Niedziela 16.07.2017

Smutna Joanna Krupa wychodzi z "Dzień Dobry TVN" (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa Romain Zago

Joanna Krupa niedawno obwieściła światu, że jej związek małżeński z Romainem Zago dobiegł końca. Choć o problemach pary dowiedzieliśmy się kilka tygodni temu, Dżoana przyznaje dziś, że nie mogła porozumieć z mężem już od dawna, a poważne kłopoty w ich związku pojawiły się jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia.

Przyzwyczajona do życia na świeczniku i stałego ekshibicjonizmu Krupa zdradza ze szczegółami, co działo się w jej życiu przez ostatnie pół roku. Dziś odwiedziła studio Dzień Dobry TVN, by z widzami podzielić się swoimi refleksjami na temat byłego męża i byłej menedżerki:

Nie wiem, co się stało w jego głowie. Był nerwowy, spytał o rozwód. A teraz wszystkiego żałuje. Byłam w szoku, tygodniami płakałam - wyznała.

Miałam czas, żeby to przemyśleć, jest moim best friend. Zakończyłam też współpracę z Avant Management, otwieram swoją firmę, to mi otworzyło oczy - dodała.

Joasia przyznała też, że pomimo niewątpliwej urody nie udało jej się zatrzymać przy sobie swojego męża.

Chcę inspirować inne kobiety - nieważne, jak się wygląda - it happens to anybody.

Krupa nie wyklucza jednak, że z Romainem jeszcze się zejdą:

Codziennie żałuje. Mówię mu Romek, zobaczymy, na razie jestem singiel i chcę mieć fun.

Jadę na wakacje z Wolińskim na Mykonos. Bikini, plaża, prosecco. Jestem taka szczęśliwa! - dodała.

Nie wyglądała jednak na taką, gdy opuszczała dziś rano studio TVN-u. Zobaczcie Joannę i jej smutną twarz na zdjęciach paparazzi.

« Poprzednie 1/14

Joanna Krupa wychodzi z "Dzień Dobry TVN"

2Joanna Krupa wychodzi z "Dzień Dobry TVN"