Mąż Agaty Kuleszy coraz bardziej się pogrąża. Opublikował orzeczenie lekarskie działające na jego niekorzyść

329
Podziel się

Marcin F. postanowił udowodnić, że jest ofiarą "molestowania moralnego" i upublicznił orzeczenia lekarskie na temat swojego stanu psychicznego: "Odgrażał się odcięciem głowy, poderżnięciem gardła" - czytamy.

Mąż Agaty Kuleszy coraz bardziej się pogrąża. Opublikował orzeczenie lekarskie działające na jego niekorzyść

Od kilku miesięcy w światku show biznesu krążą plotki o bardzo poważnym kryzysie w małżeństwie Agaty Kuleszy i operatora filmowego Marcina F. Byli razem przez 23 lata, jednak minione cztery były już naprawdę trudne. Jak zwracają uwagę znajomi pary, kłopoty nasilały się wraz z rozwojem aktorskiej kariery Agaty, jednak oczywiście mogła to być przypadkowa zbieżność w czasie.

Małżeństwa z każdym razie raczej już nie da się uratować. Tak w każdym razie uznali zarówno Kulesza jak i jej mąż, o czym świadczą złożone przez nich w sądzie pozwy rozwodowe, w których każde z nich wnioskuje o orzeczenie winy drugiej strony.

Aktorka do tej pory nie zabrała głosu w tej sprawie, za to jej mąż z entuzjazmem nawiązał dialog z Super Expressem i codziennie upublicznia nowe szczegóły dotyczące jego relacji z Agatą.

W poniedziałek zapewniał, że w tej relacji to on był ofiarą, a konkretnie "wieloletnią ofiarą przemocy molestowania moralnego".

Na dowód swoich słów upublicznia orzeczenia lekarskie na temat swojego stanu psychicznego. Trudno jednak zrozumieć, dlaczego podjął taką decyzję, bo fragmenty opublikowane do tej pory owszem, obciążają, ale tylko jego…

Wśród dokumentów znajduje się opinia sądowo -psychiatryczna, wezwanie na policję oraz wezwanie w sprawie założenia niebieskiej karty. Uprzedzamy, że zawierają one bardzo drastyczne szczegóły.

Jeden z nich zawiera opis zachowania Marcina F: Wielokrotnie wypowiadał się agresywnie, odgrażając się odcięciem głowy, poderżnięciem gardła, w korespondencji ze znajomymi wielokrotnie podnosił tematy związane z zabijaniem, poszukiwał dostępu do broni. Praktycznie zerwał relacje emocjonalne [z żoną].

Kolejna notatka powstała po tym, gdy Kulesza wezwała do domu pogotowie, przerażona psychicznym stanem męża.

Do szpitala został dowieziony przez zespół ratownictwa medycznego - napisano w policyjnym dokumencie. Z karty medycznych czynności ratunkowych wynika, że zespół został wezwany przez żonę pacjenta zaniepokojoną treścią rozsyłanych przez niego do rodzin i znajomych SMS-ów zawierających groźby zabicia. ZRM wezwał na miejsce policję. Pacjent był w kontakcie słowno-logicznym, zgodził się na przewiezienia na badanie do szpitala psychiatrycznego.

W sprawie stanu zdrowia Marcina F. przesłuchano, oczywiście, jego żonę. Jak wynika ze streszczenia jej rozmowy z lekarzami, miała prawo mieć do niego zastrzeżenia.

Z wywiadu zebranego w trakcie hospitalizacji od żony pacjenta wynikało, że od czterech lat narastały trudności w relacjach między nimi. Zauważyła, że nasilają się zbyt ekstrawaganckie, dziwaczne zachowania - zbyt ekspansywny, często reagujący nadmierną agresją, niedostosowany. Flirtował z kobietami na portalach. Wobec żony wielokrotnie wypowiadał się agresywnie, odgrażając się odcięciem głowy.

