Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agencja detektywistyczna: Magda Żuk poleciała do Egiptu jako DZIEWCZYNA DO TOWARZYSTWA! "Została ZWABIONA PRZEZ MĘŻCZYZNĘ"

1593
Podziel się:

"W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą" - tłumaczą śledczy z Lampart Group SA.

Agencja detektywistyczna: Magda Żuk poleciała do Egiptu jako DZIEWCZYNA DO TOWARZYSTWA! "Została ZWABIONA PRZEZ MĘŻCZYZNĘ"

Tajemnicza śmierć Magdaleny Żuk w jednym z egipskich kurortów nadal wzbudza ogromne kontrowersje. Chociaż od zdarzenia minęły już dwa tygodnie, wciąż więcej jest pytań, niż odpowiedzi. Na tragedii wypromować się postanowił Krzysztof Rutkowski, detektyw bez licencji i jego napompowana narzeczona. Maja Pilch poleciała na wakacje i "nadaje z centrum wydarzeń", podczas gdy Krzysztof i jego kwadratowa fryzura wydeptują ścieżki w programach śniadaniowych.

Na szczęście sprawą zainteresowało się też inne biuro detektywistyczne. Lampart Group SA są znacznie ostrożniejsi w ferowaniu wyroków i rzucaniu skandalizującymi hipotezami, jednak przedstawiona przez nich wersja wydarzeń jest chyba jedną z najbardziej dramatycznych. Prywatna grupa śledcza twierdzi bowiem, że Magdalena Żuk padła ofiarą handlarzy ludźmi, ale... poleciała do Egiptu, żeby zarobić jako "towarzyszka" bogatych mężczyzn. Nie wiedziała jednak, że do jej obowiązków należeć miały również "usługi" seksualne - i wtedy właśnie miały zacząć się problemy, które doprowadziły do tragedii.

Do wyjazdu do Egiptu Magdę namówić miał "mężczyzna, z którym łączyła ją silna więź emocjonalna". Nie wyjawiła najbliższym prawdziwego celu podróży, mówiąc o kupionej jako niespodzianka wycieczce, w którą ostatecznie poleciała sama.

Wedle naszych precyzyjnych ustaleń, wszystko zaczęło się kiedy Magda została zwabiona przez mężczyznę, którego zadaniem było doprowadzić do silnej więzi emocjonalnej między nimi. Kiedy to nastąpiło w ciągu kilku miesięcy, otrzymała od niego i osób z najbliższego grona wspólnych przyjaciół pewną propozycję. Nie mogła ona natomiast powiedzieć prawdy rodzicom, ponieważ została namówiona przez osoby przebywające z nią w bliskim kontakcie towarzyskim na dobrowolny wyjazd do Egiptu na mocy obietnicy zarobienia dużych pieniędzy jako tzw. "dziewczyna do towarzystwa" - czytamy w oświadczeniu firmy detektywistycznej. W przypadku Magdy, zaraz po jej przylocie doszło do różnych zdarzeń, w wyniku których dziewczyna przeraziła się, spanikowała i chciała się wycofać, ponieważ nie spodziewała się takiego obrotu spraw. W wyniku jej paniki wszystko potoczyło się w zupełnie inny sposób niż zaplanowane to było szablonowo przez grupę przestępczą.

Magda od samego początku i przez cały czas była pilotowana - jeszcze na długo przed samym wyjazdem, najprawdopodobniej przez osoby przez nas wytypowane w wyniku śledztwa wywiadowczego. Osoby te przez cały czas miały kontrolę i wiedzę na temat tego w jakim naprawdę Magda celu udaje się do Egiptu oraz gdzie jest, co robi i z kim się spotyka. Wszystko, co stało się później było natomiast wynikiem działań chaotycznych, aby za wszelką cenę nie dopuścić do powrotu Magdy do kraju, wynikiem czego grupa przestępcza popełniła wiele błędów, szykując na szybko alibi w sposób nieprzemyślany, niedbały i desperacki.

Detektywi dodają, że to właśnie te błędy pozwoliły na odtworzenie wydarzeń, zaś w sprawę zaangażowanych było co najmniej kilka osób, zarówno Polaków, jak i cudzoziemców.

