Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pierwsza Dama Francji krzyczy na męża: "Przestań robić głupoty!"

205
Podziel się

Czyżby duża różnica wieku między małżonkami w końcu dawała się we znaki?

Pierwsza Dama Francji krzyczy na męża: "Przestań robić głupoty!"
bCzlarvV

Postać Emmanuela Macrona od początku budziła sporo kontrowersji. Głównym powodem, dla którego prezydent Francji trafiał na pierwsze strony gazet był jego związek małżeński ze starszą o 25 lat Brigitte. Teraz mało kogo obchodzi jednak sytuacja prywatna Macrona, bo na horyzoncie pojawiły się poważniejsze problemy.

Prezydent Francji niewątpliwie przeżywa ostatnio ciężki czas. Macron zdecydowanie traci w rankingach, a jego popularność wśród obywateli spada. Oprócz tego, duże (i niekoniecznie dobre) zainteresowanie wywołała wizyta prezydenta na wyspie Saint-Martin. Emmanunel spontanicznie wszedł do jednego z domów na karaibskiej wyspie i zaczął rozmawiać z czarnoskórym mężczyzną, który niedawno opuścił więzienie, dokąd trafił za rozbój. Macron postanowił zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie, za które został zaatakowany przez liderkę prawicowego Zgromadzenia Narodowego - Marine Le Pen:

Nie mam słów, by opisać swoje oburzenie - krytykowała głowę państwa na swoim Twitterze.

bCzlarvX

Podobno ta "spontaniczność" Macrona nie spodobała się jego żonie, która zrobiła mu awanturę. Jak donoszą francuskie portale, kłótnia małżonków dotyczyła m.in. zdjęcia z czarnoskórym mężczyzną. Ponoć Brigitte Macron zarzucała mężowi brak skuteczności w tłumieniu afer na jego temat. Dziennikarz Frederic Helbert, powołując się na doniesienia osoby z ochrony głowy państwa, napisał, że Pani Macron zrobiła taką aferę, że "jej krzyk miał wstrząsnąć murami pałacu".

Przestań robić głupoty - rzekomo wykrzykiwała Brigitte.

Myślicie, że słusznie się na niego wścieka?

bCzlarwd
bCzlarwe
bCzlarwy
KOMENTARZE
(205)
Gość
2 lata temu
Znajdźcie mi męża :( Najlepiej przystojnego, zaradnego, wiernego i dobrego :( Odpowiedzialnego i troskliwego.
gość
2 lata temu
On jest jakiś nienormalny...
Gość
2 lata temu
Nie wiem czemu ale on mi wyglądał zawsze na imprezowego homo
bCzlarwz
gość
2 lata temu
A Makaron na to: "Allleeee MAAAAMOOOOO!!!!"
Gość
2 lata temu
Ten Macron jest chyba ciepły.
Najnowsze komentarze (205)
gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Znajdźcie mi męża :( Najlepiej przystojnego, zaradnego, wiernego i dobrego :( Odpowiedzialnego i troskliwego.[/cytat]Byc moze gdybys miała odpowiednie cechy charakteru plus nie wyglądała kiepsko to sama byc takiego znalazła :)[/cytat]Jestem ładna i mam Bardzo dobre serce ![/cytat]no właśnie... a faceci zwykle kochają brzydkie, wredne s**i...
Gośćgosc
2 lata temu
Obciach w dlugich spodenkach.Zonka nie gorsza
Gośćjp
2 lata temu
Może mu się już znudziła pomarszczona żona i ma ochotę na silnego CZARNOSKUREGO
Gość27
2 lata temu
Żona i mama w jednym he he
gość
2 lata temu
myślę ze Makaron powinien ożenić się z tym murzynem i zaadoptować babcię Brygidkę. Stworzyli taką wzorcową rodzinę
gość
2 lata temu
Dziwny gościu na maxxa
Gość
2 lata temu
Biedny chłop się bronił rękami i nogami Baba go ukradła a on nie chciał
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Znajdźcie mi męża :( Najlepiej przystojnego, zaradnego, wiernego i dobrego :( Odpowiedzialnego i troskliwego.[/cytat]Byc moze gdybys miała odpowiednie cechy charakteru plus nie wyglądała kiepsko to sama byc takiego znalazła :)[/cytat]Jestem ładna i mam Bardzo dobre serce ![/cytat]Właśnie dlatego,że masz dobre serce nie znajdziesz takiego,tacy wolą s**i i k********y.[/cytat]Ma dobre serce bo tak napisała w komentarzu? Ok xD W takim razie ja jestem Leonardo di Caprio. Gdzie te fanki? :D
bCzlarwr
Gość
2 lata temu
[cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"][cytat komentarz="" autor="Gość"]Znajdźcie mi męża :( Najlepiej przystojnego, zaradnego, wiernego i dobrego :( Odpowiedzialnego i troskliwego.[/cytat]Byc moze gdybys miała odpowiednie cechy charakteru plus nie wyglądała kiepsko to sama byc takiego znalazła :)[/cytat]Jestem ładna i mam Bardzo dobre serce ![/cytat]Właśnie dlatego,że masz dobre serce nie znajdziesz takiego,tacy wolą s**i i k********y.
Gość
2 lata temu
On jest niedorozwiniety? ??
M......
2 lata temu
wygląda jak Tusk, i po pije....y jak Tusk
Gośćjl
2 lata temu
P****.
Gość
2 lata temu
hahaha śmieszne są te zdjęcia 😀co on poradzi że jest taki szczęśliwy przy tych chlopcach
Mikuś
2 lata temu
dlaczego tej brzydkiej baby nie scigają za pedofilie? tylko czepiają się naszych porządnych księży. :(
...
Następna strona
bCzlarwT