Trwa ładowanie...
Unicorn
|
aktualizacja

Agnieszka Włodarczyk nie rozmawiała z mamą 2 lata, a Koroniewska nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Tak gwiazdy mówią o kontaktach z rodzicami

85
85
Podziel się

Wielu polskich celebrytów łączą skomplikowane relacje z najbliższymi. Agnieszka Włodarczyk niegdyś przez kilka lat nie rozmawiała z mamą, Aleksandra Żuraw nie ma kontaktu z rodzicami, a Monika Mrozowska przez lata czekała na przeprosiny od ojca.

1
 / 11
Agnieszka Włodarczyk nie rozmawiała z mamą 2 lata, a Koroniewska nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Tak gwiazdy mówią o kontaktach z rodzicami
Agnieszka Włodarczyk nie rozmawiała z mamą 2 lata, a Koroniewska nie utrzymuje kontaktu z ojcem. Tak gwiazdy mówią o kontaktach z rodzicami
Te gwiazdy mówiły o skomplikowanych relacjach z rodzicami (AKPA, AKPA)
0
0

26 maja wielu Polaków, w tym rodzimych celebrytów, świętuje Dzień Matki. Gwiazdy zazwyczaj dość chętnie celebrują podobne okazje, składając bliskim publiczne życzenia, czy dzieląc się archiwalnymi zdjęciami. W polskim show biznesie nie brakuje jednak osób, których relacje z najbliższymi przez lata pozostawały lub wciąż są mocno skomplikowane.

Agnieszka Włodarczyk w jednym z instagramowych postów przyznała na przykład, że swego czasu przez dwa lata nie rozmawiała z mamą. Paniom udało się jednak naprawić stosunki i dziś celebrytka dość często pokazuje rodzicielkę w sieci. Michał Wiśniewski, mimo trudnego dzieciństwa, odnowił zaś relacje z mamą i pomógł jej wyjść z nałogu.

Niestety nie wszystkim udało się odbudować stosunki z bliskimi. Joanna Koroniewska od lat nie utrzymuje kontaktów z ojcem, a Wojciech Szczęsny z jednym z wywiadów wyznał, że jego relacje z Maciejem Szczęsnym właściwie nie istnieją. Kontaktu z obojgiem rodziców nie utrzymuje zaś znana z "Top Model" Aleksandra Żuraw.

2
 / 11
Agnieszka Włodarczyk

Choć na początku kariery Anna Stasiukiewicz regularnie towarzyszyła córce na salonach, relacje Agnieszki Włodarczyk z mamą nie zawsze należały do najlepszych. Dwa lata temu celebrytka opublikowała w sieci specjalny wpis z okazji Dnia Matki, w którym przyznała, że zdarzyło jej się nie rozmawiać z rodzicielką aż dwa lata.

U nas faktycznie bywało różnie, zdarzyło nam się nawet 2 lata do siebie nie dzwonić i nie utrzymywać kontaktu. Miałam swoje powody, tak samo jak mama być może, ale dlaczego o tym piszę... Bo myślę, że niezależnie od innych zdań, niezależnie od podejścia do życia, do decyzji - mama jest jedna (...) - napisała wówczas Włodarczyk.

Na szczęście wszystko wskazuje na to, że paniom udało się naprawić nadszarpnięte stosunki. W ostatnich miesiącach Włodarczyk kilkakrotnie dzieliła się z instagramowymi obserwatorami zdjęciami i nagraniami w towarzystwie Stasiukiewicz. Kkilka dni temu relacjonowała na przykład spotkanie z mamą oraz teściową.

3
 / 11
Anna Wendzikowska

Kilka lat temu jeden z internautów zapytał Annę Wendzikowską, czy rodzice pomagają jej w opiece nad córkami. Wówczas prezenterka zaprzeczyła, zdradzając, że nie utrzymuje z nimi kontaktu. Później celebrytka jeszcze kilkakrotnie wypowiadała się na temat skomplikowanych relacji z rodzicami. Podczas instagramowego Q&A zapewniła na przykład, że nie ma w sobie żalu ani poczucia krzywdy, jednak "do tej pory pracuje nad skutkami warunkowej miłości".

Pielęgnowanie w sobie urazy cofa człowieka w rozwoju. Można komuś wybaczyć, kogoś kochać i nie mieć sytuacji napiętej, ale chcieć zachować dystans dla własnego zdrowia psychicznego - mówiła z kolei w jednej z rozmów z Pudelkiem.

Pod koniec 2022 roku Wendzikowska podzieliła się smutną wiadomością o śmierci swojego ojca. Celebrytka opublikowała wówczas szereg wspólnych zdjęć oraz wyznała, że zdążyła pożegnać się z tatą.

4
 / 11
Aleksandra Żuraw

Odpowiadając na pytania internautów w 2021 roku, Aleksandra Żuraw opowiedziała o skomplikowanych stosunkach z rodzicami. Była uczestniczka "Top Model" zdradziła wówczas, że bliscy zdecydowali się zerwać z nią kontakt.

Nigdy nie powiedziałam, że nie chcę utrzymywać z nią [mamą - przyp. red.] kontaktu. Nigdy nie padły z moich ust takie słowa (...). To jest wybór moich rodziców. Ja próbowałam żebrać o ich czas i miłość. Ten etap mam już za sobą. Nie ma ich w moim życiu, bo sami tak wybrali - wyznała.

Żuraw otworzyła się także na temat rodziców w 2023, goszcząc w podcaście "Tak mamy". Wówczas celebrytka opowiedziała o trudnym dzieciństwie, naznaczonym wieloma bolesnymi przeżyciami. Zdradziła też, iż rodzice wyrzekli się jej ze względu na swoją wiarę, a w okresie dorastania doprowadzili jej psychikę "do totalnej ruiny".

5
 / 11
Roma Gąsiorowska

Roma Gąsiorowska kilka lat temu podzieliła się wyznaniem na temat trudnej relacji z nieżyjącym ojcem. Aktorka ogłosiła wówczas fanom, że sprawiła sobie nową roślinę, którą postanowiła nazwać na cześć zmarłego taty. Jak zaznaczyła, była to dla niej swego rodzaju terapia.

(...) Postanowiłam nazwać go Ryszard na cześć mojego zmarłego ojca, który wcale nie był milutki, wesoły i włochaty. Umarł już dość dawno. Dużo nawywijał i napsuł… Z niewiedzy, z nieumiejętności radzenia sobie może, z niezgody na to i owo i nieświadomości pewnie też, obciążony przez poprzednich gagatków swoich przodków… a co... Zawsze jakiś tam powód miał. Wiadomo. Ale nie dał mi miłości - napisała.

6
 / 11
Monika Mrozowska

Gdy w 2013 roku media donosiły, że schorowany ojciec Moniki Mrozowskiej przebywa w domu opieki społecznej, aktorka zabrała głos. W rozmowie z "Na żywo" wyznała, iż w dzieciństwie ojciec przez lata znęcał się psychicznie nad jej matką i nie chciał łożyć na utrzymanie rodziny. Pod koniec ubiegłego roku Mrozowska zamieściła w sieci wpis poświęcony zmarłemu cztery lata wcześniej tacie. Wówczas celebrytka wyjawiła, iż przez wiele lat oczekiwała od ojca przeprosin, jednak po jego śmierci zmieniła nieco nastawienie.

Przez wiele lat oczekiwałam, że to on mnie przeprosi. Czułam rozczarowanie, ogromny żal, smutek i brak. I zazdrość. Gdy widziałam innych zaangażowanych ojców (...). Mój ojciec zmarł cztery lata temu. Miesiąc temu coś się zmieniło. Poczułam, że to ja muszę przeprosić mojego tatę. Przeprosić go za to, że… nie dostrzegałam zranionego dziecka w nim samym - napisała na Instagramie.

7
 / 11
Wojciech Szczęsny

Gdy w 2015 roku Maciej Szczęsny napisał tekst, w którym krytykował ówczesnego trenera syna Arsene'a Wengera, Wojciech Szczęsny za pośrednictwem Facebooka wyznał, że nie rozmawiał z ojcem od ponad dwóch lat. W ubiegłym roku piłkarz opowiedział zaś nieco o skomplikowanych stosunkach z tatą w rozmowie z "Kwartalnikiem sportowym". W rozmowie bramkarz przyznał, że między nim a ojcem "w ogóle nie ma" relacji, jednak on sam nie zaprząta sobie tym głowy.

