Archiwum z dnia 2022.08.28
- 08:30 65-letnia Melanie Griffith delektuje się lunchem bez grama makijażu na twarzy (ZDJĘCIA)
- 09:20 Małgorzata Socha randkuje z mężem w Hiszpanii. Pokazała WSPÓLNE ZDJĘCIE
- 10:45 10-letnia córka Kourtney Kardashian robi makijaż na TikToku. Internauci podsumowują: "Kiedy dorastasz w domu pełnym próżnych kobiet" (FOTO)
- 11:30 Jennifer Garner cieszy się z małżeństwa Bena Afflecka z Jennifer Lopez? "Jest ZACHWYCONA, że pozbyła się CZWARTEGO DZIECKA"
- 13:45 Joanna Przetakiewicz zwiedza Meksyk na wakacjach Z SYNEM (ZDJĘCIA)
- 14:30 Jacek Kurski ucisza córkę na mszy z okazji rocznicy śmierci matki (ZDJĘCIA)
- 15:15 Katarzyna Bonda zabrała NOWEGO PARTNERA do "Dzień Dobry TVN" (ZDJĘCIA)
- 16:45 Małgorzata Rozenek o stygmatyzacji metody in vitro w Polsce: "To jest tak, jakby ktoś na moich oczach ZNĘCAŁ SIĘ NAD MOIMI DZIEĆMI"
- 17:30 Edyta Herbuś prezentuje wymyślne pozy, wtulając się w ukochanego. "5 LAT RAZEM" (ZDJĘCIA)
- 18:15 W TVP żartowali z inflacji i zatrucia Odry. Internauci nie kryją zażenowania: "TOTALNA PORAŻKA"
- 19:00 Wojtek Sawicki z narzeczoną planują dzieci: "Zarzuca nam się lekkomyślność, że SKAŻEMY JE NA CHOROBĘ I CIERPIENIE"
- 20:30 Agnieszka Woźniak-Starak komentuje zmiany w "DDTVN": "JEST DUŻE ZAMIESZANIE"
- 22:00 Joanna Opozda eksponuje nogi do nieba, pozując z Vincentem na plaży. Fani nie szczędzą komplementów: "CUDOWNA FIGURA" (FOTO)