Czwartek 16.05.2019 10:30

Cannes 2019: Eleganckie gwiazdy pozują na premierze "Les Miserables". Julianne Moore w czerni, seksowna Alessandra Ambrosio i zadowolona Amber Heard (ZDJĘCIA)

Cannes 2019 Amber Heard Julianne Moore Alessandra Ambrosio Elle Fanning Natalia Janoszek Tina Kunakey Sririta Jensen Nadine Leopold

Festiwal filmowy w Cannes to od lat jedna z najważniejszych imprez branży. Co roku na Lazurowe Wybrzeże przyjeżdżają nie tylko największe gwiazdy, ale również mniej znane celebrytki, które chcą ogrzać się w ich blasku.  Oczywiście w Cannes nie brakuje też polskich akcentów.

PRZYPOMNIJMY: Wymięty Piotr Woźniak-Starak przyjechał do Cannes (FOTO)

Trwający niemal dwa tygodnie festiwal pełen jest okazji do zaprezentowania się na czerwonym dywanie. Jedną z nich była środowa premiera filmu Les Miserables, na której też nie zabrakło znanych twarzy.

Wśród gwiazd, które oglądały francuski thriller, znalazły się między innymi Julianne Moore, Amber Heard i Alessandra Ambrosio, która przykuwała uwagę efektowną i kusą kreacją w czerwonym kolorze, przypominającą nieco słynną suknię Belli Hadid z zeszłorocznej edycji festiwalu. Na premierze nie zabrakło też polskiej reprezentacji: w białej sukni z długim trenem po czerwonym dywanie spacerowala Natalia Janoszek, polska "gwiazda Bollywood".

Zobaczcie zdjęcia z premiery Les Miserables. Która gwiazda wypadła najlepiej?

« Poprzednie 1/15

Gwiazdy na premierze "Les Miserables" w Cannes

2Gwiazdy na premierze "Les Miserables" w Cannes

Fot. ONS