Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

Antek Królikowski wspomina wizytę na izbie wytrzeźwień: "Było mi strasznie WSTYD"

75
Podziel się

"Zrozumiałem, że żarty się skończyły. Dotarło do mnie, że jestem ze znanej rodziny i nie mogę sobie pozwalać na takie numery" - mówi dziś 31-letni Antek.

Antek Królikowski wspomina wizytę na izbie wytrzeźwień: "Było mi strasznie WSTYD"
Antek Królikowski wspomina wizytę na izbie wytrzeźwień (ons)
bDHTTVlx

Na przestrzeni zaledwie kilku lat Antek Królikowski wyrósł z niepozornego członka aktorskiej rodziny na jedną z bardziej barwnych postaci polskiego show biznesu. Wszystko za sprawą szalenie ciekawego życia towarzyskiego i słabości do sporo młodszych aspirujących celebrytek.

Na chwilę obecną Antek Królikowski znalazł bezpieczną przystań u boku Joanny Opozdy i nie ukrywa, że ostatnią dekadę swojego życia roztrwonił na wiecznym imprezowaniu. W najnowszym numerze Twojego Stylu aktor opowiedział m.in. o tym, jak wylądował na izbie wytrzeźwień w wieku 22 lat po wdaniu się w awanturę z policjantami.

bDHTTVlz
Zobacz także: Joanna Opozda rozprawia się z hejtem: "Nie chcę negatywnej energii"

Było mi strasznie wstyd. Tej nocy dotarło do mnie, że kończy się pewien etap. Gdy rano obudziłem się w sali wypełnionej pijanymi facetami (...) zrozumiałem, że żarty się skończyły. Dotarło do mnie, że jestem ze znanej rodziny i nie mogę sobie pozwalać na takie numery, bo ich konsekwencje idą nie tylko na moje konto. Zacząłem życie postrzegać poważniej. Zastanawiam się trzy razy, zanim coś zrobię. Mam za dużo do stracenia - wspomina Królikowski na łamach magazynu.

Antek przyznaje, że być może zbyt wcześnie wyfrunął z rodzinnego gniazda, przez co nietrudno było mu zachłysnąć się "warszawką".

bDHTTVlF

Miałem 19 lat, wynająłem mieszkanie i czułem się, jakbym dostał klucze do całej Warszawy. Moim mottem było: im lepsza impreza, tym ciekawsze życie. Chciałem udowodnić, że nie istnieją dla mnie żadne ograniczenia. Zrobiłem wiele głupich rzeczy. Chciałbym powiedzieć jak Edith Piaf: "niczego nie żałuję", ale... paru decyzji żałuję.

Królikowski zdradza, że opanował się, dopiero gdy dobił 30-stki. Postanowił wtedy zrobić czystki na liście znajomych i zacząć pielęgnować relacje, które naprawdę coś dla niego znaczyły. Ogromne piętno odcisnęła na nim przede wszystkim śmierć ukochanego taty.

Balanga z życiem trochę u mnie trwała. Momentem przełomowym były moje 30. urodziny. Zacząłem robić porządki w głowie. Pożegnałem przypadkowych znajomych. Doceniłem przyjaciół. Szalenie istotny jednak był ten pechowy dla nas wszystkich 2020 rok. Śmierć taty, a potem pandemia. Zrozumiałem wartość czasu i moją odpowiedzialność za jakość swojego życia - zapewnia Antek.

bDHTTVlG

Cieszycie się, że Królikowski już wydoroślał?

bDHTTVlH
bDHTTVlI
bDHTTVma
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(75)
Gość
3 miesiące temu
Jest ok.
Kika
3 miesiące temu
Wiecie co, malo wyjściowy był 😵😵😵
wawa
3 miesiące temu
Miał 19 lat i "wynajął mieszkanie" w Warszawie. I co, sam na to pieniądze zarobiłeś, czy tatuś dał? Jeśli pieniądze były od ojca, a nie z własnej pracy, to gadaj prosto: "ojciec mi wynajął mieszkanie". Przynajmniej będzie trochę uczciwiej. Nawiasem mówiąc, błąd rodzicielski, o 2 lata za wcześnie.
bDHTTVmb
kura
3 miesiące temu
a ja zycze mu dobrze, widac dojrzal, wiec moze w koncu sie ustatkuje bo ile mozna imprezowac?
nwckods
3 miesiące temu
Uwielbiam te foty jakie wstawiacie do artykułów, zawsze się z nich śmieje ;)
Nooo
3 miesiące temu
Jak bym młodszy to mega podobny do ojca, ale trzeba przyznać że chłopak się wyrobił.
Krecik
3 miesiące temu
Pamiętam tę historię. Wyzywał policjantów od najgorszych i cwaniakował bo miał znanego ojca i matkę. Żenada. I ani się nie wyrobił ani nie wyprzystojniał
Doris
3 miesiące temu
No niestety chodzenie na imprezy podczas żałoby ojca to nie jest dojrzałość .Antek popełnia błędy tzw.podstawowe do tej pory .I wcale nie przestał pic ani brać,nie jarajcie się tak.Tak wiem Pudelek wykasuje.
gość
3 miesiące temu
brawo , dojrzał i wydoroślał ja go lubię ,a z Joasią tworzą fajną parę
Polak
3 miesiące temu
znana w Polsce aktorka Katarzyna Figura też wylądowała w Izbie Wytrzeźwień (nie na), ale takich bredni, jak Antoni nie wygadywała, w telewizji podczas rozmowy z Magdą Mołek przyznała, że nigdy nie szła prostą drogą, teraz wyszła na prostą i promuje swoją starszą córkę na gwiazdę.
Bij
3 miesiące temu
Błędy i głupoty młodości. Myślę też że Antek jest osoba, ktòra daje się wykorzystywać. Byl “ wysyłany” przez sprytniejszych na pierwszy ogoeń. On oczywiście myślał, że jest kròlem Warszawy hehe. Dobrze, że zrozimiał i zauważył
Wróżka
3 miesiące temu
Życzę mu żeby przestał przyciągać toksycznych ludzi .
Abc
3 miesiące temu
Pierwsze zdjecie 😂
bDHTTVlT
Ala
3 miesiące temu
Nie na izbie wytrzeźwień, tylko w izbie. Idź człowieku jeszcze raz do szkoły. Tylko do jakiej?
...
Następna strona
bDHTTVmv