Żona Słowika szuka miłości w tabloidzie: "Chcę znaleźć WŁAŚCIWEGO człowieka na końcówkę mojego życia"

150
Podziel się

"Chciałabym jeszcze kiedyś uwierzyć, że miłość naprawdę istnieje..." - wyznała uduchowiona Monika Banasiak, była żona jednego z przywódców mafii pruszkowskiej.

Żona Słowika szuka miłości w tabloidzie: "Chcę znaleźć WŁAŚCIWEGO człowieka na końcówkę mojego życia"

Monika Banasiak w latach 90. poślubiła Andrzeja "Słowika" Zielińskiego, znanego jako jeden z przywódców mafii pruszkowskiej. Na przestrzeni lat dorobiła się przydomku "Królowej Polskiej Mafii". Choć dobrze wiedziała, czym zajmuje się mąż i jego przyjaciele - nie protestowała. Po ponad dwuletnim pobycie w areszcie i rozpadzie związku ze Słowikiem, próbowała budować swój "nowy wizerunek".

Banasiak aktualnie promuje książkę Słowikowa i Masa. Twarzą w twarz Artura Górskiego, która jest zapisem jej rozmów z Masą - świadkiem koronnym, słynącym z tego, że odsłonił kulisy mafijnego życia w Polsce. W ramach promocji książki udzieliła szczerego wywiadu Super Expressowi, w którym po raz kolejny opowiedziała o swojej przemianie, oraz zdradziła, że marzy jej się nowy partner.

Na pytanie jak wyglądają stosunki Banasiak z byłym mężem odpowiedziała:

Nie łączą mnie z Andrzejem już żadne relacje. Od chwili mojego wyjścia z aresztu mieliśmy jedno spotkanie, które przebiegło w niezbyt miłej atmosferze. Stwierdziłam, że z tym człowiekiem nie mam o czym rozmawiać. To nieodpowiedzialny człowiek. Powinien mieć świadomość, że jego dziecko na niego patrzy. I że ono powinno czerpać wzorce z ojca. Ktoś mógłby powiedzieć, że ja też nie jestem święta. Absolutnie nie. Ale zarzuty wobec mnie tak naprawdę pojawiły się dlatego, bo byłam żoną, kogo byłam. Cały czas twierdzę, że jestem niewinna. Zresztą z głównego zarzutu o kierowanie grupą przestępczą finalnie mnie uniewinniono na pierwszym etapie postępowania.

"Słowikowa" wyznała, że małżeństwo z Banasiukiem rzuciło cień na jej całe życie.

Moje życie jest trudne i napiętnowane tym, że byłam żoną Andrzeja - wyznała smutno. Czy żałuję? Nie tęsknię za czasami, gdy wybuchały mi bomby pod nogami. Ale były też piękne chwile, podróże. Z nostalgią wracam do chwil, gdy kochałam Andrzeja, gdy urodziło nam się dziecko i przeżywaliśmy piękne momenty, spacerując po plaży za rękę. Natomiast mogę tylko dziękować Bogu, że przeżyłam. Słynny zamach na Żoliborzu na mnie i Andrzeja. Popękały mi bębenki w uszach, miałam powbijane fragmenty szkła i śruby w całe ciało. Była to tak olbrzymia siła, że wypadły szyby z wieżowca. Czy myślałam wtedy, żeby porzucić to życie? Nie można tak upraszczać sprawy. Żyłam wedle zasady: gdzie mąż, tam i żona. Słowa przysięgi małżeńskiej mówią przecież, że nie opuszczę cię aż do śmierci.

Na koniec Monika przyznała się, że wciąż czeka na nową miłość. Na pytanie, co marzy jej się pod choinkę, odparła:

_Nie żadne luksusy. Dla mnie najważniejszym aspektem życia jest strona duchowa. Chciałabym podzielić się opłatkiem z moim dzieckiem, odbudować nasze trudne relacje i znaleźć właściwego człowieka na tę końcówkę mojego życia**. Chciałabym jeszcze kiedyś uwierzyć, że miłość naprawdę istnieje...**_

KOMENTARZE
(150)
Gość
2 lata temu
Pudel, same prostytutki promujesz. Ten portal małymi krokami schodzi na psy. Dosłownie.
Gość
2 lata temu
Na jej oczach mordowano ludzi dla kasy a ona z siebie swieta robi... Ile masz lewej kasy na kontach?
gość
2 lata temu
Z twarzy widać ze to zła kobieta
Gość
2 lata temu
Zrób coś z tą gębą bo widać żeś prostytutka babciu.
gość
2 lata temu
grażyna mafii ;)
Najnowsze komentarze (150)
Kitka
3 dni temu
Kto im te książki promuje a co w nich jest takiego ciekawego jak z ludzkiej krzywdy kase mieli albo masa jakiś opowiada jaki to byl itd wstydził by się.... Żałosny jest a został świadek koronny bo bał się o swoje życie i swoją dupe....A łeb mu powinni upierd....za to wszystko.... Gdyby nie był swiatkiem koron. to by dawno ziemię gryzł.... a ten co wydał te książki masy...słowikowej to powinien pierdol.....się w łeb a nie im książki jeszcze wydawać i promować ich...dno... Nie czytałam i nie przeczytam książki od jakimś bandycie co ludzi krzywdzil. bo tak ich trzeba nazwać.... Po imieniu bo mają takie drugie imię a słowikowa to gorzej popierd....niż konstytucja przwiduje... Stara prostytuta i tyle... Jak dla mnie to tych co byli w tej szajce łeb im trzeba było odstrzelic za to co robili.
Ewa
2 lata temu
powtarzać co mówi to wyzute z ludzkich uczuć monstrum to jakby przyczyniać się do popularyzowania Hitlera
gość
2 lata temu
laska sexy sexy
Gość
2 lata temu
On jest przystojny ciekawe co teraz robi
Gość
2 lata temu
kretynka 🙄
gość
2 lata temu
ale kokota...
Gość
2 lata temu
Prosze cie pudelku, nie promuj ludzkich smieci.
Gość
2 lata temu
Fajna kobietka zakochał by się w niej
gość
2 lata temu
Ona wygląda jak pitbul.
gość
2 lata temu
Ciekawe gdzie trzyma kasiore z tych przestępstw. N ikt chyba nie uwierzy w to, że żyje skromnie w jakiś tanim mieszkanku, skoro ma na zabiegi medycyny etsteycznej, futra, biżutrerie, sztuczne rzęsy itd. Obłudna baba. Powinna zgnić w więzieniu!
gość
2 lata temu
No to Dodzia może ją grać taki sam kołek
Gość
2 lata temu
Zdzirex-szmatpol taka firme zaloz paskudo
Gość
2 lata temu
Nie Banasiukiem tylko Zielińskim Pudlu!!!!
Karolina
2 lata temu
O zasłużenie hejtujecie! Wydawać miliony monet na operacje , szmaty itd to potrafiła ale gdy ludziom krzywda się działa to wzrok odwracała i udawała ze nic nie widzi! Prostacka prostaczka . Cierpi to ich dziecko! Ojciec mafiozo , matka prostytutka
...
Następna strona