Poniedziałek 13.02.2017

Per Gessle dał szampana polskim gejom z teledysku Roxette!

Jakub Kwieciński Dawid Mycek Per Gessle Polscy geje z teledysku Roxette Polscy geje nagrali teledysk Roxette QX Gaygala

Per Gessle dał szampana polskim gejom z teledysku Roxette!

Od zeszłorocznych wakacji Jakub Kwieciński i Dawid Mycek zostali jedną z najbardziej znanych par homoseksualnych w Polsce. Gdy nagrali na plaży teledysk, w którym ujawnili się rodzinie i znajomym jako para, zalała ich fala negatywnych komentarzy ze strony Polaków. Za granicą reakcja była odwrotna, otrzymali wiele gratulacji i słów wsparcia. Także od Pera Gessle, członka duetu Roxette, do którego piosenki Summer był nagrany klip.

Jakub i Dawid postanowili wykorzystać swoją popularność żeby działać jako aktywiści na rzecz praw par jednopłciowych. Sami postanowili też wziąć ślub na Maderze i informują fanów o postępach w przygotowaniach. Uważają, że Zachód jest bardziej otwarty na różnorodność, nie boją się tam chodzić za rękę, a do tego mają prawną możliwość legalizacji małżeństwa.

Zobacz: Polscy geje z teledysku Roxette: "Rozpoczynamy naszą ostatnią prostą do ŚLUBU"

Geje z teledysku Roxette: "Za granicą jest tak fajnie… Możemy sobie pochodzić za rękę"

Okazuje się, że Jakub i Dawid stali się także rozpoznawalni za granicą. Zostali zaproszeni na imprezę QX Gaygala w Sztokholmie, zorganizowaną przez magazyn QX. Polacy mieli wręczyć na scenie nagrody Mansowi Zelmerlowi i Petrze Mede. Okazało się, że i na nich czekała niespodzianka.

Gdy Jakub i Dawid weszli na scenę, na pytanie prowadzącej pochwalili się, że planują ślub. Wtedy dowiedzieli się, że z tej okazji to oni będą mieć niespodziankę. Na scenę wszedł lider Roxette, Per Gessle. Wśród oklasków podarował im butelkę szampana, złożył gratulacje oraz życzenia z okazji planowanego w najbliższe wakacje ślubu na Maderze.

Mieliśmy być niespodzianką wieczoru na QX GAYGALA w Sztokholmie i wręczyć nagrodę Mansowi Zelmerlowowi i Petrze Mede, a okazało się, że to nam przygotowano niespodziankę. Nagle podczas naszej przemowy wszedł na scenę sam lider Roxette - Per Gessle z szampanem jako prezentem na nasz ślub - napisali. Brak nam słów. Ogromne wzruszenie, Kuba dzielnie powstrzymywał łzy. To wszystko było jak sen. Nie chcemy się budzić. A wszystko przez jedno skromne video dwóch zwykłych chłopaków z Polski...

Wydarzenie podbiło także szwedzką prasę. Wczoraj Jakub i Dawid pochwalili się też nagraniem z gali.

W weekend szwedzka telewizja transmitowała Galę, na której wydarzyły się rzeczy niezwykłe dla nas - dla Pudelka skomentowali nagranie. Nagle ku naszemu zaskoczeniu na scenę wszedł lider Roxette z szampanem na nasz ślub. Naprawdę mega przeżycie. Najlepszy prezent na Walentynki jaki można sobie wymarzyć. Nic o tym nie wiedzieliśmy. Totalne zaskoczenie - zresztą nasze miny mówią wszystko. No a wracamy do Polski a tu straszą nas prokuraturą....

Jakub i Dawid odnoszą się do ostatniego wpisu na stronie Prokuratury Krajowej, nakazującego prokuratorom robienie list par jednopłciowych, które chcą zalegalizować w Polsce małżeństwa zawarte za granicą. Oczywiście po to, żeby je kontrolować i dawać odmowy. Przypomnijmy: Prokuratura stworzy "czarną listę" par homoseksualnych. "Małżeństwa osób tej samej płci niedopuszczalne"

Geje w TVN-ie: "Wzięliśmy ślub w Szkocji. Jesteśmy ze sobą od 11 lat"

 

 

Zobacz też:

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (156)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 156
Odpowiedz
291 77
zgłoś
mk 13.02.2017 14:16
pewnie wylądują na pierwszym miejscu CZARNEJ LISTY PiSu
Odpowiedz
38 86
zgłoś
gość 13.02.2017 14:16
Niech sobie robią co chcą ale czemu ja mam o tym czytać?
Odpowiedz
50 25
zgłoś
mk 13.02.2017 14:17
założę się, że znajdą się w TOP 10 na PiSowskiej liście "odmieńców i dziwadeł", czyli osób ze środowiska LGBT :(
Odpowiedz
49 203
zgłoś
gość 13.02.2017 14:18
Obrzydliwe. Won z promocją pedalstwa!
Odpowiedz
52 127
zgłoś
Gość 13.02.2017 14:19
Taaa super. Sa sławni tylko dlatego że są gejami. Brawo.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 156