Pobiła tancerkę z własnego zespołu!

519
Podziel się

Kolejna ofiara Winehouse. Amy biła ją po twarzy!

Pobiła tancerkę z własnego zespołu!

Amy Winehouse ma na swoim koncie długą listę wykroczeń i skandali. Pobiła już kilku swoich fanów i wielu paparazzi. Jednak tym razem jej wybryk może zakończyć się rozpadem występującego z nią zespołu.

Wczoraj piosenkarka rzuciła się z pięściami na tancerkę, która poprosiła ją o wspólne zdjęcie. Początkowo Winehouse zgodziła się, ale kiedy Sherene spytała, czy jej przyjaciel także może być w kadrze, piosenkarka dostała szału.

Podczas próby Amy zachowywała się jak nieprzytomna – wspomina jeden ze świadków zdarzenia. Krążyła po scenie, jakby czegoś szukała. Paliła papierosa za papierosem i piła szampana z butelki. Baliśmy się do niej odezwać. Odwróciłem się na moment. Nagle usłyszałem wrzaski i odgłosy szamotaniny. Kiedy spojrzałem w stronę Wihenouse, zobaczyłem, jak bije po twarzy naszą koleżankę z zespołu.

Incydent wywołał oburzenie pośród współpracujących z Amy ludzi, którzy i tak mają już dość jej wiecznego spóźniania się i napadów szału. Zagrozili, że jeśli gwiazda nie pójdzie na odwyk, rozwiążą grupę. Czy uda jej się znaleźć nowych muzyków? Śmiemy wątpić.

KOMENTARZE
(519)
gość
11 lat temu
o matko ratujcie ja!! przeciez musi dac sie cos zrobic
lovestond
11 lat temu
hehe ona jest nieobliczalna;D powinni ja zamknąć w psychiatryku;p
gość
11 lat temu
na żółte ząbki palaczy najlepszy Clinomyn :)))) blelelele
gość
11 lat temu
jest ochydna
gość
11 lat temu
czas Ją ubezwłasnowolnić
Najnowsze komentarze (519)
gość
11 lat temu
ale ma kokona;D
gość
11 lat temu
-Amy, why? -For money :)
gość
11 lat temu
jest bardzo utalentowana szkoda bo mloda dziewczyna i tak sie marnuje ma wspanialy glos .nie krytykujcie jej tak bardzo mysle ze to uzaleznienie nie jest tylko wybrykiem ma napewno wieksze emocjonalne podloze sam bylem uzalezniony i wiem cos na ten temat tylko ze ja juz nie biore potrafilem sie otrzasnac .
gość
11 lat temu
"ona jest jakaś hora umysłowo" ty jesteś chyba chora/ chory umysłowo i naucz sie poprawnie pisać
gość
11 lat temu
ma wielki talent! ludzie pomóżcie jej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
gość
11 lat temu
Nie lubię jej, ale mi naprawdę jej szkoda. Co sława, pieniądze, głupota i narkotyki mogą zrobić z ludźmi....... :|
gość
11 lat temu
Pajacówa jak się patrzy, czy ją też napewno stworzył Bóg ?
gość
11 lat temu
ona jest jakaś hora umysłowo
gość
11 lat temu
jak sięgnie dna to się odbije i wyjdzie na prostą- przypomnijcie sobie jak nie tak dawno wyglądała Britney Spears i Whitney Houston - na nich też ludzie postawili krzyżyk i co głupio im teraz pewnie.
gość
11 lat temu
dla takich jak Ty również, a jednak jesteś.... My Bogowie nie jesteśmy w stanie zapanowac nad wszystkim
gość
11 lat temu
ale brzydula ble narkomanka i tyle zmarnowała se życie
gość
11 lat temu
bardzo mądry wpis
gość
11 lat temu
potwór!!!!
Kreda
11 lat temu
Hmmm... Tak sobie przejrzałam komentarze i..... taaaak... Polska, Polacy! Nikt Nie chce o Niej czytać, żygają na Jej widok, to po co wchodzą? Ile niewybrednego słownictwa, ile nienawiści, ile agresji i wszystko to pewnie napisali "normalni ludzie", przynajmniej jeden z Nich napisał, że jest "normalnym człowiekiem". Jeśli "TO" co reprezentujecie, to normalność, to chyba zacznę szukać jakiegoś skrzywienia. Jej się nie dziwię, bo Ona już przegrała z samą sobą, ale Wy?? Popatrzcie w ciszy, tak poprostu, niech będzie nauczką dla innych To, jeszcze żywy wciąż przykład, jak człowiek wśród ludzi może być samotny i bez szans tak na prawdę. Jak słabość charakteru przegrywa z "twardym stylem kariery, sławy, pożądania"... Ufność, tylko w stosunku do kogo ??? A granica jest cienka... Riedla Ryśka też byście tak obszmacili. On też żył szybko i umarł młodo... Niech Pan Bóg oceni...
...
Następna strona