Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pazura przekonuje: "Nie zarabiam na YouTube, robię to dla przyjemności!"

66
Podziel się

Kanał "Wujka Czarka" subskrybuje prawie pół miliona widzów. Mimo to aktor twierdzi, że nie czerpie z tego tytułu dochodów.

Pazura przekonuje: "Nie zarabiam na YouTube, robię to dla przyjemności!"
bDyZpSol

Cezary Pazura, niegdyś ceniony aktor komediowy, dziś kojarzony jest głównie z naciąganiem emerytów na drogie garnki i "ambitną" żoną, poznaną w PKP. W ostatnich latach jego kariera zawodowa przeżyła znaczne załamanie i nie pomagało nawet paradowanie w stroju kurczaka na cmentarzu. Czarek zdał sobie sprawę, że jeśli chce się utrzymać na rynku, musi pokazywać się w mediach nawet jeśli te niezbyt go chcą. Idealnym miejscem okazał się Internet, który jak wiadomo - przyjmie wszystko.

W lipcu 2015 roku Pazura otworzył swój kanał na YouTube, gdzie jako "Wujek Czarek" publikuje wspomnienia, opowiada o kulisach filmów, w których grał oraz zdradza tajniki pracy aktora. Czasem zaprasza też do siebie młodszych YouTuberów, dzięki czemu może liczyć na subskrypcje od młodszej widowni. W swoich filmikach próbuje także wypromować swoją żonę Edytę, zapraszając ją np. do formuły Q&A (pytania i odpowiedzi).

bDyZpSon

Jak się okazuje, Pazura sam nie wpadł na pomysł założenia kanału, lecz pomógł mu w tym Maciek Czerwiński z sieci Gamellon, która właśnie została partnerem strategicznym LifeTube'a.

Całe życie przygotowywałem się do jednej rzeczy - że kiedyś kończy się moja kariera. Dowiedziałem się, że po YouTube fruwało pełno moich wystąpień kabaretowych. Miały po kilka, kilkanaście milionów wyświetleń. Później spotkałem Maćka Czerwińskiego z Gamellona i okazało się, że w jakimś sensie znamy się od zawsze, bo ja znam jego rodziców. Powiedział mi, że "trzeba zrobić porządek z pana wykonami, bo ktoś zarabia na nich pieniądze, a to pan ma prawa do tych nagrań. I my panie Czarku stworzymy panu kanał, tam będą te wykony, jeśli ktoś będzie je oglądał, to jakieś pieniądze pan za to dostanie". Później rozmawialiśmy o tym, że należałby coś dalej z tym kanałem zrobić. "Ty dużo przeszedłeś, może o tym opowiesz" - padł pomysł. I to zaczęło mi się podobać, pasuje to do mojego wieku - lubię pogadanki - mówił aktor kilka dni temu na konferencji prasowej.

Pazura twierdzi, że choćby chciał, w dalszym ciągu nie czerpie dochodów z YouTube'a.

Ja nie zarabiam na YouTube, mam nadzieję, że jeszcze. Robię to raczej dla przyjemności - przekonywał.

bDyZpSot

Aktor cieszy się za to, że młodzież, która nie pamięta nawet jego ról w filmach i serialach, rozpoznaje go na ulicy.

Chcę zostawić moich widzów przy sobie, pokazać "hello, jestem tu, żyję, to jestem ja, taki prawdziwy". Wujek Czarek wpadł mi do głowy jakoś wcześniej - ta nazwa jak się okazało, sprytnie się przyjęła. Bardzo wielu młodych ludzi wita mnie teraz na ulicy, mówić "cześć wujku, oglądam twoje filmy, subskrybuję kanał". Nagrywanie filmów na YouTube jest mi zatem potrzebne, żeby żyć - ocenił Czarek.

Aktualnie kanał "Wujka" ma 486 tysięcy subskrybentów. Wierzycie, że nic na nich nie zarabia?

Pewnie wciskanie garnków było bardziej dochodowe...

bDyZpSou
bDyZpSov
bDyZpSow
bDyZpSoO
KOMENTARZE
(66)
gość
3 lata temu
Pudel, dlaczego milczysz w sprawie zaatakowania dziecka przez transwestytę Rafalalę? Niech ten wstrętny dziad pójdzie siedzieć.
gość
3 lata temu
Ale w sumie co w tym złego, ze "czerpie z tego korzyści"? Takie są zasady tego serwisu, że im więcej masz widzów tym więcej zarabiasz. Jak ktoś jest ciekawy co Pazura ma do powiedzenia i chce subskrybować to jego sprawa. Nie rozumiem tej logiki, jak jest znany to już mu nie wolno mieć kanału na yt, czy jak?
gość
3 lata temu
znam dwie osoby , ktore miały pleśn w foods anny samozwanczej trenerki dla ludzi ograniczonych umyslowo.... Nie polecam tego śmieciowego foods!
bDyZpSoP
Gość
3 lata temu
z youtuba nie ale z garnkow Tak?
Gość
3 lata temu
Taaa... Jak on nie zarabia na kanale na YT to ja jestem Matka Teresa ^^
Najnowsze komentarze (66)
gość
3 lata temu
ŻENUJĄCY, PODSTARZAŁY "ARTYSTA"... Z KABARETU.
gość
3 lata temu
Stery, stetryczały, chytrus !!!! Za kilka złoty dałby, sie ogolić, bez mydła !
Gość
3 lata temu
Bylam na Oźenku z Pazura poprostu tragedia ,to nie aktor tylko parodysta,byl najgorszy w całej obsadzie,źenada
Gość
3 lata temu
Nie będę oglądała garkowciska
Gość
3 lata temu
Ten artykuł to dno i powinni was pozwać.wciskacie ludziom taki kit że szok.w sprawie garnków był nawet wyrok sądowy oczyszczający Pana Cezarego.tyle w temacie
gość
3 lata temu
stary o****h ...p***c
gość
3 lata temu
nie zarabia buuu
Gość
3 lata temu
Kto tego pipuerxolenca chce oglądać?? Tylko d***l.
bDyZpSoH
gość
3 lata temu
Tia i dla przyjemności żebrze o lajki w każdym filmie
gość
3 lata temu
Cezary k...wa Wykon
Gość
3 lata temu
Ma fajny kanałał odwalcie się od niego.
Gość
3 lata temu
Z tymi jego występami pokazywanymi na youtoobie to ma rację dlaczego ktoś ma zadabiaco na nim. Niech swoje występy pokazuje na swoim kanale.
Gość
3 lata temu
Wiara mu pomaga robić emerytów w trąbkę
gość
3 lata temu
Człowiek bez twarzy
...
Następna strona
bDyZpSpj