Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

"Ameryka Express": Sfrustrowany Różal kontempluje ODEJŚCIE Z PROGRAMU: "Chodzę ku*wa jak frajer i ŻEBRZĘ O NOCLEG albo ku*wa stoję i czekam na okazję"

146
Podziel się:

Z przygodą w Ameryce Południowej pożegnała się kolejna para. Macie już swoich faworytów?

"Ameryka Express": Sfrustrowany Różal kontempluje ODEJŚCIE Z PROGRAMU: "Chodzę ku*wa jak frajer i ŻEBRZĘ O NOCLEG albo ku*wa stoję i czekam na okazję"
Ameryka Express (fot. Facebook - Ameryka Express)
bEDwkdqZ

Środowy odcinek  rozpoczął się od wręczenia czarnej flagi drużynie Pawła Deląga. Za jej pomocą aktor planował wyeliminować konkurencję podczas wyścigu. Przypomnijmy, że osoby, które dobiegną z czarną flagą na metę, spadają o jedną pozycję w rankingu generalnym. Pozostali uczestnicy otrzymali zadanie odnalezienia przechodniów dzielących imię z bohaterami miasta uwiecznionymi na pamiątkowej tablicy, którzy zechcieliby przyłączyć się do ich podróży na 30 minut.

Kolejnym etapem wycieczki była przeprawa kajakiem przez rwącą rzekę. Pary, które zdołały przekonać swoich tymczasowych towarzyszy do wzięcia udziału w spływie, miały zapewniony awans o jedno miejsce w punkcie kontrolnym odcinka.

bEDwkdrb
Zobacz także: Bracia Collins o kulturze polskich kierowców

Zgodnie z tradycją, Małgosia Heretyk jeszcze przed usadowieniem się w pontonie przeżyła cztery załamania nerwowe. Charakterystycznym dystansem do sytuacji wykazał się natomiast Rózal.

Jestem osobą, która bardzo szybko nudzi się rzeczami, które są monotonne. Jak nie ma nutki p****olnięcia adrenaliny - przyznał zapaśnik, wpadając po pas do mętnej wody.

bEDwkdrh

Jako pierwsi do punktu kontrolnego dotarli Małgosia Heretyk z chłopakiem i Patrycja Markowska z przyjaciółką, dzięki czemu zagwarantowali sobie nocleg. Ostatni zameldowali się obarczeni czarną flagą Paweł Deląg i Dariusz Lipka.

Pod wieczór Różala dopadła frustracja spowodowana kolejnymi trudności w znalezieniu miejsca do spania.

Chodzę ku*wa jak frajer i żebrzę o nocleg, albo ku*wa stoję i czekam na okazję - bulwersował się przed kamerami.

Na szczęście, wsparcie zaoferowali bracia Collins, którzy oddali zapaśnikowi swój pokój.

W międzyczasie zwyciężczynie poprzedniego odcinka Karolina Pisarek i Marta Gajewska-Komorowska zajadały się hummusem z prażonymi mrówkami.

bEDwkdri

Następny dzień większość par powitała długimi wizytami w toalecie, które były ceną za kosztowanie lokalnych przysmaków. W walce o amulet udział wzięły pary Małgosi Heretyk i Patrycji Markowskiej. Konkurencja polegała na zbudowaniu liściastego "gniazda" i przetransportowaniu balonów mających imitować larwy mrówek. Zwycięstwo powędrowało do Patrycji i Żanety.

My pijemy alkohol, my łobuzujemy i wtedy całe napięcie na zawody odchodzi i się wygrywa - zdradziła sekret swojego sukcesu Markowska.

Na kolejnym etapie wyścigu uczestnicy mieli jak najszybciej dostać się do miasta Bucaramanga. Rózal niespecjalnie przejął się zadaniem, gdyż postanowił zrobić sobie przerwę w restauracji.

bEDwkdrj

Następna misja polegała na odnalezieniu umieszczonych w parku elementów garderoby. Żeby nie było zbyt przyjemnie, uczestnicy musieli dotrzeć do nich na szczudłach.

Małgosia i Ernest przybyli na metę odcinka jako pierwsi, zapewniając sobie udział w kolejnym etapie wyścigu. Paweł Deląg dotarł ostatecznie na metę z czarną flagą jednak przetrwał eliminację. Z programem po raz kolejny pożegnali się natomiast Różal i Bartek.  

