Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
|
aktualizacja

Anna Powierza gorzko o powrocie na plan "Klanu" w dobie koronawirusa: "NIE ROBIONO NAM TESTÓW"

86
Podziel się

Aktorka pożaliła się w rozmowie z jednym z tabloidów, że sama kontroluje swoje zdrowie. "Musimy słuchać własnego ciała" - stwierdza poetycko serialowa Czesia.

Anna Powierza gorzko o powrocie na plan "Klanu" w dobie koronawirusa: "NIE ROBIONO NAM TESTÓW"
Anna Powierza nie została przebadana na COVID-19 (ONS.pl)
bCNUxdhN

Anna Powierza to jedna z tych aktorek, które wyjątkowo żaliły się na swój los w dobie pandemii koronawirusa. Rosnąca liczba zachorowań na COVID-19 skazała serialową Czesławę na przymusowe bezrobocie, przez co, jak sama stwierdziła, "wisiała nad przepaścią". Na szczęście niedawno wróciła na plan, dlatego nie musi już opowiadać o swojej sytuacji w tak dramatycznym tonie.

Anna Powierza wyraźnie odetchnęła z ulgą po tym, jak wróciła na plan zdjęciowy Klanu. Niedawno polski rząd rozpoczął stopniowe znoszenie obostrzeń, co wzbudziło spore kontrowersje, jednak pozwoliło wielu osobom wrócić do pracy. W niedawnej rozmowie z Faktem "Czesia" wyznała, że dzięki temu nie będzie się już musiała martwić o rachunki i poczuje "spokój psychiczny".

bCNUxdhP

Niestety, po powrocie do Klanu, Anna Powierza napotkała na kolejny problem, który wyraźnie jej doskwiera. Choć restrykcje związane z epidemią powoli znikają, to sam koronawirus wciąż się rozprzestrzenia i zbiera śmiertelne żniwo. Przez to praca na planie jest dość ryzykowna, bo pojawia się na nim codziennie wiele osób, z których każdy może być potencjalnym chorym na COVID-19.

Produkcje polskich seriali starają się radzić sobie z taką sytuacją na różne sposoby. Ekipa M jak miłość przeszła na przykład testy na obecność koronawirusa, o czym wspominała kilkukrotnie Katarzyna Cichopek. Wiele innych gwiazd również przeszło podobną procedurę przed powrotem do pracy, między innymi Julia Wieniawa, która chwaliła się potem w mediach społecznościowych wielkim siniakiem.

Niestety, jak twierdzi serialowa Czesia, w Klanie sytuacja wyglądała nieco inaczej. W rozmowie z Faktem aktorka twierdzi, że sama musi kontrolować swój stan zdrowia i nie przebadano jej na obecność koronawirusa ani przed, ani po powrocie na plan.

bCNUxdhV

Nam niestety nie robiono testów na koronawirusa przed powrotem na plan – ani potem, ani w trakcie zdjęć. Musimy więc słuchać sami własnego ciała, sprawdzać, czy nie mamy gorączki i nie bagatelizować tego, że się źle czujemy - stwierdza gorzko Powierza w wypowiedzi dla tabloidu.

Nie oznacza to jednak, że całkiem zrezygnowano z dbania o bezpieczeństwo aktorów, bo na planie są podobno zapewnione płyny do dezynfekcji i maseczki. Niestety, ma to też swoje minusy, o czym również wspomniała Powierza.

Nie mogę teraz zbliżać się do swojej serialowej nastoletniej córki, co jest trudne, bo Czesia jest troskliwą matką. Zawsze całowałam ją w scenach na przywitanie czy przytulałam, a teraz zachowujemy dystans - żali się.

Współczujecie?

bCNUxdhW
bCNUxdiq
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(86)
Aaaa
2 miesiące temu
Ja chodzę do pracy codziennie i SZOK , nam tez nikt nie robi testów .... niech nie brzęczy
Shhdhd
2 miesiące temu
Jak się będzie żalić to ją wywalą z klanu i gdzie będzie grać?
.........
2 miesiące temu
Ona wiecznie narzeka !!
bCNUxdir
bjof
2 miesiące temu
Celebryci: narzekaja na brak pracy z powodu Covid - kiedy praca jest tez narzekaja...jak tu dogodzic ;)
Jakaja
2 miesiące temu
I tak źle, i tak niedobrze
Najnowsze komentarze (86)
J34
2 miesiące temu
Ceska przestań już biadolić, złap się za jakąś porządna pracę, bo w aktorstwie się nie sprawdziłaś, twój wątek w klanie jest w zaniku, nie tylko dlatego, że jest nudny, ale ty go masakrujesz "popisami" na planie, podobnie jak robi to bozienka
babcia
2 miesiące temu
Jak się nie podoba to zrezygnować aktoreczko
Pigułka
2 miesiące temu
Pani Anno, ja jestem pielęgniarka i mi również nikt testów nie robi 😁
Agatha
2 miesiące temu
Pracuję w przedszkolu i też nie nikt nie miał robionych testów
Camers
2 miesiące temu
aktorka żadna , ale rację ma sami wiemy najlepiej co nam jest. a coronawirus to cyrk by zniszczyć Unię
Micy
2 miesiące temu
Czy ona kiedyś z czegoś była zadowolona ? Pani ,, wieczne utrapienie,,
Czesiek
2 miesiące temu
Cześka przestań wreszcie narzekać... Przed chwilą płakałaś, że bez pracy wisisz nad przepaścią, a teraz narzekasz, że nie robią ci testów na koronawirusa...Jak ci się nie podoba w Klanie to zmień robotę i idź do kopalni, tam robią testy wszystkim.....
Abc
2 miesiące temu
Było sobie zrobić test na własny koszt.
bCNUxdij
fsef
2 miesiące temu
Personelowi medycznemu, kasjerom i wszystkim innym którzy mają kontakt z klientami też nie robią, to tak na pocieszenie że nie jest sama.
Vvv
2 miesiące temu
Ceska - z główka to u ciebie coś nie ten teges, może jeszcze na wszelki wypadek zarezerwować Ci respirator, a może ogłosisz zbiórkę na testy, twoi koledzy z branży już takie pomysły maja
Sylwester
2 miesiące temu
Jak można nie szanować takiej aktorki i pomijać ją w testach, jak jej coś się stanie to cały świat aktorski nie wybaczy producentom, że poskąpili kasy na testy. Jej się po prostu nalezy
Carrefour
2 miesiące temu
Teraz jest moda na zrzutkę dla "artystów", więc może cesce należy zafundować taki test, przecież szkoda by było tak wspaniałej aktorce nie pomoc
J34
2 miesiące temu
Ceska, nie dość, że płacą Ci za marne odstawianie jaselek w klanie, to jeszcze za friko chcesz testy?
Kizia
2 miesiące temu
Testu czesi nie zrobili oj oj a co ona niby w szpitalu zycie komus ratuje, brak slow, niech zje snickersa
...
Następna strona
bCNUxdiL