Amy skończy na wózku inwalidzkim?!

704
Podziel się

Nie da się jej już wyleczyć!

Amy skończy na wózku inwalidzkim?!

Po długich i szczegółowych badaniach lekarze wykryli przyczynę pogarszającego się zdrowia Amy Winehouse. Piosenkarka cierpi na rozedmę płuc! Jeśli natychmiast nie zerwie z nałogami, może nie tylko stracić głos, ale nawet skończyć na wózku inwalidzkim!

Lata palenia papierosów, ćpanie i picia alkoholu doszczętnie wyniszczyły płuca i organizm Amy. Winehouse już do końca życia będzie cierpieć na rozedmę płuc, która jest nieuleczalna. Zdrowe odżywianie, dużo snu, brak nałogów i regularne przejmowanie lekarstw spowolni postępowanie choroby. Jednak piosenkarka już zawsze będzie walczyć z atakami kaszlu i problemami z oddychaniem.

Chcąc zachować głos będzie musiała nosić maskę tlenową, a nawet spać podłączona do urządzenia! Nikt jednak nie może zagwarantować, że będzie jeszcze w stanie śpiewać. Zdaniem lekarzy dopiero kolejne miesiące kuracji pokażą czy można uratować głos Amy

Mitch Winehouse zapowiedział, że "zabije każdego ćpuna", który zbliży się do jego córki. Ojciec gwiazdy zadzwonił do Pete'a Doherty i zabronił mu widywać się z Amy. Rodzice piosenkarki uważają, że przez ostatnie miesiące muzyk miał na nią bardzo zły wpływ. Ponoć lider Babyshambles wciągnął Amy w eksperymenty z egzotycznymi narkotykami, które przyspieszyły rozwój choroby.

Każda kolejna działka narkotyku może doprowadzić ją do kalectwa lub śmierci. To chyba wystarczająca motywacja, żeby w końcu zerwała z nałogiem.

KOMENTARZE
(704)
gość
12 lat temu
szkoda jej bo ma piekny glos
gość
12 lat temu
szok ;/ a lubie ją
gość
12 lat temu
rozedma płuc a wózek inwalidzki????????? to jest choroba jak astma, z nią się normalnie żyje. To nie zanik mięśni, przestanscie pisać takie BZDURY!
gość
12 lat temu
Slaba psychika wymaga leczenia, wtedy nie ma takich nastepstw.Pytanie: dlaczego najblizsi jej duzo wczesniej nie pomogli tylko czekali....i na co? Teraz niestety jest juz za pozno i do konca zycia bedzie sie meczyc...
gość
12 lat temu
wiem co Amy trzyma w tym oblesnym kokonie... to jest urojona ciaza!
Najnowsze komentarze (704)
gość
12 lat temu
ma zarąbisty głos.. Głosu tylko pozazdroscic
Gość - Gośció...
12 lat temu
Zgadzam sie z wami niektorymi. Moze nie jest za ladna i madra. Ale glos ma niesamowity. Uwielbiam jej piosenki.
gość
12 lat temu
jest p******a
gość
12 lat temu
Doherty ch.uj.
gość
12 lat temu
zgadzam sie ma piekny glos
gość22
12 lat temu
ojej jakby nie wiedziała co to narkotyki i inne uzywki tak to jest jak ma za duzo kasy i głupieje dobrze jej tak wiedziała co robi
gość
12 lat temu
co chowa chyba dragi XD
gość
12 lat temu
hehehe ona ma tylko włosów dużo ale baba;)
gość
12 lat temu
bardzo skzoda tak pieknego głosu.... miejmy nadzieję że da się naprawić choć część szkód...
blanka 323
12 lat temu
dlaczego jaj łeb jest wiekszy od calej reszty ..... moze dlatego wyglada jak kosmitka niech spada na swoja planete... i tam sie zacpa wcAle mi nie zal takich ludzi ktozy maja pomoc ale z niej nie kozystaja przeciez niekamu na zlasc nie robi tylko i wylacznie sobie... no ale coz....
:)sara
12 lat temu
niejest idiątka poprostu ja wierze że jej sie uda z tego wyleczyć!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Jak bardzo skurwisz się, by sprzedac swą muzykę...
gość5
12 lat temu
ja pierdziele !!! chude to takie !! chyba jej te wlosy ciaza bo sie zgina !!!
gość
12 lat temu
Jak ona wygląda??To odrażające! Co one ze siebie robi? wogóle nie dba o zdrowie! Nie da się tak żyć!ona jest nienormalna!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Następna strona