Sobota 08.09.2018 12:45

Christina Aguilera w piórach, elegancka Kendall Jenner, drapieżna Nicki Minaj i tłum innych celebrytek na gali "Harper's Bazaar" (ZDJĘCIA)

Christina Aguilera Nicki Minaj Cardi B Bella Hadid Gigi Hadid Kendall Jenner Paris Hilton Alessandra Ambrosio Winnie Harlow Christie Brinkley

Od pięciu lat otwarcie nowojorskiego tygodnia mody celebrowane jest uroczyście na wielkiej gali Icons, którą organizuje magazyn Harper's Bazaar i jego "globalna dyrektor artystyczna", Carine Roitfeld.

Każdego roku gala ma inny motyw przewodni - tym razem celebrowano gwiazdy muzyki i ich rodziny. Z tej okazji na imprezie nie zabrakło muzycznych gości: celebrację uświetnił występ odzianej w dziwaczną kreację z piór Christiny Aguilery, a raperki Nicki Minaj i Cardi B wdały się w karczemną awanturę, która zakończyła się wyprowadzeniem tej drugiej przez policję.

ZOBACZ: Cardi B ZAATAKOWAŁA Nicki Minaj na imprezie "Harper's Bazaar"! Rzuciła w nią butem...

Na ściance o uwagę fotografów walczyły też znane "instamodelki", m.in. Kendall Jenner, siostry Gigi i Bella Hadid (którym towarzyszył też młodszy brat, Anwar) i córka Cindy Crawford, 17-letnia Kaia Gerber.

Zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na tegorocznej gali Harper's Bazaar Icons. Która celebrytka najlepiej zaprezentowała się na "czarnym dywanie" imprezy?

« Poprzednie 1/24

Gwiazdy na gali "Harper's Bazaar Icons"

2Gwiazdy na gali "Harper's Bazaar Icons"

Fot. Getty Images