Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|

Anna Mucha WSPIERA wyrzuconą z TVP Barbarę Kurdej-Szatan: "PRZYJACIÓŁKI" (FOTO)

141
Podziel się:

Anna Mucha była jedną z pierwszych celebrytek, które stanęły w obronie Barbary Kurdej-Szatan po jej wulgarnym wpisie na temat Straży Granicznej. Teraz zwolniona z TVP gwiazdka znów przekonała się o sile łączącej ją z Muchą przyjaźni...

Anna Mucha WSPIERA wyrzuconą z TVP Barbarę Kurdej-Szatan: "PRZYJACIÓŁKI" (FOTO)
Anna Mucha deklaruje publicznie przyjaźń z Barbarą Kurdej-Szatan po aferze ze Strażą Graniczną (AKPA)

Na początku listopada nad Barbarą Kurdej-Szatan zebrały się czarne chmury. Obserwująca wydarzenia z polsko - białoruskiej granicy celebrytka dała się ponieść emocjom i opublikowała wulgarny wpis na temat polskiej Straży Granicznej.

W wyniku afery, jaka się rozpętała, Kurdej-Szatan została zwolniona z TVP. Wizerunkowa wpadka Basi sprawiła, że pod znakiem zapytania stanęła jej dalsza współpraca z siecią Play, której celebrytka była twarzą od wielu lat. Ostatecznie, jak napisaliśmy jako pierwsi, Play zdecydował się nie przedłużać umowy z Barbarą.

Ostatnio Basia wróciła na Instagram, gdzie mogła liczyć na falę ciepłych komentarzy ze strony wiernych fanów i znajomych z branży. Serduszka Basi wysłały między innymi Kasia Cichopek, Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Marcela Leszczak, Joanna Koroniewska, Paulina Krupińska, Anna Wendzikowska, Grażyna Wolszczak czy Magdalena "Kajra" Kajrowicz.

Zobacz także: Czy Barbarze Kurdej-Szatan uda się odzyskać sympatię widzów? "Trochę jest już jej za dużo w telewizji"

W niedzielę o solidarności z Kurdej-Szatan doniosła też Anna Mucha. Koleżanka z planu "M jak miłość" zaprosiła Barbarę na 10. urodziny córki, o których poinformowała na Instagramie. Przy okazji Mucha zaświadczyła o wsparciu dla Basi, publikując wspólne zdjęcie.

Przyjaciółki - podpisała je krótko.

Warto dodać, że kilka tygodni temu to właśnie Mucha była jedną z tych osób, które publicznie poparły Kurdej-Szatan. W rozmowie z Plotkiem aktorka wychwalała empatię i wrażliwość koleżanki.

Basia jest wspaniałą kobietą, przyjaciółką i człowiekiem, którego chce się mieć przy boku. Wrażliwą, prawą, empatyczną i waleczną. Nigdy nie zostawi potrzebującej osoby samej. Nie przejdzie obojętnie… to ona miała odwagę w środku nocy zatrzymać samochód, by udzielić pierwszej pomocy kierowcy, który miał wypadek. To ona walczyła o kobiety i nasze prawo do godnego życia, wreszcie to Baśka stanęła za mną murem, kiedy tego potrzebowałammówiła Mucha.

Taka przyjaciółka to skarb?

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(141)
Odi
2 miesiące temu
Obie siebie warte,wiecznie na rauszu
Pati.
2 miesiące temu
Następna. 🤦🤦🤦 Zwyzywała od najgorszych SG i teraz ją wszyscy bronią.
Haps
2 miesiące temu
Szatanica opłaca klakierów, aby pisali pochlebne komentarze. Zatrudniła ludzie od PR, robi to tak ostentacyjnie, że jest to wręcz żenujące. Teraz chce odwrócić kota ogonem i zrobić z siebie ofiarę prześladowania za głoszenie własnego zdania. Nie dajcie się na to nabrać . Czekam na oficjalny komunikat, że zerwali/nie przedłużyli współpracy, jeśli to nie jest prawdą to przenoszę kilka abonamentów do plusa. Jeżeli dla nich ważniejsza jest wulgarna alkoholiczka, od pieniędzy klientów to adios.
gosc
2 miesiące temu
jakie ma znaczenie kogo jaś much a wspiera i kogo to obchodzi ?
Lex
2 miesiące temu
Z Cichopkowa już się Mucha nie przyjaźni?
Najnowsze komentarze (141)
Alibaba
2 miesiące temu
Wspiera ją, bo jest przyjaciółką bez wyboru, gdzie nieakceptowalne jest umoralnianie i pouczanie w takich relacjach prawdziwa przyjaciółka by ją ochrzaniła nie zważając na to czy zrazi tym do siebie czy nie. Gdzie w tym wszystkim moralność???
Gosc
2 miesiące temu
Ta Pania tez warto sie zainteresowac I odstawic na boczny tor.
Zofia
2 miesiące temu
Dno. Jedna drugiej warta. Szkoda o nich mówić.
Wiek59
2 miesiące temu
Osoba publiczna jest jak saper. Czasami jeden błąd rozrywa jej wizerunek na strzępy.
gsc
2 miesiące temu
dwie denne celebrytki
He
2 miesiące temu
Czas na muchę
Taaa
2 miesiące temu
Pani Mucha - następnym razem, jak pani wejdzie do pomieszczenia, w którym siedzą obcy pani ludzie, to powinno się powiedzieć "dzień dobry".
Stan
2 miesiące temu
Na granice robic lody
Edi
2 miesiące temu
Mucha pozazdrościła kurde popularności na bialorusi
Romek
2 miesiące temu
Barbara Kurdej Szatan gdyby chciała naprawdę pomóc to już by była z darami zakupionymi ze swojej kieszeni pod ośrodkiem dla uchodżców . Czy była tam ?? Czy ofiarowała najpotrzebniejsze im rzeczy ?? Nie!! Bo co będzie ze swoich pieniędzy biedaków wspierać . Ona tak kocha pieniądze że nie podzieli się z nikim . Celebrytka co zza płotu krzyczy . Ha tfuuu
Internauta
2 miesiące temu
Czy to nie jest piękne ?? Uderz w stół a nożycę się odezwą . Popierając Kurdej -Szatan popierają jej haniebne słowa . Jeden po drugim jak grzyby po deszczu . Kółeczko wzajemnej adoracji nie ukrywa się się już z tym że plują na nas zwykłych ludzi i na Polskę . Oglądając świat ze swoich wielkich domów chcą nam sobie zafundować dodatkowe atrakcję . W postaci nachodzców na naszych osiedlach ich to nie dotyczy . Oni mieszkają na strzeżonych enklawach . Nie to co my biedacy .
Jola z Bochni
2 miesiące temu
Kocham musicale, ale tydzień temu nie poszłam na "Chicago" w krakowskim "Variete". Patrząc na Kurdej, która tam gra, czułabym niesmak. Chamstwa nie można tolerować bez względu na motywację.
Bo01
2 miesiące temu
Oj tam, mucha usiądzie wszędzie. Taka jej natura.
shila
2 miesiące temu
Ciekawe- jak celebrytka wyzywa ludzi od morderców - to jest wolność słowa, a jak "zwykły człowiek" zwróci uwagę/nie zgodzi się z celebrytką to już jest HEJT....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie