Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kożuchowska jest dumna z ojca pracującego u… Rydzyka! "Wykładowcy bardzo liczą się z jego zdaniem"

230
Podziel się:

Leszek Kożuchowski wykłada na uczelni Ojca Dyrektora. Ma nawet swoją audycję w Radiu Maryja... Domyślacie się czego uczy?

Kożuchowska jest dumna z ojca pracującego u… Rydzyka! "Wykładowcy bardzo liczą się z jego zdaniem"

Od kiedy władzę w Polsce przejęło Prawo i Sprawiedliwość, nie bez znaczenia stało się, kto w świecie artystycznym stoi po której stronie politycznej. Podczas gdy jeszcze kilka lat temu większość z nas nie znała poglądów wielu rodzimych gwiazd i celebrytów, aktualna sytuacja polityczna w kraju ujawniła wiele z nich.

Środowisko aktorskie z tego właśnie powodu nie rozumie podobno Małgorzaty Kożuchowskiej, która - choć oficjalnie nie opowiada się za PiS-em - bywa przez rządzących wyraźnie faworyzowana, nie mając nic przeciwko temu.

Małgosia, która wydaje się być w branży coraz bardziej osamotniona, zdaje się nie widzieć w tym problemu. Często powtarzała, że swoje poglądy zawdzięcza wartościom wyniesionym z domu. Tata Gosi, Leszek Kożuchowski, jest wykładowcą w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej Tadeusza Rydzyka. Prowadzi zajęcia z pedagogiki i ekologii, a do tego ma swoją audycję w Radiu Maryja zatytułowaną "Porady Ekologa". 46-latka jest ponoć bardzo dumna.

Doktor Kożuchowski jest bardzo cenionym pedagogiem. Do tego takim z prawdziwego zdarzenia. Zawsze ma czas dla swoich studentów. Nie da się ukryć, że inni wykładowcy bardzo się liczą z jego zdaniem - powiedział Rewii pracownik uczelni.

Czy Leszek Kożuchowski podziela zatem zdanie zaprzyjaźnionego z Rydzykiem Szyszki w sprawie wycinki Puszczy Białowieskiej?

**Małgorzata Kożuchowska: jako mała dziewczynka marzyłam o pracy w ZOO lub w drogerii

**

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(230)
do mądrych Po...
7 lat temu
mam już tego wszystkiego dość a Wy?
gość
7 lat temu
Tatuś pracuje u Rydzyka a jej order przypina Prezydent za wybitne osiągnięcia. Wstyd
Gość
7 lat temu
Największa hipokrytka showbiznesu. Żeby to chociaż grać umiało a to jedna z najgorszych aktorek grająca jedną wiecznie zbolałą miną.
gość
7 lat temu
drewno aktorskie, ona jest taka niesympatyczna . a r****k niech zacznie placic podatki, cudak w spodnicy w pismie uczony.
Gość
7 lat temu
Powinni ja obsadzic w jakiejś produkcji tego toruńskiego magnata.
Najnowsze komentarze (230)
maman@o2.pl
2 lata temu
Swiat bez Boga istniał i istnieć będzie nadal. Lecz nie ma świata bez człowieka, bo gdy zabraknie człowieka zostanie tylko pustka i więcej nic. Nawet stado lwów, najpotężniejszy samiec pośród tygrysów, najpiękniejszy paw i dumny orzeł nie będą potrafiły wypełnić tej pustki. To człowiek jako ssak naczelny jest nad wszystkim i wszystko potrafi. Nie ma skrzydeł, a lata, ma nogi, lecz już na nich nie chodzi, nie ma płetw, a morskie głębiny nie mają dla niego tajemnic. Jego potęga oszałamia i jednocześnie wzbudza grozę. Ten czas, gdy był prochem na wietrze minął bezpowrotnie, on teraz pragnie chwały i sławy, bo wszystko potrafi i nigdy nie ma dość. Gdy usunie spod nóg wszystkie kłody i pogrzebie religię i kościół będą strzelały korki od szampana na Marsie i Wenus. I tak się stanie, bo moje słowo święte i niepodważalne. Marzena Manista
Gość
6 lat temu
Miała in vitro A sciemnia ze nie hehe co za obluda
Gość
7 lat temu
TFU!!
emerytGość
7 lat temu
Ja mam jeszcze więcej niż dość.niestety muszę łykać to co mi podają. Mogę jedynie zwymiotować.
...
7 lat temu
Nie przyznałabym się! Ze wstydu!
gość
7 lat temu
całowania w d.pę
gość
7 lat temu
M******a nie Aktorka
gość
7 lat temu
bezideowa europa i chrześciańsko- ideowa Polska pisu. Śmiać się czy płakać. Też mi autorytety moralne. Przechrzty i obłudnicy..
gość
7 lat temu
jaki tatuś taka córka !!
Gość
7 lat temu
Dobrze,że odeszła z M jak miłość,bo nie oglądałabym już tego serialu,obłudna,że masakra,a Druga szansa beznadzieja,wątpię,żeby dobra oglądalność była.
gość
7 lat temu
straciłam do niej całą sympatię hipokrytka z parciem na szkło
Beata
7 lat temu
Zawsze była fałszywą i wywyzszajaca się. Nazwanie ja "aktorka" to obraża naprawdę dobrych prawdziwych AKTORÓW.
richo
7 lat temu
tvn katolicka stacja tv , ale OBCIACH
gość
7 lat temu
No to juz wiadomo dlaczekgo Kozuchowska jest wszedzie na pierwszym planie Raczka raczke myje Wstyd
...
Następna strona