Eleganckie Woźniaki-Staraki pozują na premierze drugiej części "Odwróconych" (ZDJĘCIA)

Agnieszka zaprezentowała się w butach z obcasami w kształcie... złotych bombek. Szykownie?

Obraz

Jak co roku przed nadejściem wiosny stacje telewizyjne walczą ze sobą na ramówki. Modne stało się organizowanie imprez i premier, które mają zwiększyć zainteresowanie nowymi propozycjami w ofercie programowej. W Walentynki wiosenną ramówkę zaprezentowała Telewizja Polska, czemu towarzyszyła impreza, na której lansowały się nowe gwiazdy stacji.

Tego samego dnia TVN zorganizował konkurencyjną imprezę z okazji premiery nowej części serialu Odwróceni.

Odwróceni. Ojcowie i córki to kontynuacja serii o porachunkach mafijnych pomiędzy gangami z Wołomina i Pruszkowa. Stacja mocno promuje ją na hit wiosennej ramówki. Na bankiet zaproszono wiele gwiazd. Na ściance pozowali między innymi odtwórcy głównych ról: Artur Żmijewski, Małgorzata Foremniak czy Robert Więckiewicz.

Nie zabrakło też celebrytów. Wśród nich pojawiła się Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piotrem. Dziennikarka na tę okazję ubrała się od stóp do głów w czerń, a całość uzupełniła torebką z lakierowanej skóry i butami na obcasach w kształcie... złotych bombek. Piotr postawił na marynarkę i czarne spodnie, a błękitną koszulę rozpiął pod szyją.

Wyglądają szykownie?

Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Obraz
Wybrane dla Ciebie
Nikt nie czyta, wszyscy wiedzą