Pewnie jest to do naprawienia. Długie życie przed nami, ale nie zawracam sobie tym głowy. To nie jest pierwsza rzecz, o której myślę, gdy wstaję rano. Może czas naprawi parę rzeczy, może nie. Ja przyzwyczaiłem się do aktualnego stanu - powiedział na łamach "Kwartalnika sportowego".

8
 / 11
Edyta Górniak

To, że relacje Edyty Górniak z mamą przez lata pozostawały dość napięte, nie jest żadną tajemnicą. Kilka lat temu w jednej z rozmów z magazynem "Gala" wokalistka przyznała, że przez około osiem lat nie rozmawiała z rodzicielką. W końcu artystka wyciągnęła się rękę do matki. Spędzając Święta Wielkanocne w Lizbonie, Górniak zdecydowała się zatelefonować do rodzicielki i ostatecznie rozmawiała z nią ponad godzinę.

Podniosłam telefon i zadzwoniłam. Po raz pierwszy po tylu latach milczenia, ze słowami wdzięczności, zrozumienia i wybaczenia (...). Po moim powrocie do Polski spotkałyśmy się, potem znowu, potem coraz częściej. Dziś jesteśmy sobie tak bliskie, jak wcześniej chyba nigdy nie byłyśmy - mówiła Edi w rozmowie z "Galą" w 2017 roku.

Gdy rok później matka Górniak doznała udaru, wokalistka opiekowała się rodzicielką. Niestety w ostatnich latach zaczęły pojawiać się pogłoski, że między nimi znów zaczęło się psuć.

9
 / 11
Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski w dzieciństwie bez wątpienia nie miał łatwo. Po rozstaniu uzależnionych od alkoholu rodziców i późniejszej śmierci babci wokalista mieszkał w domach dziecka oraz rodzinach zastępczych. Grażyna Wiśniewska w programie "Oczami matki" wyznała niegdyś, że swego czasu odebrano jej prawa rodzicielskie. Choć relacje Wiśniewskiego z matką przez lata były mocno skomplikowane, ostatecznie jednak udało im się je naprawić. Wokalista pomógł też matce wyjść z nałogu.

Michał chyba jednak we mnie wierzył. Gdyby nie on, może już bym nie żyła - mówiła Wiśniewska w "Fakcie".

10
 / 11
Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska wychowywała się bez ojca, który postanowił porzucić rodzinę, a ich relacji nigdy nie udało się odbudować. Leszek Koroniewski swego czasu żalił się nawet na brak kontaktu z córką na łamach "Dobrego Tygodnia", skarżył się też, że nigdy nie poznał wnuczek. Po publicznej wymianie zdań Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie oświadczenie, zaznaczając, że nie da się naprawić ich stosunków.

Drogi Tato. Ten samolot już odleciał. Wiele lat temu. Życzę Ci wszystkiego dobrego, PO RAZ KOLEJNY przypominając, że najlepiej kontaktować się z bliskimi OSOBIŚCIE, nie przez publikacje w gazetach, bo to najdobitniej świadczy o PRAWDZIWYCH intencjach człowieka. Ja codziennie czytam wiadomości od wielu nieznanych mi osób w mediach społecznościowych, więc argument jakoby się przez lata nie dało, JUŻ NIESTETY przestał istnieć (...) - napisała w 2021 roku celebrytka.

11
 / 11
Iga Świątek

Relacje Igi Świątek z mamą nie należą do najlepszych. W wywiadzie dla WPSportoweFakty rodzicielka utalentowanej tenisistki zdradziła, że nie uczestniczy w życiu 21-latki. Matka i córka kontaktują się głównie... drogą mailową.

Zawsze gratuluję córce wygranych tytułów, najczęściej drogą mailową. Natomiast kontakt jest mocno ograniczony. Iga często przebywa za granicą, ma bardzo napięty terminarz i wiele obowiązków. Jest pochłonięta swoimi sprawami zawodowymi. Rozumiem to. Zresztą jako dorosła osoba sama określa i kształtuje relacje z innymi. Poza odległością i napiętym grafikiem na nasze relacje wpływają też czynniki rodzinne, ale nie chciałabym zgłębiać tematu. Tutaj postawmy kropkę - mówiła jakiś czas temu Dorota Świątek.

