Łukasz Jakóbiak szuka tłumaczy z hindi, tajskiego, arabskiego do pracy... za darmo!

0
Podziel się

W zamian oferuje uczestnictwo w swoich przemowach… Powinien zgłosić się do Fundacji Staraków?

Łukasz Jakóbiak szuka tłumaczy z hindi, tajskiego, arabskiego do pracy... za darmo!

Łukasz Jakóbiak zaczynał karierę w show biznesie jako prowadzący internetowego talk show. Zaczął zapraszać coraz większe gwiazdy, aż wypracował sobie rozpoznawalność, a z czasem i kontrakty reklamowe ze sponsorami. Później uznał, że żeby osiągnąć sukces wystarczy chcieć i zaczął opowiadać o tym ludzi jako mówca motywacyjny. Powoli zbliża się do ikony tego typu występów, Mateusza Grzesiaka, choć jeszcze nie pozwolił sobie na wstawki o dialogu z wewnętrznym polipem...

Ostatnio Łukasz postanowił się skupić na swoim talk show i wejść z nim na zagraniczne rynki, od Korei po Indie i Arabię Saudyjską... Szuka więc tłumaczy z egzotycznych języków - prawdopodobnie do robienia napisów - ale chciałby, żeby pracowali na jego międzynarodowy sukces... za darmo.

Pilnie poszukujemy osób, które chcą zostać częścią nowego projektu Łukasza i mogą pomóc w tłumaczeniu tekstów na język angielski, turecki, chiński, włoski, bengalski, hindi, arabski, koreański, perski, tajski, węgierski, słowacki - w imieniu Łukasza na Facebooku napisał jego administrator. W zamian oferujemy zaproszenia na wykłady Łukasza, pomoc przy projektach i inne, do uzgodnienia.

Zdaje się, że Łukasz nie orientuje się, jakie są stawki tłumaczeń z tak egzotycznych języków i postawił na barter. Szkoda, że za godziny pracy na jego kolejne kontrakty reklamowe może zaproponować tylko miejsce na przemowie motywacyjnej, którą i tak by wygłosił - zapewne o tym samym, co zawsze.

Może powinien zgłosić się do Fundacji Rodziny Staraków? Jej pracownicy poszli dalej i oczekiwali "wolontariatu" w Wenecji przez 8 miesięcy, 6 dni w tygodniu po 9 godzin dziennie... za darmo.

KOMENTARZE
(0)