Trwa ładowanie...
Przejdź na

Dominika Ostałowska została ZWOLNIONA z "Przyjaciółek"? "Jej postać była wredotą"

96
Podziel się

Rozstanie serialowej Olgi z serialem obędzie się na szczęście bez dramatycznych scen w kartonach.

Dominika Ostałowska została ZWOLNIONA z "Przyjaciółek"? "Jej postać była wredotą"
bCxRzZTp

Opowieść o czterech wspierających się nawzajem kobietach podbiła serca widzów Polsatu w 2012 roku. Od tamtej pory serial Przyjaciółki regularnie wraca na antene, a widzowie przyzwyczaili się do wieczorów z głównymi bohaterkami produkcji. O ile cztery tytułowe postaci cieszą się względną sympatią widzów, to tego samego nie można powiedzieć o kilku pobocznych bohaterach.

Jesienią 2018 roku w serialu pojawiła się Olga. W prawniczkę pracującą w kancelarii, w której zatrudniła się Anna (Magdalena Stużyńska), wciela się Dominika Ostałowska. Postać grana przez znaną miłośnikom M jak miłość aktorkę nie spodobała się jednak publiczności. Widzom przeszkadza jej trudny charakter. Brak empatii i niekoleżeńskie zachowanie bohaterki było powodem, dla którego domagali się usunięcia jej wątku z serialu.

bCxRzZTr

Widzowie nie lubili granej przez nią postaci, która była wredotą i dała w kość Ance – donosi mediom informator związany z produkcją.

Ostałowska przeszła niedawno bardzo trudny okres w swoim życiu. Przez lata walczyła z wahaniami wagi, zanim okazało się, że są one wynikiem problemów z sercem aktorki. Rozstała się też z partnerem dla reżysera M jak miłość, ale on ostatecznie wolał Joannę Sydor. W końcu jednak los się odwrócił.

bCxRzZTx

Ostałowska nie tylko mogła po przerwie wrócić do roli Martyny Wojciechowskiej w M jak miłość i rozpocząć przygodę z Przyjaciółkami, ale zainteresowali się nią nawet twórcy programu Agent. Propozycję wzięcia udziału w TVN-owskim reality show Dominika odrzuciła twierdząc, że jest aktorką a nie celebrytką. Być może niedługo pożałuje tej decyzji.

Producenci polsatowskiego serialu przestraszyli się niechęci widzów do Olgi i postanowili ulec ich naciskom. Postać Ostałowskiej zniknie więc z ekranu. Wiadomo nawet w jaki sposób to się stanie.

Scenarzyści zdecydowali, że Anka zwolni się z kancelarii, w której pracowała z Olgą, bo postanowi zostać stewardessą – twierdzi informator.

Dominika powinna się cieszyć, że jej postać nie skończy w kartonach?

bCxRzZTy
bCxRzZTS
KOMENTARZE
(96)
Gość
rok temu
A skąd w artykule Martyna Wojciechowska? ;)
Gość
rok temu
Szkoda kobiety... Ale średnio przyjemnie ogląda się ją niestety na ekranie :(
Gość
rok temu
Wieczna meczennica.
bCxRzZTT
Gość
rok temu
Słaba z niej aktorka
Ciekawska
rok temu
Ludzie to tylko gra aktorska kiedy to zrozumiecie taką miała role . I od kiedy wogóle fani serialu decydują o jego obsadzie ???
Najnowsze komentarze (96)
🐷
rok temu
I bardzo dobrze. Wiecznie nie szczęśliwa
Gość
rok temu
Trochę bez sensu... w życiu spotykamy różne osoby, również takie które są trudne we współpracy, wredne. A oni robią z tego serialu jakaś szopkę. Te same dramy w tych samych małżeństwach non stop i dalej w nich tkwią ale jak jest czarny charakter który nadaje jakiegoś koloru to usuwają bo się jakimś panienkom które maja wymaginowane pojęcie o świecie nie podoba
gość
rok temu
no sympatia ja nie dażylismy ale i tak jest lepsza od łapiącej cidzych meżów Sydorowej.
Gość
rok temu
Jest piękna kobietą
Gość
rok temu
I dobrze, nie lubiłam jej. Straszną żmije grała
gość
rok temu
Dobra aktorka , w tej tandecie polsatowskiej aktorki jej klasy nie mieszczą się ! Ostatnim hitem i super serialem polsatu były SZPILKI NA GIEWONCIE , ale to dawne czasy , teraz to chłam i byle co dla byle kogo !
Gość
rok temu
Ja ja lubie
gość
rok temu
Niestety dojrzloasc nie sluzy pani Dominice, zle wyglada teraz na malym ekranie
bCxRzZTL
Gośćwaga
rok temu
Nie lubię tej aktorki ......
Gośćwaga
rok temu
Nie lubię tej aktorki ......
gość
rok temu
idąc tym samym tokiem myslenia powinni z serialu wyrzucić Romę Gąsiorowską bo jeszcze bardziej denerwuje widzów rolą Wiki
Gość
rok temu
Nie ma czego żałować,bo serial jest tak denny że szkoda na niego czasu!
gość
rok temu
lubię jej grę nogliby jeszcze coś wymyślić, jakąś sensację i zostawić ją w tym serialu
Gość
rok temu
Najgorsza w tym serialu jest Liszowska niedomyta baba z tlustymi wlosami
...
Następna strona
bCxRzZUn