KOMENTARZE
(85)
Mój nick
2 tyg. temu
Tak bardzo żal mi Oli Żuraw po tym co przeczytałam. To jest tragedia człowieka. Rana która jątrzy się całe życie. Ból którego nie da się pozbyć. Teraz rozumiem zachowanie Koroniewskiej i Wędzikowskiej. Współczuję wszystkim którzy "stracili" rodziców mimo, że oni nadal żyją.
India0900
2 tyg. temu
Ja mam pretensje do rodziców, że sprowadzili mnie i moją trójkę rodzeństwa na ten świat nie mając środków na nasze wychowanie. Klepaliśmy biedę, rówieśnicy wyśmiewali mnie, bo nie miałam fajnych ciuchów, gadżetów. Nawet nie wiecie, jak to potrafi zniszczyć młodego człowieka. Od zawsze miałam sto razy ciężej od innych, musiałam sama walczyć o dosłownie wszystko. Gdy inni dostawali prezenty od rodziców, dziedziczyli mieszkania, ja ciułałam każdy grosz, żeby mieć na wkład własny do mieszkania. Udało mi się wziąć kredyt, powinnam być szczęśliwa, ale nie jestem. Jestem wypaloną 30-latką, która musi wszystko wyrywać od świata, bo na nic nie zasłużyła.
Mariasol
2 tyg. temu
Rodzicow nie mozemy sobie wybrac, to jest niezalezne od nas i czasami lepiej zerwac kontakty z toksycznym rodzicem, przykre ale prawdziwe. Dlatego rozumiem Wojtka Szczesnego
Smutna
2 tyg. temu
Ja też mam zal do matki zawsze była oziebla nigdzie mnie nie zabierała wyśmiewała chciałabym od niej odejść ale nie mam pieniedzy zeby kupic sobie swoj dom
akkk
2 tyg. temu
wiedzialam ze pod takim tematem bedzie wysyp wzruszajacych zwierzen. nie usuwajcie!
Najnowsze komentarze (85)
Dad
2 tyg. temu
Widać teraz , że 500± nigdy nie zadziała. Te roszczeniowe postawy dzieci , nie mówię tu o rodzinach patologicznych. Dali mi zabawkę za 100 zł , byli niedobrzy , bo inni mieli za 1000 . I faktycznie jak się ma takie bachory , to rodzicielstwo chyba nie ma sensu. Kupić psa , czy kota , nakarmić i wiesz , że przyjdzie do ciebie się przytulić. A bachory to ci powiedzą , że nie prosiły się na świat , jak nie mialeś warunków to trzeba było ich nie robić. Roszczeniowe i bez uczuć . Miłości nie da się nauczyć trzeba mieć w sobie . Jak się nie ma to takie wydmuszki nie warto "kupować" bo nic nie warte.
Dad
2 tyg. temu
Czy rodzice mogą "uczyć" miłości swoje dzieci ? Nawet jeśli okazują swoim dzieciom miłość rodzicielskà to moim zdaniem nie można nauczyć miłości ,wdzięczności itd swoich dzieci , bo to jest bardzo indywidualna sprawa każdego człowieka ,często niezależna również od niego.
Avatarek
2 tyg. temu
Brak wzmianki o chyba najgłośniejszej relacji matka-córka ostatnich lat: Izabeli Kisio-Skorupy i Oli Kisio
Tak czasem je...
2 tyg. temu
Ja też nie mam łatwych relacji z rodzicami. Sprowadzili mnie i moje siostry na świat nie mając kompletnie warunków do wychowywania dzieci. Sami bardzo skrzywdzeni w dzieciństwie, nie potrafili żyć inaczej, powielali błędy wychowawcze stosowane na nich samych, wprowadzili nas w świat pełen traum i smutku. Ojciec na starość zrozumial błędy, matka niestety nie, wręcz twierdzi, że była dobrym rodzicem. Zapomina jednak m.in o biciu mnie łańcuchem po nieudanej próbie samobójczej (miałam 10 lat). Nie rozmawiamy, nie utrzymujemy kontaktów. Ja wyszłam na ludzi i z obawy, że sama mogę być jak oni, nie zdecydowałam się na dzieci.
Polka
2 tyg. temu
I co z tego kiedyś nie rozmawiałam ze swoim ojcem 3 lata ale to było z 20 lat temu Teraz mamy najlepsze relacje
Taktak
2 tyg. temu
