Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Była żona Artura Boruca nie odpuszcza: "Zobowiązał się do regularnych wizyt. Nigdy z tego nie skorzystał!"

214
Podziel się

Z postanowienia sądowego, do którego uzyskaliśmy dostęp, wynika, że Artur miał z dzieckiem spędzać m.in. urodziny, część wakacji i trzy razy w tygodniu rozmawiać przez Skype'a.

TYLKO NA PUDELKU: Była żona Artura Boruca nie odpuszcza: "Zobowiązał się do regularnych wizyt. Nigdy z tego nie skorzystał!"
bCyvDZud

Spór pomiędzy Arturem Borucem a jego byłą żoną, Katarzyną Modrzewską, trwa od dawna, ale chyba nigdy jeszcze nie był tak zaogniony jak teraz. Modrzewska zarzuca Borucowi, że jest fatalnym ojcem i nigdy nie interesował się synem. Z kolei Artur uważa, że była żona ma wygórowane wymagania w kwestii alimentów. Na dowód opublikował wniosek Katarzyny o podwyższenie ich do 20 tysięcy złotych (obecnie piłkarz płaci 15 tysięcy miesięcznie).

Z dokumentów przedstawionych przez piłkarza wynika, że Katarzyna wydaje miesięcznie na 11-letniego chłopca dwa tysiące na jego dojazdy do szkoły, tyle samo na sprzęt sportowy, 1,5 tysiąca na odzież oraz 900 złotych na jego ulubione owoce mango.

bCyvDZuf

Wiele osób obserwujących i kometujących tę sprawę uważa, że takie wydatki są absurdalne. Udało nam się porozmawiać z osobą z otoczenia Katarzyny Modrzewskiej, która rzuca nieco inne spojrzenie na tę kwestię.

Tam są dwie istotne rzeczy, które nie mogą zejść z pola widzenia. Po pierwsze: my mówimy o milionerach, o ludziach bardzo bogatych. Tak jak on może jeść steki za pięć tysięcy, bo go stać, tak i dziecko może jeść mango, mieć komputery itd*_.* Alimenty regulują dwie rzeczy - potrzeby dziecka i możliwości rodzica. Przy takich zarobkach możliwości ojca są nieograniczone._

bCyvDZul

Druga sprawa to, że ojciec ma całkowicie wywalone w młodego, a zajmuje się wychowywaniem nie swojego dziecka, tylko jego żony - tłumaczy nasz informator.

Dodatkowo o komentarz poprosiliśmy samą Katarzynę Modrzewską.

Obowiązek alimentacyjny jest po obu stronach, w zależności od dochodów, ale wówczas, gdy oboje rodzice sprawują opiekę nad dzieckiem. Tu mamy sytuację, że ja w 100 procentach się z niego wywiązuję, a ojciec w ogóle! Poza tym, jego zarobki są nieporównywalnie większe - mówi kobieta. Mamy porozumienie podpisane przed rozwodem, w którym ojciec zobowiązuje się do regularnych wizyt, a jeśli on nie będzie mógł, to ja Alexa mam dowieźć. NIGDY z tego nie skorzystał! W tym postanowieniu zobowiązuje się do zakupu innych rzeczy. Nigdy tego nie zrobił!

Uzyskaliśmy dostęp do postanowienia, o którym mówi Modrzewska. Reguluje ono m.in. to, z jaką częstotliwością Artur powinien kontaktować się z dzieckiem. Spotkania miały się odbywać co najmniej dwa razy w miesiącu. W przypadku, gdyby Artur był za granicą, miał zapewnić synowi i jego matce przylot do siebie. Boruc miał też spędzać z synem jego urodziny oraz jeden tydzień wakacji. Dodatkowo zobowiązał się do kontaktowania z dzieckiem za pośrednictwem Skype’a trzy razy w tygodniu.

bCyvDZum

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, Artur zgodził się na płacenie 15 tysięcy złotych miesięcznie na dziecko oraz 10 tysięcy na jego matkę, która w momencie podpisywania porozumienia (w 2009 roku) nie pracowała. Artur zobowiązał się też do zakupu "sprzętu sportowego oraz wyposażenia dziecka zgodnie z jego wiekiem i uzdolnieniami, a także zapewnienia mu podstawowych ubrań sezonowych adekwatnych do wieku i pory roku".

Modrzewska twierdzi, że z większości tych postanowień piłkarz się nie wywiązał.

