Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ciężarna Katarzyna Warnke w ogniu krytyki po pokazie. "Widocznie głupio ot tak być w ciąży i nie zbić na tym dodatkowego kapitału"

159
Podziel się

"Widocznie głupio ot tak być w ciąży i nie zbić na tym dodatkowego kapitału" - napisał krytyk modowy, Michał Zaczyński. Zgadzacie się z nim?

Ciężarna Katarzyna Warnke w ogniu krytyki po pokazie. "Widocznie głupio ot tak być w ciąży i nie zbić na tym dodatkowego kapitału"
bDgcMauZ

Katarzyna Warnke niejednokrotnie już udowodniła, że nie ma problemu z dzieleniem się intymnymi szczegółami swojego życia prywatnego. Aktorka zaraz po ślubie zgodziła się na sesję zdjęciową ze swoim równie medialnym małżonkiem, Piotrem Stramowskim. W ich aspiracjach do miana "power couple" miały pomóc wyzywające sesje zdjęciowe, pikantne wyznania i wspólne projekty, które para realizowała głównie z ulubionym reżyserem Warnke, Patrykiem Vegą. W ostatnim czasie ich przyjaciel jest jednak zajęty promowaniem swojego nowego filmu, Polityka, dlatego para skupiła się póki co na innych projektach.

W ostatnim czasie coraz częściej spekulowano na temat powiększenia się rodziny Stramowskich, co sami zainteresowani niejednokrotnie dementowali. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski wciąż zbywali media i nie odnosili się oficjalnie do doniesień. Jak można było się spodziewać, strategia aktorki i jej partnera była bardzo przemyślana i wkrótce wykorzystali ją w celach autopromocji. 42-latka wraz z mężem pojawiła się podczas poniedziałkowego pokazu MMC, gdzie wcieliła się w rolę modelki i zaprezentowała ciążowy brzuszek. W bokserskim szlafroku przeszła u boku Piotrka, prezentując krągłości. Ostatecznie okazało się, że aktorka jest w piątym miesiącu ciąży.

Informacja o ciąży Katarzyny Warnke szybko obiegła polskie media i wzbudziła prawdziwą sensację. Ich sposób na przekazanie tej radosnej nowiny był z pewnością nietuzinkowy, jednak nie każdy docenił ich gest i szybko zaroiło się od krytycznych komentarzy. Ich udział w pokazie MMC ocenił między innymi znany krytyk modowy Michał Zaczyński, który postanowił skomentować cały pokaz i nie zostawił na małżeństwie Stramowskich suchej nitki. Zapewne nie takiej reakcji spodziewała się sama zainteresowana, która wydawała się bardzo zadowolona z szumu medialnego, jakie wzbudziła jej "radosna nowina".

bDgcMavb

Szczęśliwie też stacja (TVN - przyp.red.) nie zdominowała wieczoru i nagranie oraz towarzyszące mu przygotowania nie przyćmiły samego pokazu. Zrobili to jednak Kasia Warnke i Piotr Stramowski. Co obsesyjnie pilnujące swej stałej obecności w mediach małżeństwo ma wspólnego z "Top Model"? Nie wiadomo. Co łączy je z kolekcją Resort? Nic. Owszem, Stramowski bawi na pokazach mody, Warnke nawet - tyleż efektownie, co niepotrzebnie - na nich się rozbiera, jak było to u Macieja Zienia. Nadal jednak niewiele uzasadnia ich wyjście w finale pokazu i uroczyste przejście na wybiegu niczym para kapłanów w jakimś obrzędzie religijnym. (...) Liczne doniesienia o stanie błogosławionym aktorka do tej pory komentowała jako bzdury. (...) Teraz już wiemy, dlaczego. Widocznie głupio ot tak być w ciąży i nie zbić na tym dodatkowego kapitału. Co innego ogłosić jej premierę na elitarnej imprezie, filmowanej przez wiodącą komercyjną stację - napisał na swoim blogu Zaczyński.

Jak się okazuje krytyka po udziale Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego w pokazie MMC to tylko jedna z wielu złych wiadomości, z którymi musiała się ostatnio zmierzyć aktorka. Jak sama przyznała w nowym poście na swoim Instagramie, drastyczna zmiana fryzury jakiś czas temu miała związek z udziałem w głośnym filmie, w którym ostatecznie nie zagrała. Mowa o produkcji Fighter, w której szczęśliwie wciąż ostał się jednak jej mąż, Piotr. Tym samym Warnke zgoliła włosy na jeża i poprzez ciężkie treningi przygotowywała się do roli zawodniczki MMA praktycznie na darmo, bowiem ostatecznie w ogóle nie zobaczymy jej na ekranie.

Once upon a time... miałam zagrać zawodniczkę MMA. Dużo poświęciłam pracy, wylałam potu na treningach, ale zdjęcia przerwano. Na szczęście film został ukończony i wchodzi niedługo do kin, 19-go lipca i nazywa się teraz "FIGHTER". Choć już beze mnie, jestem całym sercem z tym projektem. Został dokończony dzięki niesamowitej energii ekipy, która pozostała przy nim! - napisała Kasia Warnke na swoim Instagramie.

Jak widać aktorka nie ma ostatnio najlepszej passy, jednak podejrzewamy, że szybko znajdzie kolejny sposób na to, aby podgrzać atmosferę wokół swojego życia prywatnego i nadchodzących projektów. Współczujecie jej?

bDgcMavh
bDgcMavi
bDgcMavC
KOMENTARZE
(159)
Gość
rok temu
Dajcie jej spokój. Wcześniej się wypierała, bo może zwyczajnie były jakieś komplikacje i czekała aż wszystko będzie ok. Z ciążami czasem tak bywa...
Gość
rok temu
Ona jest straszna!
gość
rok temu
Tania sensacja, po prostu.
bDgcMavD
gość
rok temu
widocznie uznała, ze jest się czym chwalić.
Gość
rok temu
O co tyle krzyku?
Najnowsze komentarze (159)
Gość
rok temu
Nie każdy się od razu chwali ciążą, bo różne rzeczy się mogą stać, a później ciężko o tym mówić. Uznała, że teraz jest czas aby to ogłosić, to ogłosiła. Nie widzę problemu...
gość
rok temu
a ten mąż to chyba taki papuć jak Majewski
gość
rok temu
posunęła się w latach takie życie
gość
rok temu
chyba zazdrościła Cieleckiej gry i urody
gość
rok temu
Lopez to ona z siebie nie zrobi, nawet do Muchy jej daleko
gość
rok temu
a te stare mamy jak urodzą to znowu karmią publicznie chodzą bez staników itp
Gość
rok temu
jakoś mnie oni w ogóle nie podniecają :(
Gość
rok temu
Jak można z taką twarzą robić karierę w tv?
bDgcMavv
Gość
rok temu
P******a jest
Gość
rok temu
Słabi są oboje
Gość
rok temu
Z wlosami czy bez KUPA
gość
rok temu
Prawda ! Brak słów, starają się na siłę stworzyć kolejną ikonę mody, urody itd....niestety brak urody i talentu....Jaki kraj takie gwiazdy....
gość
rok temu
okropna
gość
rok temu
Ciekawe czy mamusia pomoże wychowywać?wyszła z problemu?
...
Następna strona
bDgcMavX