Wtorek 17.09.2019 12:23

Alicja Janosz pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Jej syn obchodził niedawno 5. urodziny (FOTO)

Alicja Janosz hotnews

Alicja Janosz pochwaliła się rodzinnym zdjęciem. Jej syn obchodził niedawno 5. urodziny (FOTO)

Alicja Janosz zasłynęła w polskim show biznesie jako zwyciężczyzni pierwszej edycji Idola. Niedługo potem wydała swój największy hit Zbudziłam się, w którym śpiewała o jajecznicy. Od tego czasu minęło 17 długich lat, a piosenkarka kilkukrotnie próbowała swojego szczęścia w branży muzycznej. Niestety nigdy nie udało jej się odnieść dużego sukcesu komercyjnego, o który zabiegała.

Zobacz: "Za ścianą śpiew i JAJECZNICA" - Alicja Janosz obchodzi 34. urodziny!

Pięć lat temu Alicja Janosz urodziła syna i "tymczasowo" wycofała się z show biznesu. Od tego czasu zapowiadała swój wielki powrót, który, poza pojedynczymi występami, ostatecznie nigdy nie nastąpił. Nie oznacza to jednak, że całkowicie wycofała się z mediów, bowiem jest wciąż aktywna na Instagramie. Co jakiś czas informuje tam fanów (?) o ważniejszych momentach ze swojego życia.

Tak jest i tym razem, a Ala Janosz postanowiła podzielić się z obserwującymi rozczulającą pamiątką. Kilka dni temu syn Alicji Janosz obchodził swoje 5. urodziny, co piosenkarka wraz z mężem uczcili uroczym zdjęciem. Jednocześnie Janosz potwierdziła w ten sposób, że w jej życiu prywatnym wszystko układa się jak trzeba i tworzą wspólnie z mężem szczęśliwą rodzinę.

Nasze słonko za moment już będzie 5-latkiem. Cały weekend celebrujemy jego narodziny, a wdzięczność i radość, że mogę być jego mamą rozpiera moje serducho tak, że czasem się obawiam, że mi wyłamie żebra - napisała Alicja Janosz na Instagramie.

Trzeba przyznać, że czas leci, a Alicja Janosz wyraźnie wydoroślała. Z tego powodu po dawnej dziewczynie śpiewającej o jajecznicy praktycznie nie ma już dziś śladu.

Zobaczcie, jak Ala Janosz świętuje urodziny syna rodzinnym selfie. Ładnie razem wyglądają?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (91)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 91
Odpowiedz
11 13
zgłoś
Mitsi 17.09.2019 12:29
... i kopytko ! :)
Odpowiedz
156 9
zgłoś
Gość 17.09.2019 12:29
Gdyby nie instagram to pewnie pisalibyscie o sztukach teatralnych, aktorach przez duze A, muzyce itp. Instagram zniszczyl ten swiat.
Odpowiedz
56 43
zgłoś
Gość 17.09.2019 12:33
Mysle sobie o tym wszystkim co sie dzieje teraz w Polsce. Jest mi przykro, ze ktokolwiek jeszcze traktuje kosciol i Pis powaznie. Ludzid nie ucza sie na bledach niestety.
Odpowiedz
15 8
zgłoś
Gość 17.09.2019 12:34
Gość: Proszę panstawa tak wyglada naturalna kobieta w jej wieku co?! Trudne do przetworzenia w dobie insta i filtrów oraz makijażu 6 warstwowego 😁
Nie
Odpowiedz
7 13
zgłoś
Gość 17.09.2019 12:35
Jajownica 🍳
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 91