Trwa ładowanie...
Przejdź na

Aniston o pokazywaniu sutków i nieposiadaniu dzieci: "Kogo to ku*wa obchodzi?!"

131
Podziel się

"Jeśli idziesz się przejść z odsłoniętymi sutkami, albo twój brzuch jest wzdęty, albo nie masz wymarzonej wagi - jesteś idealna niezależnie od wszystkiego, niezależnie, gdzie jesteś i kogo to w ogóle obchodzi!" - powiedziała w "Vogue'u".

Aniston o pokazywaniu sutków i nieposiadaniu dzieci: "Kogo to ku*wa obchodzi?!"
bCziudVN

Rok po ślubie z Justinem Theroux Jennifer Aniston została wybrana "Najpiękniejszą Kobietą Świata" w plebiscycie magazynu People. Aktorka skorzystała z rozgłosu, żeby zwrócić uwagę fanów na presję, jaka jest wywierana na kobiety z powodu urody lub rodzicielstwa. Podkreślała, że wartość kobiety jest niezależna od tego, czy ma partnera bądź dziecko. Skrytykowała też media za uszczypliwe komentowanie jej związku z Bradem Pittem, ich rozstania i później rodzącego się romansu z obecnym mężem.

bCziudVP

Minął rok odkąd Aniston opublikowała emocjonalny list, w którym opisała, jak była ośmieszana w mediach.

Wyśmiewano mój stan małżeński. Wyśmiewano, gdy się rozwodziłam, wyśmiewano brak partnera. Wyśmiewano moje sutki - napisała Aniston. Naszło mnie pytanie: "Dlaczego patrzymy na kobiety przez tę konkretną soczewkę krytykanctwa? Dlaczego tego słuchamy?" Pomyślałam: "Pracowałam tak ciężko na to życie i karierę tylko po to, żeby zostać sprowadzoną do smutnego, bezdzietnego człowieka".

W ostatnim wywiadzie dla Vogue Aniston odniosła się do tamtej wypowiedzi i skomentowała, co się wydarzyło od tego czasu.

Nie sądzę, żeby było jakkolwiek lepiej - powiedziała. Myślę, że problemem jest to, że tabloidy i sekcje plotkarskie biorą ludzkie ciało i robią z niego kategorię oceny. Ośmieszają albo ze względu na tuszę, albo ciało, albo nieposiadanie dzieci. Ludzie mają jakąś dziwną obsesję i nie rozumiem, dlaczego mają potrzebę, żeby wybierać tych pracujących dla ich rozrywki po to, żeby ich krytykować i dręczyć. Dlaczego uczymy tego młode kobiety? To bardzo niszczy. W końcu poczułam, że to musi się skończyć! Nie mogłam już słuchać tych historii o tym, czy jestem w ciąży, czy nie jestem. Nie macie pojęcia, co się dzieje w naszych osobistych życiach, dlaczego tak się dzieje lub nie i jakie temu towarzyszą uczucia.

bCziudVV

W swojej głowie przesunęłam już perspektywę, więc kogo to ku*wa obchodzi! Jeśli idziesz się przejść z odsłoniętymi sutkami, albo twój brzuch jest wzdęty, albo nie masz wymarzonej wagi - jesteś idealna niezależnie od wszystkiego, niezależnie, gdzie jesteś i kogo to w ogóle obchodzi! Musisz wyciszyć ten jazgot, z którym sama sobie poradziłam, bo po prostu wiem, że jestem szczęśliwa, zdrowa i robię wszystko, żeby być dobrą dla świata i ludzi, z którymi pracuję. Ale to trudne. To coś, od czego ludzie są uzależnieni: obleśne historyjki. Może magazyny plotkarskie padną pewnego dnia. Kto by pomyślał, że Donald Trump będzie prezydentem USA? Ja już niczego nie potrafię przewidzieć.

bCziudVW
bCziudWq
KOMENTARZE
(131)
Gość
3 lata temu
Ja też nie chce mieć dzieci i nikomu nic do tego
jan
3 lata temu
Super babka, nie każdy musi mieć dzieci, a pytania o macierzyństwo są prymitywne, a może ktoś nie może mieć dzieci a nie chce adoptować , można być szczęśliwym bez potomstwa, są różne modele szczęścia...
Gość
3 lata temu
Popieram ją!
bCziudWr
gość
3 lata temu
Niech kazdy pilnuje siebie i nie krytykuje ws,ystkich i wszystko dajcie żyć każdemu po swojemu!!!!
bb
3 lata temu
i dobrze mówi ! to jej sprawa z tym brakiem dzieci, może nie chce a może nie może i ma się z tego tłumaczyć całemu światu ?!
Najnowsze komentarze (131)
kuku na muniu...
rok temu
Z tymi sutkami to przesadziła ...
gość
2 lata temu
wiecie, że w komunie NIE było w Polsce tabloidów ;))) i to jeden z niewielu pozytywów. Życzę brukowcom żeby je pozamykali. oh wait welcome to facebook ;(
Gość
2 lata temu
Super babka!Nie kazda chce miec dzieci.Wiekszosc robi je zeby siedziec w domu i nie pracowac.Nie dla dzieci!!!
Gość
3 lata temu
Rewelacyjna ,osobista ,szczera i bardzo życiowa wypowiedź Jennifer. Wspaniala aktorka, piękna kobieta, ma rację w 100% .Super .
gość
3 lata temu
mnie to nie interesuję, współczuję jej, że w ogóle musi się z tego tłumaczyć.. jedno wiem.. ten kto nie ma dzieci nie wie jak to by było mając je i ciężko to wytłumaczyć, to jakby niewidomemu tłumaczyć jak wygląda kolor niebieski.. no nie da się.. dlatego nigdy nie umiem zrozumieć jak ktoś stanowczo zaprzecza chęci posiadania dzieci.. nigdy nie mów nigdy, bo możesz się zdziwić.. a jeśli chodzi o to, że ktoś nie posiada, to co nam do tego
Gość
3 lata temu
Do pięknej dużo jej jeszcze brakuje .
gość
3 lata temu
Ma racje i tyle.
dsf
3 lata temu
tak mówi bo facet nie może mieć dzieci ?......
bCziudWj
esrg
3 lata temu
transiara będzie się wypowiadać w imieniu kobiet?!- no way
Jaga
3 lata temu
Bardzo ją lubię, życie jej nie oszczędzało.... Myślę, że nie może mieć dzieci [a w mediach już kilkanaście razy sepkulowano o jej ciażach - musi być jej ciężko].
gość
3 lata temu
I bardzo dobrze mówi !!! Polać jej czystej :D
gość
3 lata temu
Zgrabna i zadbana tak ale nigdy ładna a co dopiero najpiékniejsza, co ludzie w niej widza? Aktorka bardzo średnia..rozgłos głòwnie bo wyszła za B.Pitta a potem ja porzucił i od tego czasu zachwyt nad nia
gość
3 lata temu
Popieram Ja ! Niech kazdy pilnuje siebie.
gość
3 lata temu
Jest piekna!
...
Następna strona
bCziudWL