Amy zamknięta w izolatce!

360
Podziel się

Jej stan jest jeszcze gorszy niż mówili lekarze!

Amy zamknięta w izolatce!

Stan Amy Winehouse pogarsza się z godziny na godzinę! Piosenkarka nadal pluje skrzepami krwi i ma poważne problemy z oddychaniem. Początkowo lekarze sądzili, że cierpi na gruźlicę, ale szczegółowe badania wykluczyły tę chorobę. Z powodu zwiększającej się gorączki i postępującego osłabienia organizmu Amy została umieszczona w izolatce.

Winehouse, odseparowana od rodziców i przyjaciół, walczy z chorobą. Dostęp do gwiazdy mają jedynie ubrani w sterylne fartuchy lekarze, którzy nadal szukają przyczyny rozległego zapalenia płuc. Osłabiona gorączką i atakami kaszlu, przestała kłócić się z rodzicami i żądać wypuszczenia ze szpitala. Półprzytomna piosenkarka przez cały czas woła swojego przebywającego za kratkami męża.

Na zwołanej konferencji prasowej rzecznik Winehouse powiedział:

Lekarze nie ukrywają, że to bardzo poważna sytuacja. Amy została umieszczona w izolatce, aby nie narażać jej osłabionego organizmu na kontakt z zarazkami. Obawiano się, że choroba może być zakaźna i obecnie personel szpitala bada wszystkie osoby, które miały z nią kontakt.

KOMENTARZE
(360)
zjk
12 lat temu
Szkoda mi jej strasznie. To tylko kolejny dowód na to, jak ślepa miłość potrafi wyniszczyć kobietę. Amy jest na prawdę bardzo uzdolniona i mam nadzieję, że stanie kiedyś na nogi i zaśpiewa jeszcze niejedną piosenkę swoim pięknym głosem. Amy, jestem z Tobą, nie daj się!
gość
12 lat temu
to smutne......jest z nią coraz gorzej :( oby wróciła do zdrowia, powodzenia Amy :)
Drama Queen
12 lat temu
omg biedna utalentowana kobitka ;( lubie ja
gość
12 lat temu
Ty jestes do D***.Zastanow sie nad Soba a pozniej pisz i wypowiadaj sie na temat innych.............
gość
12 lat temu
Ona nie kaszle krwią ani nie ma gruźlicy, po prostu zasłabła od narkotyków i przemęczenia, a siedzi w szpitalu żeby mogli obserwować stan jej zdrowia, Mówili wczoraj na E! xd
Najnowsze komentarze (360)
gość
11 lat temu
Okropny głos? Człowieku gdyby ona miała okropny głos to by nie śpiewała!
gość
11 lat temu
Właśnie!
gość
12 lat temu
dno
blanka 323
12 lat temu
szkoda mi na nia slow nawet mi jej nie zal sama sobie zrobila AŁA... a teraz jest placz i zfrzytanie zebow....
:)sara
12 lat temu
Amy holera co ty zrobiłaś no przestań już ćpać taki z*******y głos i tak go zniszczyć ja kiedyś byłam twooją fanką ale teraz to już sama niewiem :(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Dop psychiatryka! Na miejscu lekarzy nie wypuściłabym jej!
gość
12 lat temu
JA WIEDZIALAM ZE TO SIE TAK SKONCZY!!TYLKO CZEKAC NA ŚMIERC. MOIM ZDANIEM TO NIE ONA JEST WINNA TYLKO JEJ MĄŻ. TO ON JA NAMOWIL DO ĆPANIA!! POWINNI GO ZAMKNĄĆ!! NA 2 LATA.!!
gość
12 lat temu
Sama sobie winna, jak każda osoba uzależniona od wszelakich używek. Smutne...
gość
12 lat temu
Bardzo dobrze jej tak !!!! ona ma okropny głos !!!!!
gość
12 lat temu
niech robi co ze chce jak dla niej narkotyki sa warzniejsze od zycia to jej sprawa .
gość
12 lat temu
kura miałczy chciałaś k***o pomarańczy dobrze mogła myśleć
gość
12 lat temu
mogła nie brać dragów i nie pić alkoholu to by byo wszystko ok a teraz ??? ........... inni będą mieli przykład co sie z nim stanie jeśli będą zachowywać się tak jak ona.
Madzia :*
12 lat temu
i dobrze ze zostaje zamknieta....przynajmniej wiadomo co robi przeciez ona juz dawno by sie zacpala na smierc i tak jej juz malo zycia zostalo przez te posrne narkotyki...;/
xkaaraax
12 lat temu
zgadzam sie z Cesrsem! emy jest g****a i tyle!
...
Następna strona