Wtorek 16.04.2019 22:45

Dominika Ostałowska została ZWOLNIONA z "Przyjaciółek"? "Jej postać była wredotą"

Dominika Ostałowska Przyjaciółki Polsat

Dominika Ostałowska została ZWOLNIONA z "Przyjaciółek"? "Jej postać była wredotą"fot. ONS

Opowieść o czterech wspierających się nawzajem kobietach podbiła serca widzów Polsatu w 2012 roku. Od tamtej pory serial Przyjaciółki regularnie wraca na antene, a widzowie przyzwyczaili się do wieczorów z głównymi bohaterkami produkcji. O ile cztery tytułowe postaci cieszą się względną sympatią widzów, to tego samego nie można powiedzieć o kilku pobocznych bohaterach.

ZOBACZ: Dominika Ostałowska o zarobkach aktorów: "Nie zarabiają tyle, by nie grać w pięciu produkcjach na raz"

Jesienią 2018 roku w serialu pojawiła się Olga. W prawniczkę pracującą w kancelarii, w której zatrudniła się Anna (Magdalena Stużyńska), wciela się Dominika Ostałowska. Postać grana przez znaną miłośnikom M jak miłość aktorkę nie spodobała się jednak publiczności. Widzom przeszkadza jej trudny charakter. Brak empatii i niekoleżeńskie zachowanie bohaterki było powodem, dla którego domagali się usunięcia jej wątku z serialu.

Widzowie nie lubili granej przez nią postaci, która była wredotą i dała w kość Ance – donosi mediom informator związany z produkcją.

Ostałowska przeszła niedawno bardzo trudny okres w swoim życiu. Przez lata walczyła z wahaniami wagi, zanim okazało się, że są one wynikiem problemów z sercem aktorki. Rozstała się też z partnerem dla reżysera M jak miłość, ale on ostatecznie wolał Joannę Sydor. W końcu jednak los się odwrócił.

ZOBACZ: Sydor nienawidzi Ostałowskiej? "WYŚMIEWA JEJ NADWAGĘ w obecności ekipy"

Ostałowska nie tylko mogła po przerwie wrócić do roli Martyny Wojciechowskiej w M jak miłość i rozpocząć przygodę z Przyjaciółkami, ale zainteresowali się nią nawet twórcy programu Agent. Propozycję wzięcia udziału w TVN-owskim reality show Dominika odrzuciła twierdząc, że jest aktorką a nie celebrytką. Być może niedługo pożałuje tej decyzji.

Producenci polsatowskiego serialu przestraszyli się niechęci widzów do Olgi i postanowili ulec ich naciskom. Postać Ostałowskiej zniknie więc z ekranu. Wiadomo nawet w jaki sposób to się stanie.

Scenarzyści zdecydowali, że Anka zwolni się z kancelarii, w której pracowała z Olgą, bo postanowi zostać stewardessą – twierdzi informator.

Dominika powinna się cieszyć, że jej postać nie skończy w kartonach?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (105)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105
Odpowiedz
197 11
zgłoś
Gość 16.04.2019 22:47
A skąd w artykule Martyna Wojciechowska? ;)
Odpowiedz
33 13
zgłoś
Gość 16.04.2019 22:47
Jak ja jej nie trawie.
Odpowiedz
17 6
zgłoś
E 16.04.2019 22:48
Jeju jaki belkot!!!
Odpowiedz
13 34
zgłoś
gość 16.04.2019 22:49
Kiedyś była fajna dôpa . Dzis pasztet mega pasztet
Odpowiedz
185 21
zgłoś
Gość 16.04.2019 22:49
Szkoda kobiety... Ale średnio przyjemnie ogląda się ją niestety na ekranie :(
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 105