Myślicie, że Artur odpowie jej na te zarzuty?

bCyvDZun
bCyvDZuG
KOMENTARZE
(214)
Gość
11 miesięcy temu
Pieniądze pieniędzmi , nam szaraczkom nie mieści sie w głowach taka kwota ale to prawda - tu chodzi o milionerów , 15 tys na miesiąc to dla nich 15 zł . Sara kupuje droższe torebki jednorazowo . Dramat tego dziecka. Panie Arturze jest Pan nieodpowiedzialnym , małym człowieczkiem i kiedyś Pan tego pożałuje . Syn powinien napluć Panu w twarz . Koszmar . Biedne dziecko .
gość
11 miesięcy temu
Ludzie! to Wasze dziecko, zastanówcie się jaka krzywdę mu teraz wyrzadzacie?! Jak zawsze w takich potyczkach najbardziej cierpią dzieci :(
gość
11 miesięcy temu
dobra wiadomo o co chodzi. Poznał nową kobietę i ma w nosie stare życie, dodatkowo Sarcia go podjudza
bCyvDZuH
Gość
11 miesięcy temu
Dlaczego nie zaopiekował się synem kiedy jego mama odbywała karę pozbawienia wolności. Mógł nawiązać z nim więź. To już duży chłopiec****ewnie czyta te przepychanki z rodzicami. Robienie tego w mediach jest słabe. Priorytetem powinna być ochrona dziecka.
Gosia
11 miesięcy temu
Brak słów.To prawda że dla zwykłych ludzi takie alimenty to kosmos.Ale brak ojca jest ogromnym ciosem dla dziecka.Jak Alex ma się czuć gdy na Insta widzi cudowną rodzinkę tatusia i swoje rodzeństwo żyjące w luksusach.Nie przesadzajmy nawet 50 tysięcy miesięcznie alimentów nie zapełni pustki po ojcu.Bardzo kiepskie to ze strony ojca.
Najnowsze komentarze (214)
gość
10 miesięcy temu
brakuje jej na wakacje i ubrania teraz bedzie go ciagac po sadach
joj
11 miesięcy temu
Piano o nich duzo ,obecna zona go wydarla tamtej kobiecie
Gość
11 miesięcy temu
A wszystko przez pustą WAG...
Gość
11 miesięcy temu
Jeśli zarabia miliony stać ich na złote steki buty torebki b drogie utrzymywanie dzieci na wysokim poziomie kształcenie w prywatnych szkołach daleko od miejsca zamieszkania to tata zapewniaj to damo pierworodnemu synowi czym się różni od twoich dzieci? z przeczytanych wpisów to pewne ze rządzi sara a ty tatusiu możesz tylko o pierworodnym wspominać w myślach bo tam starcia ci nie zajrzy zaborcza kobieta sama się odkryła k jest 1 zono walcz o b wysoki e alimenty milioner niech płaci to inne zarobki niż Kowalskiego wstydź się ojcze za za rozliczanie publiczne syna może kiedyś syn ciebie rozliczy naprawdę zasługujesz na tatę roku
Pierwszy Jedy...
11 miesięcy temu
5 tyś zł na alimenty by w zupełności starczyło. Co ta kobieta chce żerować i utrzymywać siebie i swoje inne dzieci z kasy kogoś kto jest sławny... Ta Pani niech do pracy się wezmie. Poza tym Boruc pisał że matka utrudnia mu kontakt z synem. Niestety często tak się dzieje w dzisiejszej Polsce. A sądy niestety często dyskryminują ojców, stając po stronie matki.
gość
11 miesięcy temu
rzadko zgadzam się z kobietami w tym temacie, ale tutaj jestem po stronie matki dziecka (pomijam fakt samej osoby bo nie mam o niej dobrego zdania) ...
gość
11 miesięcy temu
Buc, c****j nie ojciec, arabskiemu bachorowi stek za $1200 a synowi nic.
gość
11 miesięcy temu
kobieto zamilcz i się nie pogrążaj
bCyvDZuz
Gość
11 miesięcy temu
Szkoda dziecka....Bo to dziecko cierpi . Może proponuję dość do porozumienia I zacząć interesować się swoim synem...
gość
11 miesięcy temu
Tak bardzo szkoda tego chłopca że aż serce boli. To nie pierwszy przypadek ze milioner (w euro) licytuje się o każdą złotówkę na swoje dziecko. Lepiej nie mieć ojca wcale niż takiego. Co jeszcze pokaże ? może rachunek za zachcianki tamtych dzieci ? Ojczym mecenas i jeszcze nie skorzystał z takiego zestawienia.
Gość
11 miesięcy temu
Oddałabym wszystko zeby moje dziecko żyło😢 było w wieku Aleksa... a on ma i nie docenia😢 Panie Arturze jak tak można?
gość
11 miesięcy temu
Przecież dziecko ma prawo do życia na takim samym poziomie, jak ojciec, więc wysokie alimenty mu się należą jak psu miska. Inaczej wyjdzie na to, że większe prawo do korzystania z pieniędzy Boruca ma córka Sary, bo z nim mieszka, przeciez to absurd!
gość
11 miesięcy temu
Mam nadzieje ze Manei to samo się przydarzy !!!
Iwi
11 miesięcy temu
Tatuś roku....a teraz tymi informacjami czyści swoje sumienie ....brawo
...
Następna strona
bCyvDZvb