Wojciech Szczesny jakoś dziwnie nie ma dobrych relacji z bratem i z rodzicami.Zapatrzony w żonę niech jeszcze wrzuci kilka fotek z teściową jak Harry. Facet powinien sie otrząsnąć, żona jest bardzo ważna ale nie powinna stac na drodze relacji z rodziną.Właśnie to rodzina wspierała go jak zaczynał karierę i nie byl bogaty ,piwinien to pamiętać.Teraz pojawiła sie zonusia ktora zgarnęła wszystko.Wstyd panie Wojtku.
Brygida
2 tyg. temu
Gdyby rodzice,zanim zostaną rodzicami,przeszli szkolenie jak mądrze kochać dzieci i ich nie ranić, nie byłoby takich przykrych doświadczeń.Nikt nie rodzi się z wpojonym kodeksem rodziców idealnych, bezbłędnych.Inną sprawą są rodziny obecnie ładnie nazywane" niedostosowanie społeczne" bo te rodziny mają podane na tacy wszelkie zapomogi, dofinansowania a to też nie rozwiązuje ich problemów.Każdy taki" niedostosowany" powinien iść do pracy i mieć nadzór non stop żeby potem nie było dramatów.Czasem lepiej zerwać kontakt niż psychicznie się wyniszczać
Qqq
2 tyg. temu
Niestety nic mnie z mama nie łączy - niby wszystko ok, stosunki poprawne ale nigdy nie miałam z nią bliskiego kontaktu, nigdy nie mogłam jej się zwierzyć bo wyśmiewała, trywializowała, umniejszała. Teraz ma 73 lata, spotykam się z nią z okazji dnia matki i jak zwykle do rozmowy mamy tylko pare zestawów tematów do klepania o jednym i tym samym. Nie da sie z nia pogadać o niczym innym. Nie potrafię powiedzieć czy ja kocham ale na pewno jej nie lubię. Niby matka, a nigdy nie była bliska, nigdy nie stworzyła ze mną bliskiej więzi, nie dała zaopiekowania emocjonalnego, zainteresowania troski i zrozumienia. Czy ktoś tez tak ma?
Cezary
2 tyg. temu
Odczepcie się w końcu od Igi i jej matki. Wysłuchajcie wywiadu z Igi matką na You Tube. Bardzo mądra, zrównoważona i realnie patrząca na życie kobieta. A relacje między nimi to ich osobista sprawa i bardzo dobrze ze Pani Świątek nie wywala wszystkiego ,zeby cały Świat wiedział. Co to kogo obchodzi? Jeśli panie będą chciały opowiedzieć nam o swoich relacjach to opowiedzą .A jeśli nie chcą to nic nam do tego. Jakie nie byłyby relacja Pani Światek z Córką nic nie zmieni faktu ze to Jej córka oraz tego że część cech i fizycznych i intelektualnych które podziwiamy u Igi są przekazane jej w genach przez matkę.
cóż
2 tyg. temu
gdyby nie Wasi rodzice, nie byłoby Was na świecie....
Gosc
2 tyg. temu
Najlepiej nie mieć dzieci, żyć spokojnie i nie mieć takich problemów
gosia
2 tyg. temu
najwięcej bólu sprawiają najbliżsi, moja mama utzymywala i pozwalala na wszystko bratu a ode mnie tylko żądala , szok byłnpo jej śmierci bo zrobiła coś czego nie mogę jej wybaczyć
Emm
2 tyg. temu
U mnie też ojciec alkoholik, matka nieumiejąca odejść, do tego bieda i brak wsparcia.. Dziś mam wspaniałego męża, który dał mi miłości za całe moje dzieciństwo.. Jednak gdzieś w sercu czuje, że coś od środka mnie zjada, dzieciństwo wraca jak bumerang.. Może kiedyś odważę się pójść na terapię i przepracować to co do przepracowania. Trzymajcie się, dużo siły :)
12345
2 tyg. temu
Nawet nie wiecie, jaki to wstyd mijac "ojca" na osiedlu i jak on was ignoruje... On mi wisi ale przylro jest byc tematem glupich spojrzen i rozmow :/
...
Następna strona
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Syn Joanny Przetakiewicz pałaszuje lunch w modnej restauracji, a jego ukochana dba, by się nie ubrudził. Słodko? (ZDJĘCIA)

Alex Przetakiewicz i modelka Sandra Kaczorowska wybrali się do knajpki, gdzie przyuważyli ich paparazzi. Choć potencjalna synowa Joanny Przetakiewicz zrezygnowała z posiłku, zadbała o partnera, służąc mu serwetką. Miło z jej strony?
9.

Celebrytki, które związały się z MŁODSZYMI partnerami: Małgorzata Kożuchowska, Monika Olejnik, Katarzyna Warnke (ZDJĘCIA)

Małgorzata Kożuchowska czy Katarzyna Warnke wyszły za mąż za młodszych partnerów. W show biznesie nie brakuje przykładów takich par. Rekordzistka spotykała się z partnerem młodszym o ponad 40 lat!
8.

Tak wygląda mazurska posiadłość Natalii Klimas. Prywatne pole lawendy i poroża nad kominkiem (ZDJĘCIA)

Natalia Klimas, kiedy tylko może, ucieka ze swojego luksusowego apartamentu w Warszawie. Celebrytka najchętniej spędza wolne chwile z rodziną w swojej posiadłości na Mazurach. Idealna na czerwcowego grilla?
7.

Adele bez makijażu i w czarnych dresach mknie do ekskluzywnej restauracji na randkę z ukochanym (ZDJĘCIA)

Adele i jej ukochany Rich Paul postanowili wybrać się na kolację do eksluzywnej restauracji w Beverly Hills. Piosenkarka pojawiła się nieumalowana i ubrana w czarne luźne dresy. Wpuścili ją?
6.

Kulisy "powstawania" Magdaleny Narożnej: zespół fryzjerek, wałki na głowie i wizyta u krawca (ZDJĘCIA)

Dzięki pracy niestrudzonych paparazzi mamy niepowtarzalną okazję podejrzeć, jak powstaje sceniczny wizerunek Magdaleny Narożnej z Pięknych i Młodych. Artystka disco polo cierpliwie siedziała na fotelu, podczas gdy duet fryzjerek uwijał się przy jej blond puklach. Ciekawie to wygląda od kuchni?
5.

Zwinna niczym antylopa Kate Middleton prezentuje swoje umiejętności w rugby (ZDJĘCIA)

W środę Kate Middleton pojawiła się w Maidenhead Rugby Club. Zanim jednak porozmawiała z zawodowymi rugbistami, zrobiła show na boisku. Wiedzieliście, że jest taka wysportowana?
4.

65-letnia Teresa Werner zachwyca imponującą figurą. Gwiazda disco polo zdradziła swój sposób na wieczną młodość (FOTO)

Piosenkarka Teresa Werner od wielu lat zachwyca swoją urodą. Aż trudno uwierzyć, że niedawno skończyła 65 lat. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jaki jest jej sekret na wieczną młodość.
3.

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska wymieniają CZUŁE SPOJRZENIA w knajpce, świętując urodziny córki (ZDJĘCIA)

Piotr Gąsowski i Anna Głogowska zostali sfotografowani ostatnio przez paparazzi podczas świętowania 16. urodzin córki Julii. Byli zakochani wybrali się wraz z bliskimi do restauracji i nie szczędzili sobie serdeczności.
2.

Zwyczajna księżna Kate urzeka stylizacyjną prostotą podczas spotkania w Windsor Family Hub. Skromnie, ale z klasą? (ZDJĘCIA)

Księżna Kate udała się z wizytą do Windsor Family Hub. Podczas wizyty żona Williama rozmawiała z członkami personelu i matkami na temat radzenia sobie ze stresem. Tego dnia choć skromnie, prezentowała się rewelacyjnie.
1.

54-letnia Jennifer Aniston wygina się na Instagramie, prezentując imponujące mięśnie brzucha (ZDJĘCIA)

We wtorek Jennifer Aniston pochwaliła się filmikiem, na którym w staniku i legginsach prezentuje niesamowicie wyrzeźbiony brzuch. Aktorka zdradziła, co robi, by zachować młodzieńczą sylwetkę.