Czwartek 07.09.2017

Zgwałcona Polka z Rimini opowiada o brutalnej napaści: "Zemdlałam, cucili mnie w wodzie i ZNÓW GWAŁCILI"

Polka zgwałcona w Rimini gwałt na 26-latce w Rimini

Zgwałcona Polka z Rimini opowiada o brutalnej napaści: "Zemdlałam, cucili mnie w wodzie i ZNÓW GWAŁCILI"

Od dwóch tygodni polskie i włoskie media szeroko opisują sprawę zbiorowego gwałtu na plaży w Rimini, którego ofiarą padła 26-letnia Polka. Kobieta wybrała się z mężem na nocny spacer, w trakcie którego czterech sprawców dokonało na nich brutalnej napaści. Policja szukała przestępców przez tydzień angażując kilkuset policjantów i 30-osobowy zespół śledczych. Opublikowanie wizerunku gwałcicieli w mediach pomogło w końcu w ich ujęciu. Trzech z nich okazało się niepełnoletnich, a jeden to 20-letni uchodźca z Konga, który dwa lata temu otrzymał we Włoszech azyl. Aktualnie cała czwórka przebywa w areszcie. Tymczasem wiele osób wciąż zastanawia się, co tak naprawdę wydarzyło się tragicznej nocy na plaży. Jedna z włoskich gazet, Corriere della Sera twierdzi, że udało jej się dotrzeć do zeznań Polki, która ze szczegółami miała opowiedzieć o tym, co ją spotkało.

Siedzieliśmy na ręcznikach, piliśmy piwo bezalkoholowe. Podszedł do nas jakiś chłopiec, łamaną angielszczyzną zapytał, skąd jesteśmy, a my odpowiedzieliśmy, że z Polski - wspomina ofiara. Zażądał naszych portfeli i telefonów. Chcieliśmy uciec, wtedy uderzył mojego partnera w twarz i przewrócił go. Z ciemności wyłoniła się trójka pozostałych.

Następnie 26-latka opisuje, jak była brutalnie bita i gwałcona przez czwórkę zwyrodnialców.

Rzucili mnie na plażę i bili po twarzy, głowie, po całym ciele. Trzech trzymało mnie za gardło, niemal mnie dusząc. Chwycili mnie za nogi, jeden gwałcił, inni przytrzymywali, potem się zmieniali. Zemdlałam, cucili mnie w wodzie i znów gwałcili - relacjonuje Polka.

Dziennikarze gazety dotarli także do transseksualistki z Peru, która również została zgwałcona tej nocy przez gang Guerlina Butungu. Wspomina, że to właśnie 20-latek był najbardziej bezwzględny i brutalny.

Kongijczyk uderzył mnie w głowę butelką i mówił, że mnie zabije. Krzyczał do innych, by pocięli mi twarz - opowiada Peruwianka.

W związku z tą i innymi głośnymi sprawami gwałtów w ostatnim czasie, Zbigniew Ziobro ogłosił, że w polskim prawie wprowadzone zostaną zmiany zaostrzające kary dla gwałcicieli.

Polskie sądy należą do najłagodniejszych, jeżeli chodzi o orzekanie kary za te niezwykle okrutne przestępstwa, chcemy to zmienić poprzez zmianę ustawodawstwa karnego i wprowadzenie rozwiązań, które będą obligowały sądy do orzekania wyższych kar dla tego rodzaju przestępstwa - zapowiedział minister sprawiedliwości.

Wszyscy sprawcy gwałtu w Rimini schwytani

 

 

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (864)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 864
Odpowiedz
2019 214
zgłoś
Gość 07.09.2017 18:31
Dożywocie!!!
Odpowiedz
1869 153
zgłoś
gość 07.09.2017 18:32
obciąć to i owo !
Odpowiedz
395 53
zgłoś
gość Justyna 07.09.2017 18:32
ta kobieta ma jeszcze w sobie tyle siły, żeby opowiadać?? podziwiam i chylę czoła, ja na samą myśl o niej to cierpnie mi skóra....
Odpowiedz
246 14
zgłoś
Gość 07.09.2017 18:32
Zab za zab
Odpowiedz
553 53
zgłoś
gość 07.09.2017 18:33
Wysłać ich do Merkel na chatę.
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 864