Ośmieszyła własną chrześnicę!

282
Podziel się

Pijana i naćpana Amy przyniosła wstyd 12-latce.

Ośmieszyła własną chrześnicę!

Nikt nie chciałby, aby Amy Winehouse była jego matką chrzestną. Serio. Pomyślcie, co musi przeżywać 12 – latka, która codziennie czyta kolejne informacje o swojej zaćpanej, brudnej i sponiewieranej ciotce. Dionne Bromfield jest jednak ślepo zapatrzona w Amy i podobno bardzo z nią zżyta. Piosenkarka regularnie odbiera ją ze szkoły i zabiera na całonocne imprezy.

Nastolatka jest zafascynowana matką chrzestną do tego stopnia, że także chce zostać piosenkarką. Winehouse zgodziła się nawet zaśpiewać w chórkach podczas jej pierwszego publicznego występu. Oczywiście, debiut Dione skończył się totalną klapą. Amy, powalona solidną dawką narkotyków, zrujnowała występ własnej chrześnicy.

To było straszne! – powiedział jeden ze świadków występu Dionne. Wyglądała okropnie! Wszyscy przyszli elegancko ubrani, natomiast Amy pojawiła się w szortach w panterkę i rozciągniętej bluzce. Pijana zataczała wokoło tej biednej dziewczynki i wyraźnie przeszkadzała jej w śpiewaniu. Winehouse nie wydobyła z siebie ani jednego czystego dźwięku, tylko charczała i skrzeczała.

Po żenującym występie poproszono Winehouse, aby pozowała do oficjalnych fotografii z przyjęcia. Chętnie się zgodziła, ale w momencie wykonywania zdjęcia rzuciła się na fotografa! Próbowała uderzyć go „z główki". Na szczęście w ostatniej chwili złapał ją za rękę jeden ze stojących obok ochroniarzy.
Fotograf miał szczęście. Cios takim kokonem jest zapewne bardzo bolesny.

KOMENTARZE
(282)
kochamamywine...
11 lat temu
ma piękny głos! Uwielbiam ją...
nunu
11 lat temu
Ludzie przychodząc na jej koncerty łudzą się jeszcze że zaśpiewa, czy chcą popatrzeć jak się stacza?
zakupoholiczk...
11 lat temu
ale i tak głos i piosenki ma świetne, chociaż się stoczyła !
aga...
11 lat temu
by mogli juz ją zostawic w spokoju , po co oni jeszcze zapraszaja ja na koncerty?
hotbabe
11 lat temu
szkoda babki-szkoda kokona =\]]
Najnowsze komentarze (282)
gość
8 lat temu
Amy nie jest prawdziwą matką chrzestną Dionne. Wystarczy poczytać
gość
8 lat temu
Mam 7 lat i uważam ze amy jest boska
gość
9 lat temu
nie wstyd wam teraz. ona była biedna zagubiona.
gość
10 lat temu
oglądałem ten występ, był świetny. amy niczego takiego nie robiła, śpiewała w chórze, siostrzenicy pozwalając zająć pierwszy plan. miłe, że pomaga jej się wybić, zresztą - sami sprawdzcie płytę młodocianej, naprawdę warto.
DiAnKa15
11 lat temu
Matko ta kobieta naprawde potrzebuje lekarza...
kochamamywine...
11 lat temu
ma piękny głos! Uwielbiam ją...
Batory:)
11 lat temu
p***c z tej kobiety
gość
11 lat temu
ten kon jeszcze dycha?
gość
11 lat temu
możliwe że jest jej matką chrzesną to nie polska, tam w wieku 16 lat ma się prawo jazdy a u nas od 18 więc mogła zostać chrzesną w wieku 13 lat :)
gość
11 lat temu
ona jest najlepszą piosenkarką na świecie i ja ją lubie jak chcesz ją obrażac to gdzie indziej
sam0511
11 lat temu
"Fotograf miał szczęście. Cios takim kokonem jest zapewne bardzo bolesny"-raczej dziala jak resor.bardziej balbym sie,ze nabawie jakiejs parchawicy od czupiradla ktore nie pamieta kiedy ostatni raz sie myla
gość
11 lat temu
ch u j, a nie słuszna uwaga. :)) skąd wiesz kiedy Dionne miala chrzest? to po 1. a po 2 to w PL można być tylko chrzestnym/ą od 16 roku życia. :) to tyle.
:{
11 lat temu
:( :( :( Współczuję Dionne...
hotbabe
11 lat temu
szkoda babki-szkoda kokona =\]]
...
Następna strona