Będziecie za nimi tęsknić?

bEDwkdrk
bEDwkdrC
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(146)
gsgshs
rok temu
Różal duzy plus za podejście do zwierząt ale do programu tego typu się nie nadaje
didi
rok temu
Dobrze,że odpadł bo tylko sie tam męczył!
Mmmmmmmm
rok temu
Po co Rozal się pcha do takich programów jak jest aspołecznym, marudzącym typem, który ciągle gada o swojej wyjątkowości. W każdym wywiadzie mówi o sobie jako jednym sprawiedliwym i prawilnym człowieku - cała reszta nic nie warta według niego. Za zwierzęta v wielki plus, ale poza tym to powinien być trzymamy z dala od środków przekazu. Szkoda Bartka, bo para była w programie dla kolorytu, a Rozal zanudził swoimi smetami. Trzeba mieć nierówno pod sufitem, żeby iść do programu i nie sprawdzić o co w nim chodzi
bEDwkdrD
Dodzia
rok temu
Taki Piróg tyle o uczciwej rywalizacji mówił, a dał flagę Marcie z którą się kolegował. A Darek z Pawłem nie dali jej nikomu, chociaż mogli Collinsów wyeliminować. A Collinsy załatwili nocleg Różalowi i Bartkowi, Filip załatwił im transport, modelki dały immunitet Grażynce i Fililowi. Wspaniałe postawy w tej edycji. :)
Lexi
rok temu
Co jak co, ale Bartek (kumpel różala) mega przystojny i miły z twarzy.
Najnowsze komentarze (146)
wewe
rok temu
Rozal, przecie miales prdlncie adreanliny jak musiales zebrac, wiec o co kaman?
bab
rok temu
Bracia Collins to naprawdę Ludzie Wartościowi, z klasą. Modelka i jej koleżanka, aktorka to osoby aspołeczne, zapatrzone w siebie.
weee tam
rok temu
Różal jawi się jako mentalny przedszkolak. Wszystko w jego zachowaniu jest infantylne. łącznie z jego miłością do piesków i koników. Chopie "uratuj" se zwierząt ile chcesz tylko prosze nie rozpowiadaj, że to z miłości do natury, bo z naturą takie "ochronki" nie mają nic wspólnego. To wymysł człowieka, który chce się dowartościować na "dobroci" dla zwierzątek. Co z tego, że uratuje konia z transportu śmierci jak na obiad zje krowę z kartofelkami. No to gdzie ta miłość? Gdzie konsekwencja? Hipokryzja i tyle.
Aba
rok temu
Jakby był tam za karę. Dziwny człowiek...
Marynika
rok temu
Z takim wyglądem do straszenia ludzi.to się.siedzi w domu. jakie wnętrze musi mieć osoba,która.oszpeca ciało? Bardzo współczuję.
Kasia
rok temu
Bartek jest HOT!!!!!!
Jaredddd
rok temu
Rozal to dziwny gość, anty ludzki, ma problemy z głową jak cholerna.
Izka
rok temu
A Delag szelki nie facet,robi z siebie super znaną gwiazdę polskiegi kina...tylko kiedy to było...mniemanie o sobie na wyrost
bEDwkdrv
Mika
rok temu
A ten Rozal to nieporozumienie,chyba zanał konwencję programu,wziął udzial dla kasy,a patrzec sie na niego nie dalo..i co on niby zawodowiec MMa??zenujacy i te tatuaze na gębie szok...trzeba miec cos nie rowno pod sufitem zeby sobie takie kuku zrobic
Mika
rok temu
Deląg straszny narcyz,a fuj..kolega zabral i traktuje go ja slugusa swojego
ines
rok temu
rozal szczery do bolu jak ja prostakom to nie pasuje
Ona
rok temu
Rozalia to frajer i zakała programu brzydki w h. Straszny burol
Marcin
rok temu
Hmm... Marcin Różalski. Człowiek który wystawiał psy na walki zaczyna pomagać zwierzętom i nie tylko. Ok. Zmiana super. Mówi żeby pomagać dobrze. Ale Piszę że żebrze jak frajer i prosi o nocleg. Czy osoba która żebrze jest frajerem? Czy osoba która nie ma gdzie spać jest gorsza? Rozdaje "rogalik" w programie biednym i mówi Masz żryj. Kurcze nie rozumiem
Ania
rok temu
Jak można tak się oszpecić kto wymyślił tatuaże na twarzy !! Straszne
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDwkdso
bEDwkdsp
bEDwkdsq
bEDwkdsr
bEDwkdss
bEDwkdrX