Anna Lewandowska zapewnia fanów: "Ja prowadzę moje social media. Proszę nie ulegać MANIPULACJOM"

203
Podziel się

W odpowiedzi na pytanie zatroskanej fanki Lewa postanowiła raz na zawsze uciąć plotki, że za jej internetowymi wpisami stoją specjaliści od PR. Odetchnęliście z ulgą?

Anna Lewandowska zapewnia fanów: "Ja prowadzę moje social media. Proszę nie ulegać MANIPULACJOM"
(East News)

Anna Lewandowska bez wątpienia należy do grona najpopularniejszych polskich celebrytek. Trenerka od kilku lat z powodzeniem spełnia się jako właścicielka m.in. bloga czy firmy ze zdrowymi przekąskami, a od niedawno wkroczyła też na rynek kosmetyczny. Lewa aktywnie działa także w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z fanami nie tylko szczegółami swojego życia prywatnego, lecz również praktycznymi poradami.

Jakiś czas temu na Facebooku doszło do awarii, w wyniku której na fanpage'ach prowadzonych przez gwiazdy, pojawiła się informacja o faktycznych autorach zamieszczanych tam postów. Szybko wyszło na jaw, że wielu celebrytów korzysta z pomocy speców od PR, którzy starannie czuwają nad publikowanymi przez nich treściami. Nic więc dziwnego, że internauci szybko stali się podejrzliwi względem najpopularniejszych w mediach społecznościowych celebrytów.

Okazuje się, że fala podejrzeń spadła również na Annę Lewandowską. Pod ostatnim postem trenerki jedna z fanek postanowiła więc wprost zapytać ją, kto jest odpowiedzialny za jej działalność w sieci.

"Pani Anno. Czy odniesie się Pani do zarzutów odnośnie zatrudnionych przez Panią osób, które prowadzą Pani social media!? Milczenie na ten temat to jakby potwierdzenie tych zarzutów! Dzisiaj w pracy koleżanki dyskutowały na ten temat i czują się bardzo oszukane przez Panią! M.in WP pisało, że to nie Pani prowadzi swoje social media, a Pani milczy na ten temat! Całą rzesza Pani fanek chciałaby znać prawdę, więc może Pani w końcu zabierze głos w sprawie tych kontrowersji?!" - zaapelowała do gwiazdy ciekawska internautka.

Na odpowiedź Lewej nie trzeba było długo czekać. Ania pospiesznie zapewniła wszystkich zaniepokojonych wielbicieli, że wyłącznie ona ma dostęp do swoich internetowych profili.

"Oficjalnie odpowiadam, że ja prowadzę moje social media. Proszę nie ulegać manipulacjom. Mam wrażenie, że niektórzy ludzie żyją tylko losem Instagrama. Ściskam" - odpowiedziała fance Lewandowska.

Okazało się, że odpowiedź Anny całkowicie uspokoiła jej wielbicielkę. Użytkowniczka przyznała, że ulgę odczuje również grono jej koleżanek, które były żywo zainteresowane całą sprawą.

"Dziękuję bardzo Pani za odpowiedź, ja nie ulegam, dlatego pytam u źródła! Już pokazuje koleżankom Pani odpowiedź, bo to dzisiaj główny temat rozmów w pracy! Pozdrawiam" - oznajmiła zadowolona wielbicielka Lewej

"Proszę ucałować koleżanki. I jak coś, szkoda czasu na głupoty Lepiej zrobić np. treningi, np. mocne poślady" - zaleciła Ania.

Uspokoiły was zapewnienia Lewandowskiej?

KOMENTARZE
(203)
Aaa
miesiąc temu
Po błędach widać ze to ona 🙃🙃🙃
Jasiu😜
miesiąc temu
Mam na imię Jasiu i też mam 12 lat... P.S. Klawiatura przyjmie wszystko...
She 🌺
miesiąc temu
A co miała napisać? Nie, to nie ja to moja pracownica, książek też nie piszę, kosmetyków nie robię, niczego nie umiem i jest niewiarygodna...
12345
miesiąc temu
Ostatnio widziałam w osiedlowej biedronce jej książki "baby by ann" (tzn. "jej" to za dużo powiedziane, bo wszyscy wiedzą, że ona nie umie sklecić poprawnie po polsku zdania podrzędnie złożonego, więc daje tylko swoje nazwisko... a nawet nie swoje, tylko znanego męża) - w oryginalnej cenie 59,99 PLN (!) nikt nie chciał tego kupować, dlatego przecenione na 29,99 PLN, ale dalej nikt tych bzdetów nie kupuje... Naprawdę, szkoda na to papieru, ściętych drzew itd...
Taka prawda
miesiąc temu
Jedyną "rzeczą", którą do tej pory nie POCHWALIŁA się Lewandowska światu (przecież codziennie się czymś chwali na fb, insta itd.) jest... ROZUM! (bo go niestety nie ma!)
Najnowsze komentarze (203)
xxx
4 tyg. temu
ściemaa...
Marysia
4 tyg. temu
moim zdaniem wiele wcześniejszych postów nie było pisanych przez Panią Lewandowską, odniosłam wrażenie, że też wiele odpowiedzi było kreowanych prze inne osoby, być może w ostatnim czasie to się zmieniło
Ananana
4 tyg. temu
kłamczuszek
magda32
4 tyg. temu
większość czasu szukałam czegoś skutecznego a o figurena słyszałam już dawno ale nie myślałam że jest skuteczne a tym bardziej ze jest AŻ TAK skutecznym suplementem na odchudzanie. Schudłam 14kg kiedy na innych dietach nie było mowy o takim wyniku.
As63
4 tyg. temu
Aniu odleciałaś ! Szkoda że Lewy uległ. Czas byś była żoną i matką a nie wszystko dla media !
Antek
miesiąc temu
Ale wam ludzie zal dupe sciska...
oooooo
miesiąc temu
Temat nr 1 w pracy, pozazdrościć ;)
994
miesiąc temu
Super ,brawo
Szmalec
miesiąc temu
Smalec zawsze można wylizać
klara lewa
miesiąc temu
https://www.imago-images.de/fotos-bilder/daughter-of-robert-lewandowski
Alanis
miesiąc temu
Tak samo jak nie korzysta z cateringu, pamiętacie jak żona Pascala chwaliła się, że dostarcza im posiłki? Post szybko zniknął, żenada, po co tak kłamać
Eve
miesiąc temu
sama przez swoją agencję PR
Kate&Emilia
miesiąc temu
Be nice too each other x
AnnaS
miesiąc temu
Trzeba to sprawdzić ( getbadgirl. com )
...
Następna strona