Kokosimo
|

Anna Mucha znowu w ogniu krytyki za "nękanie" Stankiewicz: "Biedna Kasia, tyle HEJTU, co z ust Anki Muchy, to chyba przez całe życie nie słyszała"

482
Podziel się

Internautom nie spodobało się, że aktorka "przyczepiła się" do piosenkarki. "Nie dziwię się, że Kasia cieszyła się, gdy odpadła" - pisali.

Anna Mucha znowu w ogniu krytyki za "nękanie" Stankiewicz: "Biedna Kasia, tyle HEJTU, co z ust Anki Muchy, to chyba przez całe życie nie słyszała"
anna mucha (East News, East News)

Nie da się ukryć, że w ostatnich tygodniach Anna Mucha wykazała się wyjątkową konsekwencją. Jeszcze zanim aktorka zastąpiła Ewę Chodakowską w roli jurorki w programie Dance, dance, dance, dumna celebrytka uprzedziła fanów, że planuje zrobi wszystko, co tylko w jej mocy, by przyciągnąć widownię przed telewizory. Nie przebierając w słowach, warszawianka przyznała, że "liczy na nowych wrogów". Jak zapowiedziała, tak zrobiła. Już na samym początku 39-latka wdała się w konflikt z Katarzyną Stankiewicz, mówiąc otwarcie o "ograniczeniach" piosenkarki i wytykając jej kompletny brak poczucia rytmu, a także lekceważący stosunek do programu.

Po emisji pierwszego odcinka Mucha musiała zmierzyć się z falą krytyki: internauci zarzucili Ani nękanie i usilne próby wzbudzenia kontrowersji. Ostatecznie Stankiewicz i jej siostra pożegnały się z tanecznym show, za co - jak można było się spodziewać - fani programu oskarżyli gwiazdę M jak miłość. W licznych komentarzach, które ukazały się pod postem profilu Dance, dance, dance widzowie podali w wątpliwość umiejętności taneczne Muchy i jej zdolność do sprawiedliwego osądu, zarzucając Ani "hejtowanie".

"Mucha znowu wielka znawczyni tańca...", "Biedna Kasia, tyle hejtu co z ust Anki Muchy to chyba przez całe życie nie słyszała. I jeszcze ta prowokacja z piosenką... co to ma być!? Dno i wodorosty. Oglądnęłam jeden odcinek i już reszcie podziękuję", "Ahh Ania Mucha porażka. Nie dziwię się, że Kasia cieszyła się, gdy odpadła" - pisali.

Pojawiło się też kilka głosów, że Stankiewicz faktycznie wykazała się brakiem zaangażowania, w związku z czym decyzja o odpadnięciu z programu była w pełni uzasadniona.

Zgadzacie się z krytycznymi opiniami internautów padającymi pod adresem Muchy?

KOMENTARZE
(482)
Zozo
4 tyg. temu
Z jakiej racji ona jest w Jury? Przecież ona nie umie tanczyc, ani nic.
Nick
4 tyg. temu
Mucha ma kryzys wieku średniego 🤷🏻‍♀️
ChłopZeWsi
4 tyg. temu
Nigdy nie lubiłem Muchy
mnb
4 tyg. temu
zwyczajnie uwziela sie na nia, nieladnie Mucha, nieladnie !!!
Papa Mucha
4 tyg. temu
Stara pudernica z sorą sie rozstała i szuka nowego fraiera na obcisłe cyce, hahhahahhaha.
Najnowsze komentarze (482)
KOLO
4 tyg. temu
No i robi dziewczyna karierę i to jest fakt , z tym stwierdzeniem, że trzeba wiedzieć , z kim iść do łóżka też fakt (JA NIESTETY NIE WIEDZIAŁAM , ALBO NIE WYKORZYSTAŁAM I TERAZ TEGO ŻAŁUJĘ ) DO TEGO - MUCHA MA PREZENCJĘ I INTELIGENCJĘ A ŻE KTOŚ JEJ POMÓGŁ TO JUŻ JEJ SPRAWA.
Gość
4 tyg. temu
Jak nie umie to nie umie. Prawda to prawda.
juror
4 tyg. temu
mucha jesteś po prostu zalosna pisza ze zapomnialas spodni a ja mowie rozumu i pzrzyzwoitosci i przestan pokazywać te stare cycki bo staje się to zalosne
:))))))))
4 tyg. temu
i bardzo dobrze :))))))))) prawda Stankiewicz wyzwoli :))))))))))))))))))))))))))))))
Gal Anonim
4 tyg. temu
Mucha nadaje się tylko do bzykania.
żny.
4 tyg. temu
Chyba już nikt nie chce być jurorem w takich programach. W każdym razie nikt poważny.
Gyft
4 tyg. temu
Paskudne Muszysko zawsze miała nie wyparzone usta!!!
mrocznyroczek
4 tyg. temu
Mucha wielkągwiazdą jest bo nawet z Kubą sypiała,a to niewątpliwie nobilituje
Rolnik
4 tyg. temu
Wieś.
Xxx
4 tyg. temu
No tak chciałaby być kontrowersyjna jak jej ex Kuba.W ale niestety nie ten iloraz inteligencji Aniu odnoszę wrażenie iż kobieta jest na niewłaściwym miejscu Za dużo na temat tańca i ruchu,nie może się wypowiadać bo sama wygląda jak wielki nadmuchany balon a o tancu nie ma zielonego pojecia Natomiast o hejcie jak najbardziej.Usunąc ta Panią z programu bo jest żałosna. A jej opinie to tragedia w biały dzień.
ojtam
4 tyg. temu
Jak Mucha powiedziała Stankiewicz, że śpiewa tak jak ona tańczy, to Kaśka mogła powiedzieć, że wszystkiego się można nauczyć, dlatego jest w tym programie. A tak pokazała, że nie znosi krytyki i dlatego Mucha to wykorzystała do dogadywania jej.
Kasia
4 tyg. temu
co do porównań, to Anna Mucha jest taką aktorką, jak Kasia tancerką
sara43
4 tyg. temu
Chcecie schudnąć szybko ? polecam Wam figurena. Sama schudłam 12kg a nie wierzyłam że to możliwe.. poleciła mi koleżanka
miła
4 tyg. temu
kto tą gąskę głupiutką wybrał do jury, co za poziom sobą reprezentuje , oglądać się nie da, I dobrze nie będzie 3 edycji.
...
Następna strona