Wtorek 08.08.2017

Owsiak PRZEPROSIŁ Pawłowicz! "Jestem pierwszym, który może panią przytulić!"

Jurek Owsiak Jerzy Owsiak Krystyna Pawłowicz

Owsiak PRZEPROSIŁ Pawłowicz! "Jestem pierwszym, który może panią przytulić!"East News

Posłanka Krystyna Pawłowicz od dawna ostro krytykowała Jurka Owsiaka i wszystkie jego inicjatywy, łącznie z sugestiami, że jest satanistą. Nigdy jednak nie zarzuciła, że jest seksistą. Takie opinie - i to nawet ze strony swoich fanów - działacz usłyszał po tym, jak skomentował Pawłowicz i zalecił jej "więcej seksu", dzięki czemu "rozluźnią się jej nogi i plecy", a "i w głowie się poukłada". Choć Owsiak zadeklarował, że zdania nie zmieni, o przemyślenie stanowiska poprosiła go sojuszniczka i dawna współpracowniczka, Agata Młynarska - dając przy tym pokaz, jak można się z kimś głęboko nie zgadzać, a jednocześnie zachować poziom dyskusji.

Zobacz: Owsiak tłumaczy się z ataku na Pawłowicz: "Nawet za rok NIE COFNĘ TYCH SŁÓW. Bez złośliwości, podtekstu, gdyby ktoś mnie zapytał, jak pomóc takiej osobie..."

Młynarska też chce, żeby Owsiak PRZEPROSIŁ PAWŁOWICZ! "Nam, kobietom w Polsce POTRZEBA SZACUNKU"!

Żadna wypowiedź Owsiaka od pierwszego użycia "róbta co chceta" nie była tyle razy przytaczana. Lider WOŚP-u pojawił się w TVN24, gdzie podsumował 23. Przystanek Woodstock, ale też tłumaczył się ze słów wypowiedzianych pod adresem posłanki Pawłowicz. Choć bronił swojego stanowiska, w końcu zmiękł i ją... przeprosił.

Mówiłem o miłości. Te słowa były skierowane do pani Pawłowicz, której jeszcze trzy lata temu nie znałem. Pani Pawłowicz dostała zgodę na wulgaryzmy i mowę nienawiści - powiedział Owsiak w Faktach po Faktach. Gdybym był terapeutą, bo dla mnie ta pani ma problem, to bym doradził to samo, co napisałem - seks. To nie jest stosunek płciowy, to miłość, przytulanie itp. Słowo seks, o którym mówię, może dotyczyć czegoś dobrego, ciepłego. Nie chcę się o to szarpać. Gros ludzi mówiło mi, że nawet przez chwilę nie pomyśleli, że wchodzę z butami w jej życie prywatne.

Prowadzący zauważył jednak, że mówienie o czyimś życiu seksualnym to zdecydowanie jest dotykanie spraw prywatnych, a wręcz intymnych.

Nie zgodzę się, że to brak kultury - bronił się Owsiak. Jeżeli spotkamy się w sądzie, a na to czekam, dojdzie do absurdu. Nie powiedziałem nic złego. Powiedziałem to, co mówię wszystkim: próbujcie miłości. W tym miejscu pojawiały się różne słowa, więc powiem: pani Krystyno, przepraszam, że w ten sposób zwróciłem się do pani. I tak jak powiedziałem, jestem pierwszym, który może panią przytulić.

Owsiak opowiedział też o organizacji Woodstocku. Uznał, że uznanie festiwalu za wydarzenie podwyższonego ryzyka było złośliwą rozgrywką polityczną, ale udało mu się tak dogadać z władzami, żeby jednocześnie zadbać i o bezpieczeństwo ludzi, i o ich komfort.

To był bardzo porządny festiwal, pomagali nam sami uczestnicy - powiedział. Barierki nie pomagały, a przeszkadzały. Gdy dostaliśmy warunkową zgodę na zdjęcie barierek, tłum obiecał, że będzie spokojnie. I tak było. Stan podwyższonego ryzyka został nam narzucony, musieliśmy zapłacić dwa razy tyle za organizację. Dzięki dobrej woli ludzi, otrzymaliśmy z datków dodatkowe 60 tysięcy złotych.

Według organizatora Woodstocku "rewelacyjnie" układała się też współpraca z policją i strażą pożarną, choć ekipa nękana była ciągłymi kontrolami. Przyznał, że dzięki temu wszyscy dbali o najwyższe standardy, gdyż wiedzieli, że nawet najmniejsze uchybienia urosną do rangi problemów omawianych w mediach.

Codziennie mieliśmy kontrole. Od rana do 17-18. Nigdy wcześniej tak nie było - wspomniał. Czekano na nasze potknięcie. Ale tak musi być, dobrze, że te kontrole są. Nie mam nic przeciwko temu. Jednak decyzja o podwyższonym ryzyku była bezpodstawna. Jeżeli góra mówi, że nie może przyjechać straż pożarna z Niemiec, zniszczyliśmy 13 lat znakomitej współpracy jedną decyzją rządu.

FORUM

Karkówka za 14 zł, ziemniaczki z kefirem po 12 zł. Sprawdziliśmy ceny jedzenia na Woodstocku

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (311)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 311
Odpowiedz
387 119
zgłoś
Gość 08.08.2017 00:17
No i miło ! Zycie jest naprawdę krótkie - warto przepraszać , dziękować i byc
Odpowiedz
97 52
zgłoś
Gość 08.08.2017 00:17
Brawo Panie Jerzy
Odpowiedz
52 20
zgłoś
Gość 08.08.2017 00:18
A Jak się do Faceta powie "Pie®dol się" to, nikt nie jest seksistą Nawet Kobieta
Odpowiedz
150 79
zgłoś
Gość 08.08.2017 00:18
Panie Osiak Pan w naszych oczach wygrany - mimo wszystko dziekuje za pomoc tym małym sercom
Odpowiedz
429 167
zgłoś
Gość 08.08.2017 00:19
Brawo dla Pana. Dał Pan przykład tej kobiecie, że też powinna przeprosić za obrażanie ludzi
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 311