Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Anna Powierza gorzko o powrocie na plan "Klanu" w dobie koronawirusa: "NIE ROBIONO NAM TESTÓW"

86
Podziel się

Aktorka pożaliła się w rozmowie z jednym z tabloidów, że sama kontroluje swoje zdrowie. "Musimy słuchać własnego ciała" - stwierdza poetycko serialowa Czesia.

Anna Powierza gorzko o powrocie na plan "Klanu" w dobie koronawirusa: "NIE ROBIONO NAM TESTÓW"
Anna Powierza nie została przebadana na COVID-19 (ONS.pl)
bDXTYLVN

Anna Powierza to jedna z tych aktorek, które wyjątkowo żaliły się na swój los w dobie pandemii koronawirusa. Rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 skazała serialową Czesławę na przymusowe bezrobocie, przez co, jak sama stwierdziła, "wisiała nad przepaścią". Na szczęście niedawno wróciła na plan, dlatego nie musi już opowiadać o swojej sytuacji w tak dramatycznym tonie.

Anna Powierza wyraźnie odetchnęła z ulgą po tym, jak wróciła na plan zdjęciowy Klanu. Niedawno polski rząd rozpoczął stopniowe znoszenie obostrzeń, co wzbudziło spore kontrowersje, jednak pozwoliło wielu osobom wrócić do pracy. W niedawnej rozmowie z Faktem "Czesia" wyznała, że dzięki temu nie będzie się już musiała martwić o rachunki i poczuje "spokój psychiczny".

bDXTYLVP

Niestety, po powrocie do Klanu, Anna Powierza napotkała na kolejny problem, który wyraźnie jej doskwiera. Choć restrykcje związane z epidemią powoli znikają, to sam koronawirus wciąż się rozprzestrzenia i zbiera śmiertelne żniwo. Przez to praca na planie jest dość ryzykowna, bo pojawia się na nim codziennie wiele osób, z których każdy może być potencjalnym chorym na COVID-19.

Produkcje polskich seriali starają się radzić sobie z taką sytuacją na różne sposoby. Ekipa M jak miłość przeszła na przykład testy na obecność koronawirusa, o czym wspominała kilkukrotnie Katarzyna Cichopek. Wiele innych gwiazd również przeszło podobną procedurę przed powrotem do pracy, między innymi Julia Wieniawa, która chwaliła się potem w mediach społecznościowych wielkim siniakiem.

Niestety, jak twierdzi serialowa Czesia, w Klanie sytuacja wyglądała nieco inaczej. W rozmowie z Faktem aktorka twierdzi, że sama musi kontrolować swój stan zdrowia i nie przebadano jej na obecność koronawirusa ani przed, ani po powrocie na plan.

bDXTYLVV

Nam niestety nie robiono testów na koronawirusa przed powrotem na plan – ani potem, ani w trakcie zdjęć. Musimy więc słuchać sami własnego ciała, sprawdzać, czy nie mamy gorączki i nie bagatelizować tego, że się źle czujemy - stwierdza gorzko Powierza w wypowiedzi dla tabloidu.

Nie oznacza to jednak, że całkiem zrezygnowano z dbania o bezpieczeństwo aktorów, bo na planie są podobno zapewnione płyny do dezynfekcji i maseczki. Niestety, ma to też swoje minusy, o czym również wspomniała Powierza.

Nie mogę teraz zbliżać się do swojej serialowej nastoletniej córki, co jest trudne, bo Czesia jest troskliwą matką. Zawsze całowałam ją w scenach na przywitanie czy przytulałam, a teraz zachowujemy dystans - żali się.

Współczujecie?

bDXTYLVW
bDXTYLWq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(86)
Aaaa
11 miesięcy temu
Ja chodzę do pracy codziennie i SZOK , nam tez nikt nie robi testów .... niech nie brzęczy
Shhdhd
11 miesięcy temu
Jak się będzie żalić to ją wywalą z klanu i gdzie będzie grać?
.........
11 miesięcy temu
Ona wiecznie narzeka !!
bDXTYLWr
bjof
11 miesięcy temu
Celebryci: narzekaja na brak pracy z powodu Covid - kiedy praca jest tez narzekaja...jak tu dogodzic ;)
Jakaja
11 miesięcy temu
I tak źle, i tak niedobrze
Najnowsze komentarze (86)
J34
11 miesięcy temu
Ceska przestań już biadolić, złap się za jakąś porządna pracę, bo w aktorstwie się nie sprawdziłaś, twój wątek w klanie jest w zaniku, nie tylko dlatego, że jest nudny, ale ty go masakrujesz "popisami" na planie, podobnie jak robi to bozienka
babcia
11 miesięcy temu
Jak się nie podoba to zrezygnować aktoreczko
Pigułka
11 miesięcy temu
Pani Anno, ja jestem pielęgniarka i mi również nikt testów nie robi 😁
Agatha
11 miesięcy temu
Pracuję w przedszkolu i też nie nikt nie miał robionych testów
Camers
11 miesięcy temu
aktorka żadna , ale rację ma sami wiemy najlepiej co nam jest. a coronawirus to cyrk by zniszczyć Unię
Micy
11 miesięcy temu
Czy ona kiedyś z czegoś była zadowolona ? Pani ,, wieczne utrapienie,,
Czesiek
11 miesięcy temu
Cześka przestań wreszcie narzekać... Przed chwilą płakałaś, że bez pracy wisisz nad przepaścią, a teraz narzekasz, że nie robią ci testów na koronawirusa...Jak ci się nie podoba w Klanie to zmień robotę i idź do kopalni, tam robią testy wszystkim.....
Abc
11 miesięcy temu
Było sobie zrobić test na własny koszt.
bDXTYLWj
fsef
11 miesięcy temu
Personelowi medycznemu, kasjerom i wszystkim innym którzy mają kontakt z klientami też nie robią, to tak na pocieszenie że nie jest sama.
Vvv
11 miesięcy temu
Ceska - z główka to u ciebie coś nie ten teges, może jeszcze na wszelki wypadek zarezerwować Ci respirator, a może ogłosisz zbiórkę na testy, twoi koledzy z branży już takie pomysły maja
Sylwester
11 miesięcy temu
Jak można nie szanować takiej aktorki i pomijać ją w testach, jak jej coś się stanie to cały świat aktorski nie wybaczy producentom, że poskąpili kasy na testy. Jej się po prostu nalezy
Carrefour
11 miesięcy temu
Teraz jest moda na zrzutkę dla "artystów", więc może cesce należy zafundować taki test, przecież szkoda by było tak wspaniałej aktorce nie pomoc
J34
11 miesięcy temu
Ceska, nie dość, że płacą Ci za marne odstawianie jaselek w klanie, to jeszcze za friko chcesz testy?
Kizia
11 miesięcy temu
Testu czesi nie zrobili oj oj a co ona niby w szpitalu zycie komus ratuje, brak slow, niech zje snickersa
...
Następna strona
bDXTYLWL