Niedziela 07.10.2018 21:15

Siostra Meghan Markle próbowała wtargnąć do Pałacu Kensington! Zatrzymali ją ochroniarze (FOTO)

Meghan Markle książę Harry Samantha Markle Thomas Markle

Siostra Meghan Markle próbowała wtargnąć do Pałacu Kensington! Zatrzymali ją ochroniarze (FOTO)

Gdy Meghan Markle zdecydowała się zostać narzeczoną, a potem żoną księcia Harry’ego, nie spodziewała się chyba, że największym problemem, z jakim przyjdzie jej się zmierzyć, będzie jej własna rodzina. Kłopoty zaczęły się tuż przed ślubem, gdy jej brat postanowił wysłać do przyszłego szwagra list, w którym... przestrzegał go przed małżeństwem z jego siostrą.

Przypomnijmy: Brat Meghan Markle napisał LIST OTWARTY do Harry'ego: "To nie jest kobieta dla ciebie"

Potem skandal wywołał ojciec Meghan, próbując dogadać się z paparazzi na ustawiane zdjęcia ze ślubu. Gdy sprawa wyszła na jaw, zadbano o to, by Thomas Markle w ogóle nie pojawił się na uroczystości. Oficjalnie jednak nie przyjechał z powodu nagłych problemów z sercem, które miały być wynikiem dużego stresu. Urażony Markle zaczął żalić się dziennikarzom, że córka zerwała z nim kontakty.

Głos zabrała także siostra Meghan, która zagroziła, że wyda książkę, w której opisze "prawdę o swojej siostrze". Samantha Markle zarzuciła Meghan, że z jej powodu ojciec jest w coraz gorszym stanie i jeżeli umrze, będzie to jej wina. Nazwała też siostrę hipokrytką i stwierdziła, że "nigdy w życiu nie spotkała się z takim chłodem".

Nie da się wytłumaczyć czegoś tak paskudnego. Kopiowanie stylu ubierania Diany nie czyni jej podobną do niej - oceniła.

Zobacz: Siostra Meghan Markle znowu ją atakuje: "Działa na rzecz pokoju na świecie, a odcięła się od własnej rodziny!"

Pałac Kensington konsekwentnie milczy w tej sprawie, więc można się było spodziewać, że rodzina Meghan nie odpuści i będzie dążyć do konfrontacji. Samantha postanowiła dłużej nie czekać i rozmówić się z siostrą - w tym celu próbowała na własną rękę wtargnąć do Pałacu. Nie udało jej się zdobyć oficjalnej zgody na spotkanie, więc postanowiła po prostu wejść do środka, a raczej wjechać, bo pod budynkiem pojawiła się na wózku inwalidzkim, pchanym przez jej partnera.

Na zdjęciach zrobionych przez paparazzi widać, jak ściska w ręku maski księcia Harry'ego i Meghan, które kupiła w sklepie z pamiątkami. Niestety, została zatrzymana przez ochroniarzy. Choć próbowała ich przekonać, żeby pozwolili jej zobaczyć się z siostrą, jej tłumaczenia nie zrobiły na nich wrażenia. Pozwolono jej jedynie zostawić list.

Spór pomiędzy Meghan, jej siostrą i ojcem był dotychczas rozgrywany jedynie w publicznych wywiadach oraz za pośrednictwem współpracowników i przedstawicieli. To był ogromny ruch ze strony Samanthy, że próbowała zobaczyć się z Meghan twarzą w twarz. Fakt, że została zatrzymana przez ochronę i nie wpuszczono jej do środka, mówi sam za siebie - komentuje źródło The Mirror. Personel Pałacu został wyraźnie poinstruowany, aby nie pozwalać jej na dostęp do księżnej.

Komentatorzy oceniają, że desperacki krok Samanthy może wywołać gniew rodziny królewskiej i jedynie zwiększyć opór przed spotkaniem. Ponoć arystokraci boją się, jaki będzie następny ruch rodziny Markle. Tymczasem Samantha, która nie może darować siostrze "awansu społecznego" i tego, że nie zaproszono jej na ślub, twierdzi, że "Meghan nie pasuje do roli księżnej". Można się więc spodziewać, że już myśli nad kolejnym działaniem, które uprzykrzy życie księżnej Sussex...

 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (378)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 378
Odpowiedz
112 30
zgłoś
Marina 07.10.2018 21:20
Ale tam majom wesoło. Jeszcze coś wywinom
Odpowiedz
120 16
zgłoś
Helutka 07.10.2018 21:21
Wesoło musi być😂
Odpowiedz
937 41
zgłoś
gość 07.10.2018 21:21
patologiczna ta rodzina
Odpowiedz
1576 49
zgłoś
Gość 07.10.2018 21:22
Broń Boże przed taką rodziną. Nie jestem jej wielką fanką, ale to co robi jej rodzinka jest absurdalne.
Odpowiedz
1014 44
zgłoś
gość 07.10.2018 21:22
Ludzie nie są normalni... A z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 378