Jeżeli doniesienia te się potwierdzą, to pozostaje tylko mieć nadzieję, że odpowiedzialni za śmierć Magdy Żuk - i nie wiadomo, kogo jeszcze - zostaną surowo ukarani.

Zobacz także: Egipska wersja śmierci Magdaleny Żuk
Zobacz także: Zobacz też:
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(1593)
Gość
7 lat temu
Co się dzieje... Choć przyznam, że całość bardzo spójna i logiczna.
gość
7 lat temu
Mogło tak być co nie zmienia faktu że to straszna tragedia.
Gość
7 lat temu
Od poczatku tak myslalam
Gość
7 lat temu
Żenujące jak rutkowski się lansuje na tych tragediach. Tylman Madzia z Sosnowca. I teraz Magda.
Gość
7 lat temu
Ta hipoteza najbardziej trzyma się kupy. Była zdenerwowana już w trakcie przelotu bo wiedziała po co jedzie. Może myślała ze będzie tylko zabawiać tańcem Arabów a tymczasem na miejscu okazało się ze to regularna prostytucja. Sytuacja ja przerosła, nakoksowala się, żeby nie myśleć o tym co się dzieje. Chciała wracać ale to już była droga bez powrotu. Mogę tylko dodać ze porządnej dziewczynie taka sytuacja raczej by się nie przytrafiła. Obracanie się w półświatku to zawsze kłopoty.
Najnowsze komentarze (1593)
Gość
7 lat temu
A co myślała, że kawę będzie z nimi pić. Tragedia tragedią, ale poniekąd sama jest sobie winna.
rocky
7 lat temu
jedno pytanie czy ta agencja LAMPART nie jest przykrywką służb specjalnych ?
Alex
7 lat temu
Straszne, walczyła do końca! mam nadzieję,ze winni będą ukarani. Wyrazy współczucia dla rodziny, dla nie wieczne odpoczywanie.
gość
7 lat temu
coz RYZYKO ZAWODOWE
gość
7 lat temu
coz RYZYKO ZAWODOWE
gość
7 lat temu
tak zwabiona, na siłe ją zaciągnął, szkoda dziewczyny, ale przygód szukałą i znalazła
gość
7 lat temu
jasne i jej facet tez miał z nia jechac do towarzystwa
gość
7 lat temu
I TAK MOGŁO BYĆ, od początku sądziłam, ze dziewczyna wiedziała po co tam jedzie
gość
7 lat temu
cos w tej sprawie dziwnie smierdzi..., oby nie to co swego czasu w dubaju :)
gość
7 lat temu
szkoda dziewczyny choc byc moze faktycznie sie pogubila i wpadla w towarzystwo gdzie kasa i lans gra pierwsze skrzypce .Nikt mi nie powie ze ladna dorosla dziewczyna w dodatku bladynka leci sobie tak spokojnie sama do kraju gdzie arabowie tylko na takie okazje czekaja ..... cos tu smierdzi
gość
7 lat temu
kolejny raz - brak szacunku do siebie samej nie popłaca...
gość
7 lat temu
no i sie doigrała
gość
7 lat temu
Popatrzcie na te sióstr,ojca i matkę ... to widac ,ze to patologia..dziewczyna sie wyrwała i chciała cos osiągnąć ...przykłady idą chodźmy z pudełka taka Siwiec jeździ jeździ nic niby nie robi no to inne tez chca... tylko sa różni klienci i rożne standardy ,akurat Magda była nisko w hierarchii
gość
7 lat temu
Miała 17 lat jak pojechała sama do Wrocławia i juz tam została!! Jedyne co miała to urodę i tupet.Juz wtedy bywala po tych luxusowych wrocławskich klubach...nie chce nic sugerować ale myśląc logicznie z czego utrzymać sie moze 17 sto latka??? Związała sie ze straszym facetem,zapewne dzieki temu uniknęła wcześniej kłopotów ,była z nim 5 lat no i teraz MARCUS...nikt nie mowi,ze prostytucja to łatwe zajęcie
...
Następna strona