebie, to niezależnie od tego czy cały dzień jestem w domu, czy gdzieś wychodzę, zakładam to, na co mam ochotę, co jest adekwatne do sytuacji, ale przede wszystkim to w czym się sobie podobam - wyznaje, dodając, że nawet podczas snu ważne jest dla niej to, by... podobać się mężowi:

Tak samo nocą. Dla mnie to nie jest tylko czas chowania się pod kołdrą i przespania longiem jak najdłuższego czasu pomiędzy karmieniami… To czas odpoczynku, snu, regeneracji. To bardzo ważny czas dla naszego zdrowia i samopoczucia. I nocą też chcę się czuć dobrze - wygodnie i pięknie. Dla siebie, ale też dla mojego męża - pisze miłośniczka zewnętrznego piękna.

bFdXdBIt

Czasem piżamki, czasem koszulki nocne… Zawsze z wysokiej jakości materiałów, miłych dla skóry, żeby było po prostu przyjemnie. (...) - podsumowuje, "przy okazji" reklamując jedną z firm odzieżowych.

Jak można się domyślać, Kaczorowska po raz kolejny nie spotkała się ze zrozumieniem ze strony innych. Na Instastories ubolewała nad nagłówkami tabloidów, tłumacząc, że w żaden sposób nie neguje naturalności i po raz kolejny rozpisując się na temat "szanowania" swojego ciała i bycia dla siebie "ważną".

I nie, nie wszystko kręci się wokół ciuchów, ale moje życie jest moje i żyję w jednym, moim ciele, które nauczyłam się szanować - tłumaczy niezrozumiana celebrytka. Dlatego ubieram się w to, co zwyczajnie mi się podoba, w czym czuję się dobrze i pięknie, co jest przyjemne dla mojej skóry i w czym czuję, że #jestemważnadlasiebie.

Jak myślicie, co Bożenka jeszcze "upiękni", by nam żyło się lepiej?

bFdXdBIu

Posłuchaj najnowszego odcinka Pudelek Podcast!

bFdXdBIv
bFdXdBIO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(331)
gość
4 miesiące temu
Ja śpię nago... gdyby mąż pani Bożenki się koło mnie położył to pewnie też byłoby zadowalony :D czasem piżamki nie są potrzebne.... pozdrowionka
rysiu
4 miesiące temu
bozenka wez juz przestan
Serio
4 miesiące temu
A co jej zostalo? Ostatni tytuł taneczny- 2010 rok, dykcja- zero, szkoły aktorskiej brak. Do powiedzenia za dużo nie ma. Zostało tylko bycie ładnym.
bFdXdBIP
Jolka
4 miesiące temu
Biedna dziewczyna nie moze sie poszczycić talentem to przynajmniej jest celebrytka śle moze jest szczęśliwa na swój sposób
Jajdhdh
4 miesiące temu
Trochę ma racji. Inaczej się śpi w jedwabiu a inaczej w podartych gaciach
Najnowsze komentarze (331)
Rysiek Lubicz
3 miesiące temu
Współczuję mu że z nią wpadł
mru
4 miesiące temu
musi mieć bardzo niskie poczucie własnej wartości
Jaala
4 miesiące temu
Jakbym miała taką chałupę to bym też pewnie w piżamkach z jedwabiu za setki złotych popylała...a nie czytała Pudla.
Środa
4 miesiące temu
Brak słów. Niech ona wreszcie zamilknie i przestanie się ośmieszać.
Xxx
4 miesiące temu
Jaka presję na siebie nałożyła.. Codziennie do końca życia musi być zadbana. Ładna, z ułożonymi włosami. I zrobiona na bóstwo.. Bo przecież tak trzeba według jej słów.. Inaczej media ją zjedzą.
Gosia
4 miesiące temu
a ja chcę być piękna, jak idę do monopolowego u mnie na Grabówku, czy jest tu ktoś z Grabówka? a z Pustek Cisowskich?
Ałć
4 miesiące temu
Bodzienka
Olo
4 miesiące temu
Dorosnij Bozenka...
bFdXdBIH
Dssz
4 miesiące temu
I tak nikt by nie chciał tego twojego misiowatego pantofla , tak że chill Bożena.
Małgosia
4 miesiące temu
Ma rację!Każda Moja kumpela ma flejowata piżamę z plamami w kroczu po okresie ochyda to mało powiedziane I do tego jak idzie zima to jak zawsze Polar z kłakami i skulkowany
Siiii
4 miesiące temu
Boże laska ale z ciebie pustostan! Dlaczego ciuchy po domu muszą być od razu flejowate i powyciągane????!!!! Mogą być fajne i wygodne, nie popadajmy w skrajności
Paula
4 miesiące temu
Jprdl 🤦
Kobieta
4 miesiące temu
A ja jak wracam zmęczona do domu z pracy to wkładam luźne brzydkie dresy i czuję się wtedy wspaniale. Mój mąż też nie narzeka ;) Pani Bożenka niech się do roboty weźmie, to szybko wylecą jej z głowy takie głupoty.
Dno
4 miesiące temu
Daj żyć kobieto innym... Żyj swoim życiem, daj innym odpocząć od ciebie.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bFdXdBJA
bFdXdBJB
bFdXdBJC
bFdXdBJD
bFdXdBJE
bFdXdBJj