Czwartek 02.08.2018

Suczka Ramona bardzo tęskni za Korą. "Jest osowiała, nie chce jeść"

Kora Olga Jackowska suczka Ramona Ramona Sipowicz

Suczka Ramona bardzo tęskni za Korą. "Jest osowiała, nie chce jeść"

W miniony weekend mediami wstrząsnęła wiadomość o śmierci Kory. Legendarna wokalistka i liderka zespołu Manaam przegrała walkę z nowotworem jajników i odeszła w otoczeniu bliskich w swoim domu na Roztoczu w wieku 67 lat. Na tydzień przed śmiercią trafiła w stanie krytycznym do szpitala, jednak zadecydowano, by zgodnie z jej wolą ostatnie dni mogła spędzić w domu.

Branża muzyczna okryła się żałobą po wokalistce. Przedstawiciele świata sztuki i show biznesu licznie żegnali ją na swoich profilach w mediach społecznościowych. Zespół Scorpions, który koncertował w niedzielę w Łodzi zadedykował jej nawet jedną ze swoich najpiękniejszych ballad.

Zobacz: Scorpionsi oddali hołd Korze na koncercie w Łodzi! Zagrali dla niej "Send me an angel"

Kora pozostawiła pogrążonych w żalu nie tylko przyjaciół, współpracowników i fanów, ale przede wszystkim najbliższych, w tym ukochaną suczkę Ramonę, którą traktowała jak członka rodziny. Piosenkarka niemal nigdzie nie ruszała się bez swojej pupilki. Zabierała ją ze sobą na ścianki i do programów telewizyjnych, a także udzielała wywiadów z Ramoną na rękach lub spokojnie wylegującą się na jej kolanach.

Ramona jest oczkiem w głowie Oli. Są zżyte do granic możliwości. Nie wiadomo, gdzie kończy się Ola, a gdzie zaczyna Ramona. Noszona całe życie na rękach Ramonka jest królową naszego domu - mówił w jednym z wywiadów Kamil Sipowicz.

Suczka jest jednym z najbardziej znanych psów w polskim show biznesie również z innego powodu. W 2012 roku stała się bohaterką afery narkotykowej, gdy policja zatrzymała paczkę zawierającą marihuanę zaadresowaną do Ramony Sipowicz. Ostatecznie śledztwo zostało umorzone, bo nadawcy nie ustalono, a psa... nie sposób było skazać. Za sprawą afery powróciła jednak dyskusja na temat dostępności marihuany dla celów medycznych. W sprawie stanowczo wypowiadał się mąż Kory, którego zdaniem leki z marihuaną mogły pomoc artystce w powrocie do zdrowia.

Przypomnijmy: "Gdyby marihuana medyczna była legalna, to KORA BY JĄ BRAŁA!"

W oczekiwaniu na legalizację Kora korzystała z terapeutycznych właściwości swojej ukochanej suczki. Podczas rekonwalescencji po operacji i chemioterapii praktycznie się z nią nie rozstawała.

Ostatnie dni są dla Ramony wyjątkowo ciężkie. Jak podaje Fakt, 18-letnia suczka rasy bolończyk "wyraźnie zmizerniała".

Jest osowiała, nie chce jeść. Widać że tęskni za swoją panią - mówi informator tabloidu. Ramonka zawsze była obok Kory, nawet w programie Must Be the Music siedziała z pozostałymi jurorami. Była z nią od kilkunastu lat, nic dziwnego, że cierpi.

Biała bolonka od jakiegoś czasu sama ma problemy ze zdrowiem - zaczęła ślepnąć. Miejmy nadzieję, że tęsknota za ukochaną panią nie pogorszy jeszcze jej stanu.

Zobacz także: Pies Carrie Fisher tęskni za swoją panią (ZDJĘCIA)

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (317)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 317
Odpowiedz
1007 25
zgłoś
Gość 02.08.2018 00:16
Psy to najlepsi przyjaciele człowieka.
Odpowiedz
844 26
zgłoś
Gość 02.08.2018 00:16
Psy czuja to samo co ludzie!
Odpowiedz
22 67
zgłoś
Gość 02.08.2018 00:16
Przyzwyczajenie
Odpowiedz
117 8
zgłoś
Gość 02.08.2018 00:17
Biedna :(
Odpowiedz
715 18
zgłoś
Gość 02.08.2018 00:17
Dajcie sobie spokój z Kora, niech spoczywa w pokoju. Ramonka czuje to samo co ludzie, straciła osobe ktora kochała ponad wszystko
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 317