Trwa ładowanie...
Przejdź na

Macademian Girl o pracy w TVP: "Tolerancja jest dla mnie bardzo ważna"

140
Podziel się:

Skojarzylibyście Telewizję Polską z walką o tolerancję, szacunek i równouprawnienie?

Macademian Girl o pracy w TVP: "Tolerancja jest dla mnie bardzo ważna"

Macademian Girl, bo pod takim pseudonimem poznaliśmy Tamarę, od czerwca tego roku wyszła poza swoje naturalne środowisko internetowe i z drugoligowej blogerki modowej awansowała (?) na jedną z prowadzących Pytanie na śniadanie. Angaż młodej fashionistki nieco zaskoczył, ponieważ sporo osób ma duży problem z firmowaniem swoją twarzą tego, co dzieje się w TVP pod rządami polityka PiS prezesa Jacka Kurskiego.

Gonzalez-Perea w najnowszym wywiadzie dla Gali zaskakuje wyznaniem o tym, że w swojej pracy w prawicowych mediach widzi...walkę o tolerancję w Polsce.

Ta praca sprawia mi ogromną radość, bo jest trochę nieprzewidywalna. To w końcu trzy godziny programu na żywo. Nasz duet z Robertem El Gendym charakteryzuje duże poczucie humoru i ciepło, więc i widzowie reagują na nas pozytywnie. Jesteśmy też dosyć egzotyczną parą: on ma pochodzenie egipskie, mój ojciec był z Panamy. Oboje z Robertem wychowywaliśmy się w Polsce, oboje czujemy się Polakami. Dobrze jest pokazywać w telewizji, że tutaj jest miejsce dla wszystkich, że tolerancja jest ogromnie ważna. Ten temat traktuję jak swoją misję. Nawet mało tolerancyjni ludzie inaczej zareagują na Tamarę znaną z telewizji, popularną blogerkę i stylistkę, a zupełnie inaczej, na anonimową osobę - powiedziała Tamara w magazynie.

To dość ciekawe spojrzenie, jak na kogoś, kto jeszcze w lutym opowiadał o tym, że jeden z prawicowych polityków ze względu na pochodzenie gnębił ją w szkole. Mamy nadzieję, że Tamara nie będzie musiała się z nim mijać na korytarzach Telewizji Polskiej.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(140)
Gość
6 lat temu
Ona poniekad ma racje I zle nie wyoadaja, da sie ich ogladac. Moze dlatego ze nie ma w nich tej celbulozy polskiej.
Gość
6 lat temu
I to są właśnie frazesy kontra rzeczywistość. I dlatego patrząc na pokolenie naszych Dziadków jesteśmy zdziwieni. W dzisiejszych czasach liczy się tylko to by się sprzedać, zarobić i móc zapozować w ładnych szmatkach. Nie ma honoru, a potok słów to bełkot. Tak dla Rozenek ważne są zwierzęta (tylko buldożki, które ładnie prezentują się na jej idealnych zdjęciach), tak dla Macadamian ważna jest wolność itd. Itp. Nigdy już nie będzie lepiej bo ludzie zamieniają się w produkty marketingowe a wartości to dla młodych puste frazesy.
gość
6 lat temu
Trochę racji ma,znanej osobie jest trochę łatwiej. Ale mam wrażenie,że tvp zatrudniło ich do ocieplenia wizerunku i pokazaniu,że jest tolerancyjna.
Gość
6 lat temu
Kasa, kasa , kasa
Gość
6 lat temu
Bo to co nas podnieca to się nazywa kasa ... tolerancja w TVP błagam .....
Najnowsze komentarze (140)
Kajaduuuuu
6 lat temu
Stara malenka. Koszmarna kobieta, ani jej słuchać się nie da ani patrzeć na nią. Cudaczna, dziwaczna, kolorowa papuga.
gosia
6 lat temu
Tamara jest piękna i miła , cieszę się , że wreszcie w tvp pracują piękne kobiety a nie tak jak wcześniej oficerki z rodzin oficerskich
gość
6 lat temu
Bardziej niż SB-cki TVN gdzie DOCHODZIŁO DO MOLESTOWANIA I CHAMSTWA, a stacja zamiotła wszystko pod dywan.
gość
6 lat temu
Trzeba nic nie wiedzieć żeby tak mówić. Moda to inny świat, światek zamknięty. Bierz wzór z Kory... zajmowała się sztuką ale potrafiła odróżnić dobro od ZŁA.
gość
6 lat temu
tvpis jest tolerancyjna, ale prezenterki z Syrii to juz by nie zatrudnili...
Gość
6 lat temu
Oglądałam jeden odcinek programu z nią. Matko bosko dziennikarsko... widzisz i nie grzmisz.
gość
6 lat temu
nie znoszę jej. Nie jesem w stanie oglądać odcinkow z jej udziałem. Kurski chyba upadl a glowę?
gość
6 lat temu
niech coś zrobi z tym stritem w oku
Gość
6 lat temu
Strasza to przeciętni obywatele żółtymi z prochnialymi kłami.., ona jest śliczna i ma śliczny usmiech
gość
6 lat temu
Straszy tymi wyszczerzonymi zębiskami!!! Brrr!
Gość
6 lat temu
Ale racje trzeba przyznać że jest śliczna! Sorry ale drugiej tak pięknej "prowadzacej" nie znajdziemy.
Gość
6 lat temu
Gdy była w agencie to świeciła uroda i inteligencja przede wszystkim, nie była tak wymalowana ani rozebrana teraz w tvpis świeci tylko jej uroda i wyszła jej taka druga ukrywana cechą puszczalstwo, na miejscu żony tego Robercika to bym uważała bo coś mi się wydaje ze Tamara coś leci na niego! A w sumie może juz mu daje?
Gość
6 lat temu
Bardzo fajnie prowadzi program. Jest życzliwa i uśmiechnięta. No i taka kolorowa.
gość
6 lat temu
Walczy o tolerację w TVPiS? Przecież to najglupszy żart jaki ostatnio słyszalam. Sprzedała się i wzięla srebrniki. Dla mnie już nie istnieje. Amen
...
Następna strona