Trwa ładowanie...
Przejdź na

Deynn i Majewski: "PRZEPROWADZILIŚMY SIĘ. Mamy tylko siebie"

429
Podziel się:

Opowiedzieli też o tym, że pokłócili się i rzucali w siebie jedzeniem.

Deynn i Majewski: "PRZEPROWADZILIŚMY SIĘ. Mamy tylko siebie"

Po trzech miesiącach spokoju, kiedy po wielkim skandalu rodzinnym, *Deynn i Daniel Majewski postanowili wrócić do social media. Zrobili to niczym w filmach Hitchcocka (Marita, wiesz kto to?), czyli zaczęli od dramatycznego zwrotu akcji, którym był ich ślub . Państwo Majewscy przebywają teraz w Los Angeles, gdzie wraz z Dabbie, ich psem, odpoczywają od Polski, a zwłaszcza od Polaków, którzy *po miesiącach wulgarności i dziesiątkach udowodnionych kłamstw nie darzą ich specjalną sympatią.

Majewski w Wielką Sobotę postanowił urządzić na swoim Instagramie krótką relację na żywo, podczas której wraz z żoną odpowiedzieli na kilka pytań swoich "fanów". Podczas całego wideo spacerowali po ulicach, zdarzyło im się też przebiec na czerwonym świetle.

Oglądających bardzo interesował fakt, czy Majewscy zamierzają wrócić do kraju. Spakowaliśmy się w dwie walizki, w tym połowa rzeczy to Dabbie. Tak, na razie tu mieszkamy, więc przeprowadziliśmy się - powiedział Daniel. Chcielibyśmy bardzo pozdrowić LOT. Nie jest to wyjazd sponsorowany, ale jesteśmy bardzo zaskoczeni miłą obslugą. Państwo nam pozwolili, by Dabbie chodziła po pokladzie. Nie, nie srała - zdradził "trener".

Marita tradycyjnie podczas relacji pozostawała w cieniu swojego chłopaka. Rzadko kiedy dopuszczał ją do głosu. Bardzo nam miło, że jesteście, bo myśleliśmy, że cały świat nas znienawidził - udało jej się wtrącić.

Fani w pewnym momencie zaczęli komplementować ich wygląd, a zwłaszcza nową fryzurę Daniela. Przez trzy miesiące nie denerwowaliśmy się, to nas odmłodziło chyba - skomentowała Deynn. My jesteśmy sami jak palce, ale mamy siebie - dodał Daniel.

Okazuje się, że para właśnie w czasie świąt przeżyła swoją pierwszą małżeńską kłótnię, o której oczywiście opowiedzieli. Dziś mieliśmy naszą pierwszą kłótnię... Daniel we mnie rzucił owsianką - powiedziała rozbawiona Marita. Najpierw rzuciła we mnie jogurtem, a potem ja owsianką. Ale to było miłe, prawda? - dodał szczęśliwy Majewski.

Obserwujący ich spacer byli zaciekawieni też, jak para radzi sobie z dogadywaniem się z ludźmi. Daniela angielski bardzo dobrze, a ja... uczę się - zdradziła blogerka.

Wspieramy dążenie do zdobywania nowej wiedzy, ale trochę niepokoimy się o mieszkańców Kalifornii. Myślicie, że jak już nauczą się angielskiego, to zaczną w końcu obrażać Amerykanów? W Polsce chyba większość już obrazili...

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(429)
gość
5 lata temu
STOP propagowaniu patologi !!
WrednyDzienni...
5 lata temu
Widze, że ich ślub zrobił to co chcieli. Znowu o nich piszecie. Nie wiem po co? Świat był lepszy przez ten okres ciszy bez tej parki.
gość
5 lata temu
Stop promowaniu patologi !
Gość
5 lata temu
Przestańcie o nich pisac, wtedy znikna! Nikt nie chce o nich czytac!
Gość
5 lata temu
Przeprowadzili? Do USA nie da sie ot tak przeprowadzić. Kwestie wizowe się kłaniają. Po co tak kłamać państwo Majewscy? Dno dna
Najnowsze komentarze (429)
gość
4 lata temu
Dlaczego oni w ogóle mogą tam mieszkać?? Po pierwsze za co?? a drugie to nie maja obywatelstwa amerykańskiego?? Więc na wizie turystycznej??
gość
5 lata temu
wieśniaki buuuuuuuuuuuraki
Gość
5 lata temu
Ludzie wiadomo ze pudel srudel musi kasę robić o zmyślać plotkii proste
gość
5 lata temu
S**m na dzieciaki
Gość
5 lata temu
Podkolorowane plotki...
Gość
5 lata temu
Uwielbiam czytać jakie pierdoły piszecie... i na siłe spróbujcie mieszać ich z błotem
ulazka
5 lata temu
kim, oni są? nie znam ich
ulazka
5 lata temu
kim, oni są? nie znam ich
Gość
5 lata temu
A kto to jest
Gość
5 lata temu
Super okolica w tle
Gość
5 lata temu
Tak się składa ze znam gościa który jest w konkubinacie z mamą Majewskiego.Obeje poznali się w ośrodku dla uzależnionych.Mozna by żec ze im sie nie przelewa.Może zamiast się lansowac na wielkich celebrytów,lepiej przy okazji swiat zająć się rodziną.
Gość
5 lata temu
Kto to jest do k...y Deynn i Majewski.Przestancie ciągle o nich pisać.
gość
5 lata temu
Co za z***y genetyczne...stop patologii
Gość
5 lata temu
Czy oni wiedza ze wiza turystyczna pozwala na 6 miesięczny pobyt?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie