Zofia Zborowska narzeka na koszty wesela. "Płaciliśmy sami, bez pomocy rodziców"
andrzej wrona
19.08.2019 09:15

Zofia Zborowska narzeka na koszty wesela. "Płaciliśmy sami, bez pomocy rodziców"

Celebrytka tłumaczyła też, dlaczego zdecydowała się jedynie na ślub cywilny. "Kościół omijam szerokim łukiem".

Podziel się
Dodaj komentarz

Jeszcze kilka miesięcy temu media obiegały doniesienia o tym, że Zofia Zborowska nie jest szczególną zwolenniczką instytucji małżeństwa i raczej nie wybiera się przed ołtarz z Andrzejem Wroną. Do zmiany zdania mieli ją podobno gorąco namawiać rodzice, którym kandydatura siatkarza bardzo przypadła do gustu.

Szybko okazało się, że celebrytka jest w wybranku zakochana równie mocno, a na jaw wyszło, że para zdążyła się już zaręczyć. Na zdjęcia ze ślubu, na którym bawiła się śmietanka polskiego show biznesu, w tym Anna Lewandowska, nie trzeba było długo czekać. Młodzi po ceremonii i hucznych poprawinach wybrali się "na dzień miodowy" do Sopotu, a po powrocie do Warszawy Zosia postanowiła podzielić się swoim szczęściem również z internautami, organizując na Instagramie tradycyjną sesję "pytań i odpowiedzi”.

Celebrytka skupiła się głównie na procesie przygotowań do uroczystości, ale nie zabrakło też tych "trudniejszych" tematów. Internauci dociekali, dlaczego para zdecydowała się tylko na ślub cywilny.

Kościół omijam szerokim łukiem. Jeśli pytacie, czy jestem osobą wierzącą, to tak, wierzę w bycie dobrym człowiekiem i tak zwaną karmę.

Zborowska przekonywała, że nie stresowała się szczególnie przygotowaniami do uroczystości.

Wszyscy, którzy z nami pracowali, mówili, że nigdy nie mieli do czynienia z tak wyluzowaną parą młodą. Myślę, że chyba żadne z nas się tak naprawdę nie stresowało za bardzo, no bo czym.

Jeden z internautów zapytał, dlaczego para tak szybko zdecydowała się na ślub.

A na co czekać. W dwa i pół miesiąca przygotowaliśmy wesele, gdzie właściwie każdy z zaproszonych gości powiedział nam, że to było najpiękniejsze wesele, na jakim był – wyznała Zborowska. Nic bym nie zmieniła. Wszystko było po prostu idealnie – dodała.

Pojawiło się też pytanie o koszty wystawnego wesela. Celebrytka nie ukrywała - tanio nie było.

To jest mało dyskretne pytanie, ale generalnie dużo. Wesele to nie są tanie rzeczy. My robiliśmy to bez pomocy rodziców, czyli płaciliśmy sami, ale poprosiliśmy o koperty i się dużo zwróciło. Uff... – odetchnęła z ulgą gwiazda.

Współczujecie Zosi Zborowskiej wydatków?

komentarze
+1
+1
wow!
ważne
słabe
straszne
Napisz komentarz
Zwiń komentarze
19-08-2019

gośćwesele zwróciło? Ekstra myślenie. Jak cie nie stać, nie rób wesela, to nie impreza zarobkowa

19-08-2019

GośćIle wam zaplacili ze o nich tyle piszecie? Oni sa mega nudni.

19-08-2019

GośćJa tam ja lubię, uważam że nie jest super ładna ale wyluzowana i mądra dziewczyna

25-08-2019

WerkaWesele to jest mega droga sprawa. Ja też z mężem organizowałam, tylko moi rodzice zapłacili nam za catering arts, więc to nas trochę odciążyło. Ale … Czytaj całość

23-08-2019

GośćTak tak tak A jak się urodzi to pierwsi do kością pójdą odrzucić. Pozdro

22-08-2019

GośćTrzeba było wziąć ślub w synagodze

21-08-2019

gośćmy trojce dzieci wyprawilismy wesele a nie jestesmy tak zamozni jak sie chce to mozna

21-08-2019

uuauA kto to jest

21-08-2019

GośćKiedy rozwód?

21-08-2019

gośćNikomu nic niewspułczuje nietylko ona ma wydatki nie ona jedna brała ślub inni ludzie mają tak samo i niemòwią o tym głośno na biednego nietrafiło