Wobec ataku ze strony męża aktorka nadal zachowuje powściągliwość i klasę.
Pani Agata Kulesza ani reprezentująca ją agencja aktorska nie będzie komentować jej prywatnych spraw - podtrzymuje jej stanowisko w tej sprawie menedżerka Anna Szlemińska.

KOMENTARZE
(329)
gość
rok temu
to brzmi tak jakby ujawniło mu sie jakies zaburzenie - wiec wspolczuje. Obydwojgu. Moim zdaniem kazde z nich potrzebuje teraz pomocy.
Perrone
rok temu
Pani Agato, proszę się trzymać!
gość
rok temu
I właśnie takiego zachowania wobec mediów powinny uczyć się inni celebryci/tki. Pani Agata jest nie tylko dobrą aktorką ale i kobietą z klasą. Nie wywleka na światło dzienne rodzinnych brudów. Brawo!
Gość
rok temu
Wszystko wskazuje na to że gość jest chory psychicznie
Gość
rok temu
Wspólczuje jej. Coraz więcej ludzi choruje psychicznie.
Najnowsze komentarze (329)
Gość
11 miesięcy temu
Hormony mu pier.dolnęły na łeb. Kryzys wieku średniego plus choroba psychiczna
Gość
rok temu
Jak wskazuje publikacja to nue jest orzeczenie lekarskie tylko opisany wywiad jaki udzieliła Agata by pogrążyć Marcina, inaczej pościg gdy ją zostawił by sie nie udał! To manipulatorka
gość
rok temu
Nawet, jeśli Ci się wydaje, że jesteś zniszczony, to w wieku 22 lat masz całe życie przed sobą i będzie w nim dużo pięknych chwil
Gość..P
rok temu
Pani Agato wiem ze w obecnej chwili jest pani ciezko..Zycze pani spokoju i wytrwalosci.Bedzie tylko lepiej czas pokaze.
dd
rok temu
bardzo współczuję pani Agato przykro mi
gość
rok temu
Nie. Zwiazki dlugoletnie ktore sa pozytywne to przyjazn plus okresy odgrzewania okresu zakochania .... Ja osobiscie nie znam ani jednego normalnego zwiazku ze stazem 20+ lat .... zwykle wszystko jest na pokaz przed rodzina i znajomymi i od czasu tylko ci ludzie pokazuja prawdziwe twarze. Czasami iedna osoba ma bardzo silna osobowosc (ta co odnosi sukces) i ta druga zyje w cieniu ("opiekun/opiekunka") ... i na zewnatrz wyglada to jakby wszyscy byli szczesliwi ale ktos kiedy musial zgubic siebie w tym zwiazku po drodze wiec to tez fikcja.
Gość
rok temu
Dajcie jej spokój!!!
gość
rok temu
Facet grozi jej, że ją zabije, jest agresywny a Wy dalej, coponiektórzy, będziecie jej wypominać że chce się z nim rozwieść?? Ma się dać gnębić, zabić bo "przysięgała"?? Nie widzicie różnicy między porzuceniem chorej na raka połówki a tolerowaniem osoby która stwarza zagrożenie i w dodatku nie chce się leczyć?
gość
rok temu
Jasne ze mozliwe! trzeba ufac i wierzyc i kochac siebie, wtedy ktos ciebie tez tak pokocha:)
gość
rok temu
Pani Agato, dużo zdrowia i cierpliwości życzę, trudny czas przed Panią. Oby jak najszybciej minął. Oby mieć to za sobą. Pozdrawiam
Gość
rok temu
Biedna Kulesza , fajna babka , facet ewidentne zaburzony
Gość
rok temu
Czemu tak skromnie oceniasz możliwości pudelka.. Tu pełno ekspertów
L
rok temu
Pani Agacie Zyczę dużo sił i dystansu /o ile to w ogóle możliwe/ do tego co ja jeszcze czeka.Powodzenia. Mąz ma swój swiat i trudno tu cokolwiek "doradzać"
gość
rok temu
moze rosati chce sie wybic na skandalu
...
Następna strona