Trwa ładowanie...
Przejdź na

Janowski jednak pożegna się z "Jaka to melodia"? "TVP chce przeformatować program pod MŁODEGO WIDZA"

235
Podziel się:

Po raz kolejny powracają plotki o planowanych zmianach w popularnym teleturnieju. Mają nie ominąć też prowadzącego.

Janowski jednak pożegna się z "Jaka to melodia"? "TVP chce przeformatować program pod MŁODEGO WIDZA"
bESWQmdN

Gdy po wygranej Prawa i Sprawiedliwości ogłoszono nominację na nowego prezesa Telewizji Polskiej w osobie Jacka Kurskiego, reakcje były - delikatnie mówiąc - mieszane. Mało kto wierzył, że polityk poradzi sobie z tak odpowiedzialną funkcją. Od początku kadencji Kurskiego podjęte przez niego działania zweryfikowały te wątpliwości zdecydowanie na jego niekorzyść. Nowy szef zaczął od "czyszczenia" stacji z niewygodnych (czytaj - nie sprzyjających PiS-owi) pracowników oraz doprowadził do rekordowego spadku oglądalności głównego programu informacyjnego.

Mocno podpadł też środowisku artystycznemu, nazywając nagrodzoną Oscarem Idę filmem o "żydowskim punkcie widzenia" oraz kłócąc się z piosenkarzami o Festiwal w Opolu. Kurski wprowadził też znaczące zmiany w ramówce.

bESWQmdP

Jakiś czas temu głośno było o planowanych "ulepszeniach", jakie miały dotknąć teleturniej Jaka To Melodia?, który na antenie Telewizji Polskiej emitowany jest od 20 lat. Choć program cieszył się popularnością i stałą oglądalnością na poziomie dwóch milionów widzów, prezes uznał, że jednak przyda mu się "metamorfoza" i postanowił go nieco "unarodowić". Nowa formuła miała nie przypaść do gustu prowadzącemu, Robertowi Janowskiemu, który nie chciał ponoć firmować swoją twarzą nowego pomysłu prezesa.

Zapewne też nie spodobało mu się, że decyzje zaczęto podejmować za jego plecami, co akurat jest charakterystyczne dla wykonawców "dobrej zmiany". Ostatecznie władzom TVP udało się jakoś porozumieć z prowadzącym i nie wymieniono go na "lepszy model". Do czasu.

Jak informuje Na żywo Telewizja Polska chce "postawić na młodego widza i przeformatować program pod niego". Jak zwykle ostatni o planowanych zmianach dowiedział się Janowski. Menedżerka piosenkarza potwierdziła, że decyzje odbywają się za jego plecami.

bESWQmdV

Do tej pory TVP nie zadzwoniła ani do Roberta ani do Media Corporation (poprzedni producent, który podobno już nim nie jest). Uważam, że to przykre. Po 20 latach powinna być między nami płynna komunikacja. Wiem, że są planowane zmiany w formule - począwszy od scenografii przez reżyserię, skończywszy na prowadzącym. Na razie nikt do nas oficjalnie nie zadzwonił. Mamy takie informacje jak wszyscy - mówi Monika Janowska w rozmowie z WP Teleshow.

Menedżerka obawia się, że w nowej formule nie będzie miejsca dla Roberta.

Na razie jest zdezorientowanie. Wszyscy mówią o wszystkim. Nikt nie zaproponował Robertowi ewentualnej współpracy przy zmianach. Jest dezinformacja i smutek, jeśli te zmiany, o których my wiemy z mediów, są prawdziwe. Podobno TVP chce postawić na młodego widza i przeformatować program pod niego. Ale co z tym widzem stałym, który jest od 20 lat? - zastanawia się Janowska.

Nieoficjalnie plotkuje się, że propozycję poprowadzenia programu otrzymały Barbara Kurdej-Szatan i Halina Mlynkova.

bESWQmdW

Wyobrażacie sobie teleturniej bez Roberta?

bESWQmdX

Teleturniej Jaka To Melodia? możecie oglądać za darmo na WP Pilot, klikając tutaj.

bESWQmdY
bESWQmeq
KOMENTARZE
(235)
Gość
3 lata temu
żaden ,młody widz’ i tak nie będzie tego oglądał
Gość
3 lata temu
Beznadziejny pomysł, zrobią szmire podobną do nowego Koła fortuny- z drewnianym prowadzącym silacym sie na luz :/
Gość
3 lata temu
Pod młodego widza? Czyli co, disco polo i kiełbaski? A dla starszych turecki tasiemiec?
bESWQmer
Gość
3 lata temu
I to jest błąd. TVP niszczy wszystko co było tam fajne. Młody widz ma internet, Janowski przyciąga ludzi nueco starszych bo jest wiarygodny. Poza tym młody siusuek będzie się wdzięczył jak niejaki Brzozowski, który kompletnie nie nadaje się ani do śpiewania ani do prowadzenia czegokolwiek.
Gościówa
3 lata temu
Obstawiam Brzozowskiego:D
Najnowsze komentarze (235)
gość
3 lata temu
to wtedy nawet babcie jedynke przestana ogladac..duren
Gość
3 lata temu
Ten program jeszcze ma jakakolwiek ogladalnosc tylko dzieki osobom starszym. Nie wydaje mi sie dobrym pomyslem skierowanie go do mlodych. Mlodzi nie maja czasu na ogladanie tv, a co dopiero Jaka To Melodia:)
um
3 lata temu
Wszystko roz....dolą . Nawet konie w Janowie.
gość
3 lata temu
Kurski raczej powinien siebie wymienić na kogoś mądrzejszego to będzie lepszy efekt
kob
3 lata temu
pan Robet powinien iśc do wymiany, nowy prowadzący nowa krew
gość
3 lata temu
oglądają i podoba nam się ten program,jest dużo lepszy od niektórych kabaretów
gość
3 lata temu
ten program oglądają w większości emeryci ,a oni nie lubią zmian ,są przywiązani do prowadzącego ,chcą czego stałego w świecie ciągłych zmian ,społczeństwo się starzeje ,Kurski nie ma kompletnie wyczucia
Gość
3 lata temu
Podgrzewane kotlety!już w tamtym roku pisaliscie o tym niemal codziennie! I co?i nic!dajcie spokój! Jesteście absolutnie niewiarygodni i tyle!
bESWQmej
Gość
3 lata temu
Wszędzie wciskają swoich a tyle mówili o nepotyzmie żenada Kurski,podłość
gość
3 lata temu
a ja mam w d***e wszvstkich
zxcv
3 lata temu
Janowski na drzewo już się opatrzył jest nudny jak flaki z olejem żadnego polotu. A poza tym tego frajera i bogacza już nikt nie ogląda. Polecam mu wycieczkę do USA z małżonką.
gość
3 lata temu
no to OK - nigdy nie lubiłam, (Metra też nie - za mało autentyzmu, naturalności, a za dużo wymuszonego przez lidera perfekcjonizmu)
gość
3 lata temu
no to OK - nigdy nie lubiłam, (Metra też nie - za mało autentyzmu, naturalności, a za dużo wymuszonego przez lidera perfekcjonizmu)
gość
3 lata temu
Ani kurdej szatan ani brzozowski! Oni nie nadają się do prowadzenia jakichkolwiek programów! Bardzo lubiłam ,,koło fortuny,, teraz nie da się ogladac to samo z. Kocham cię polsko beznadzieja ale oszczędzam prąd.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bESWQmfc
bESWQmfd
bESWQmfe
bESWQmff
bESWQmfg
bESWQmeL