Trwa ładowanie...
Przejdź na

Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad, który się nie odbył?

364
Podziel się:

Naprawdę TVN sądził, że nikt się nie zorientuje?

Anna Wendzikowska przeprowadziła wywiad, który się nie odbył?

Anna Wendzikowska od lat przeprowadza wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami na potrzeby TVN i choć nie raz popisała się rażącą niekompetencją i ignorancją, stacja nie zrezygnowała z jej usług.

Szczególnie pamiętna jest jej wpadka podczas wywiadu z Sigourney Weaver. Okazało się, że "dziennikarka", która rzekomo skończyła teatrologię, nie znała Jerzego Grotowskiego. Amerykańska gwiazda była zażenowana poziomem niewiedzy swojej rozmówczyni.

Niestety Ania nie zraziła się wpadkami i dalej pozuje na ekspertkę od amerykańskiego show biznesu. Napisała nawet książkę, w której ujawnia "sekrety" Hollywood.

Kolejna kompromitacja może mieć jednak dużo większe konsekwencje.

Tym razem Ania przeprowadziła wywiad z obsadą Mamma Mia 2, Problem w tym, że wszystko wskazuje na to Wendzikowska nie rozmawiała z aktorami. Materiał TVN to ponad dwie minuty szybko zmontowanych pytań. Kamera ustawiona jest tak, że ani razu nie widzimy we wspólnym kadrze Wendzikowskiej i aktorów.

"Dziennikarka" nie wita się z nimi, mało tego, nie ma ani jednej reakcji między Anią a gwiazdorami Mamma Mia 2.

Najbardziej wyróżnia się jednak białe tło na tle którego siedzi Wendzikowska, obsada siedzi w kamiennej, wzorowanej na filmie scenerii.

Najważniejszym jednak dowodem są wypowiedzi aktorów, które znaleźliśmy na… YouTubie . Nie ma wątpliwości, że zostały one wmontowane w materiał TVN-u. Jedna z wypowiedzi Amandy Seyfried pochodzi z wywiadu dla niemieckiego kanału filmowego kinowetter, jeszcze inna wywiadu dla australijskiej śniadaniówki.

Naprawdę sądzili, że nikt się nie zorientuje?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(364)
gość
6 lat temu
jak można być tak żenującym...i jeszcze jej za to płacą
gość
6 lat temu
haha no cudownie! a ugotowanych pamiętamy nadal
Gość
6 lat temu
Serio? Wstyd...
Gość
6 lat temu
Żenada...xD
gość
6 lat temu
...co?
Najnowsze komentarze (364)
kskdk
rok temu
JEDYNA OSOBA, KTOREJ POWINNO BYC WSTYD JEST PANI Sigourney Weaver ZA SWOJĄ POZBAWIONĄ KULTURY I EMPATII POSTAWĘ. KAŻDY MA PRAWO CZEGOŚ NIE WIEDZIEĆ CZY ZAPOMNIEĆ, A DRUGA STRONA, KTÓRA W TEN SPOSÓB "PONIŻA" CZY SPRAWIA, ŻE KTOŚ CZUJE SIĘ GORSZY Z TEGO POWODU JEST ZWYCZAJNIE NARCYSTYCZNA I POZBAWIONA LUDZKIEJ SERDECZNOŚCI W CZASIE TEJ ROZMOWY. WSTYD MI JAKO CZŁOWIEKOWI ZA POSTAWĘ PANI Sigourney Weaver, A PANI ANNIE WENDZIKOWSKIEJ BARDZO WSPÓŁCZUJĘ I ŻAŁUJĘ, ŻE NIE PRZYSZŁO JEJ DO GŁOWY LUB ZABRAKŁO SAMOOCENY CZY ŚWIADOMOŚCI, BY ZDEMASKOWAĆ PODŁE ZACHOWANIE PANI Sigourney Weaver.
HaryPoter
2 lata temu
Nie wierze w te jej wywiad. Nigdy nie widac jej i gwiazdy na jednym ekranie. Czuje, ze to sciema i przez zoom gadaja, a TVN montuje to do kupy. Sciema
gość
6 lat temu
No i co z tego? Żyje jak królowa, g - robi, złapała bogatego faceta bo pokazuje się w tv i szybko zaszła z nim w ciąże. Laska wie jak się ustawić
Gość
6 lat temu
A może tam była ale znowu tak zaświecila inteligencja, zadała tak denne pytania, że nie mogli tego puścić? ??
Gość
6 lat temu
Postawiła palmę i myśli, że nikt się nie kapcie hahahhaha
gość
6 lat temu
Jak stacja celuje w takich kreatywnych inaczej gimbusów z parciem na szkło, to takie potem efekty! To kompromitacja całego zespołu, nie tylko Wendzikowskiej - która mimo wszystko powinna mieć więcej oleju w głowie i nie zgadzać się na takie oszustwa. Niestety pracują tam ludzie o niskich kompetencjach, którzy braki nadrabiają tupetem i cwaniactwem, dyrekcja takich właśnie pracowników sobie dobiera. GRATULACJE
gość
6 lat temu
bo to TVN właśnie....w całej krasie :|
gość
6 lat temu
hahahah zenada
gość
6 lat temu
tak brak nam profesjonalistow,ktorzy wiedza o czym mowia!!! Ale u nas tylko ladna buzia robi sie kariere to takie puste!! Wprost nie moglam uwiezyc, sluchajac tego wywiadu z Veaver. Takich wpadek sie nie zapomina.
Gość
6 lat temu
Ta pani przyjechala na islandie niedawno I byla w Spa geotermalnym w ktorym pracuje, Blue Lagoon. Uciekla z recepcji bez zaplacenia za bilety, to jest poziom!
gość
6 lat temu
tego jeszcze nie bylo
gość
6 lat temu
A nóg nie rozłożyła? Przecież ona tak załatwia wszystkie swoje życiowe sprawy od pracy po życie prywatne
gość
6 lat temu
cały TVN
Gość
6 lat temu
Niewiedzą o Grotowskim pogrążyła sie na amen
...
Następna strona