Trwa ładowanie...
Przejdź na
Jagoda Książ
|

Andrzej Piaseczny twierdzi, że do coming outu najbardziej namówił go... PREZYDENT

104
Podziel się:

Andrzej Piaseczny dokonał coming outu za sprawą piosenki "Miłość" z najnowszej płyty "50/50". Wokalista udzielił serii wywiadów, w których otwarcie mówi o swojej orientacji seksualnej i sytuacji społeczności LGBT+ w Polsce. W najnowszym z rozbrajającą szczerością wyznał, co stało za jego decyzją o "wyjściu z szafy".

Andrzej Piaseczny twierdzi, że do coming outu najbardziej namówił go... PREZYDENT
(East News)
bESQBrnp

Coming out Andrzeja Piasecznego odbił się szerokim echem. Komentowano go praktycznie we wszystkich mediach, a sam zainteresowany w kolejnych wywiadach otwarcie opowiadał o tym, co kierowało nim przy podjęciu tej decyzji, przy okazji wyraźnie zaznaczając swoje poglądy.

Tym razem Andrzej Piaseczny gościł w autorskim cyklu "Tolerancja jest Kozak" Mariusza Kozaka, znanego z formatu "Gogglebox. Przed telewizorem" stacji TTV. Punktem wyjścia do rozmowy był teledysk do singla "Miłość", w którym, co rozgrzało media, dwóch mężczyzn staje na ślubnym kobiercu. Piaseczny stwierdził w wywiadzie, że pomimo okoliczności nie patrzy pesymistycznie w przyszłość i twierdzi, że rzeczywistość sprzyjająca społeczności LGBT może przyjść szybciej niż nam się wydaje.

bESQBrnr
Zobacz także: Piasek otwiera się na temat coming outu

Wyznał też, co go skłoniło do zabrania głosu w dyskusji. Przyczyna jest dość oczywista: piosenkarz przyznał, że czarę goryczy przelało zachowanie Andrzeja Dudy w trakcie kampanii prezydenckiej 2020. Piasek stwierdził, że nie może już dłużej „siedzieć w szafie” i milczeć.

Jeśli ktoś mnie namówił do tego coming outu, to najbardziej właśnie prezydent. Nie społeczność, nie ci, którzy w słusznej sprawie walczą - na różne sposoby, które nie zawsze mi się podobają - ale one nie muszą mi się podobać. Cel mi się podoba – przyznał szczerze.

bESQBrnx

Piasek dodał, że zdaje sobie sprawę również z tego, że nie wszyscy członkowie społeczności podeszli do jego coming outu entuzjastycznie.

Wiem, że wiele ludzi ze społeczeństwa LGBT pokazuje na mnie palcem. Wiele słów wypowiedzianych w moim kierunku jest słuszne. Ja nie chcę powiedzieć, że jestem fantastyczny, genialny i wszystko robiłem w życiu bardzo dobrze. (…) Uważam, że każdy do mówienia o swoim życiu, o tym, jaki jest i czy chce o tym mówić i na ile chce o tym mówić, powinien dojrzeć samodzielnie stwierdził w wywiadzie.

Zaznaczył też, że nie ma zamiaru rozliczać się z tego, co robił w przeszłości. Jego zdaniem ważniejsze teraz jest to, co robi teraz i jaką reprezentuje postawę.

Jestem tylko człowiekiem i poszukiwałem siebie. (...) Staram się być rozsądnym człowiekiem i chciałbym prosić o ten rozsądek po stronie adwersarza, rozmówcy, bo jesteśmy ludźmi". (...) Człowieczeństwo polega na tym, że jesteśmy jakoś w rozkroku, jakoś pośrodku i ja z całą pewnością trochę będę" – podkreślił.

bESQBrny
bESQBrnz
bESQBrnS
Źródło:
WP Gwiazdy
KOMENTARZE
(104)
Wow
5 miesięcy temu
No i co z tego że jest gejem ? jego życie jego sprawa Powodzenia Piasek.
Ewa
5 miesięcy temu
Mam trochę lat He😁 mniej niż Piasek ale .... od zawsze jak pamiętam zawszwsze widziałam i nie tylko ja, że ma inną orientację więc dla mnie śmiech- w reszcie powiedział! TAJEMNICA POLISZYNELA 🤗
Ktoś
5 miesięcy temu
Kinga będąc na stażu w Londynie miała dziewczynę Andrzej z Agatą wiedzą o tym ?
bESQBrnT
Gosc
5 miesięcy temu
Dobrze ze poczuł się wreszcie dobrze z sobą. Przy Tusku siedział jak mysz pod miotła. Wielkie rzeczy zrobiłem tak sobie mysli biedak.
Gaja
5 miesięcy temu
Troche pozno ten comming out zeby dodawac do niego otoczke walki o prawa lgbt, ale lepiej teraz niz nigdy.
Najnowsze komentarze (104)
LGBT i Q
4 tyg. temu
Kto zabroni chodzenia do kościoła ,w kościele takich koleżanek i kolegów jest więcej.
Andrzej
4 tyg. temu
ten na tym zdjęciu to twoja dziewczyna, między flakami.
Beata
4 miesiące temu
Czy w ogóle była potrzeba wychodzenia z szafy??? Dla mnie jego szafa była otwarta od zawsze, wszyscy znali jego orientację.. To jak w sierpniu powiedziec: zaczęło się lato
Hiko
5 miesięcy temu
Lata całe siedział cicho, bo zakochane nastolatki i kobiety w średnim wieku nie kupiłby jego płyt. Zarobił, odłożył to teraz może "być sobą" Teraz wielki orędownik tolerancji i równych praw. Hipokryzja straszna.
Jogger
5 miesięcy temu
Wolałbym przeczytać, że coś sensownego nagrał. Ale skoro przebojów brak, to trzeba inaczej zainteresować ludzi, bo kasa musi się zgadzać
Dominika
5 miesięcy temu
To piekna wypowiedz byles corki idolem Zostales zwyklym CONDONEM
Aga
5 miesięcy temu
To ja napisalam w imieniu mojej Curki Byles mojej Curki Idolem zostales CONDoNEM
Lena
5 miesięcy temu
Wysłuchajcie całego wywiadu a potem komentujcie Według mnie mądry facet z Piaska.
bESQBrnL
Tomula
5 miesięcy temu
Od czasu "wyjścia z szafy" (czyt.: "wywalenia z TVP") Piasek ma obsesję epatowania swoją orientacją. Niech sobie chłopina popuszcza kiszkę stolcową komu chce, ale po co się tym wychwalać wszem i wobec?
mart
5 miesięcy temu
Dzięki Prezydentowi,nadstawia większej liczbie zainteresowanych.
Kiwi
5 miesięcy temu
W cholerę późno się „przyznał”. Każdy i tak wiedział.
Memarei
5 miesięcy temu
Ale przecież każdy o tym wiedział ,chyba tylko on dopiero się teraz dowiedzial że jest gejem, więc nie wiem o jakim wyjściu z szafy on mówi 🤣🤣🤣
😃😃😃😃
5 miesięcy temu
Byłeś Idolem zostales kondomem dobrze ktos napisal 😃
fuuuuu
5 miesięcy temu
pasują do siebie, dobrze ze go zainspirował a nie rozdziewiczył
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESQBroE
bESQBroF
bESQBroG
bESQBroH
bESQBroI
bESQBron