Środa 24.10.2018 11:30

Jennifer Aniston, Julia Roberts i Miranda Kerr bawią się na rozdaniu nagród (ZDJĘCIA)

modapudelek Jennifer Aniston Miranda Kerr Rosie Huntington-Whiteley Lily Collins Julia Roberts

Tak jak wiele innych kobiecych tytułów, magazyn InStyle od 2015 roku rozdaje celebrytkom nagrody. Huczna, coroczna gala jest świetną okazją do wypromowania sponsorów, gwiazd na ściance i samego pisma. O niezobowiązującym charakterze wydarzenia świadczą same kategorie, w których przyznawane są nagrody: "stylistka roku", "makijażysta roku" oraz, oczywiście, "ikona stylu".

Zobacz też: Zagraniczne gwiazdy wręczają sobie nagrody: Gomez, Klum, Blanchett, Crawford, odmieniona Fanning... (ZDJĘCIA)

Tegoroczna, czwarta edycja gali InStyle Awards odbyła się w poniedziałek w Getty Center w Los Angeles i tradycyjnie przyciągnęła parę pierwszoligowych nazwisk. Na ściance pojawiła się tegoroczna "ikona stylu", Julia Roberts, która do zdjęć pozowała w bliżniaczych stylizacjach z Elizabeth Stewart, nagrodzoną w kategorii "stylistka roku". Tytuł "męskiej ikony stylu" zdobył Jeff Goldblum, a za najlepszą projektantkę została uznana Clare Waight Keller z Givenchy. Poza nagrodzonymi, na ściance do zdjęć pozowały wypindrzone Miranda Kerr, Rosie Huntington-Whiteley, Rebel Wilson, Lily Collins i Tess Holliday.

Zobaczcie zdjęcia z rozdania nagród InStyle'a. Ładne stylizacje?

« Poprzednie 1/16

Jennifer Aniston, Rosie Huntington-Whiteley, Miranda Kerr i Julia Roberts

2Jennifer Aniston, Rosie Huntington-Whiteley, Miranda Kerr i Julia Roberts